Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nos már június eleje óta írok a Plus500-nak, hogy nem jó a tízszeresére emelt minimum vásárolható mennyiség, és ez a válasz jött mindig:

"Hello,

Thank you for sending us your documents.

Due to system general upgrades, all Plus500 trading accounts are being gradually upgraded to new atomic amount values.

Following this upgrade, you receive a 5% discount on all premium charges, starting with positions opened on 08.07.12 onwards.

The long- term influence of the change is intended to extend the range of your trading activity. This will allow you to open higher value positions and potentially to increase your profits.

If you require any further assistance, please don't hesitate to contact us.

Regards
    Miles
    Customer Support
    Plus500UK Ltd
    359 Goswell Road
    London EC1V 7JL"

Tehát előbb, vagy utóbb mindenki átkerül az új csomagba. Akkor meg érdemesebb már X-Trade-elni, mert van magyar székhely és olcsóbb is. Gáz ez az emelés a Plus500-nál, sokakat el fognak veszteni emiatt, mert aki nem fél millióval akart kereskedni, hanem csak 50 000Ft-al, az nem fog egy opcióba fektetni, mert nagy a rizikó.

Hozzászólás

• Sziasztok! Nem olvastam végig minden bejegyzést, de találtam hasznos dolgokat. Azt valaki megtudná nekem mondani, hogy a Plus500 az dealing desk vagy no dealing desk rendszerű, ez nem derült ki számomra.

Hozzászólás

• Szia!
        Deailng desk.

Hozzászólás

• Vannak még olyanok akik bedőlnek az p500-nak?Ne már...nagyon fapados az egész rendszerük, még elemezni sem lehet rajta rendesen.Egy vicc az egész.
          A chart úgy néz ki mint egy kifestő...óvoda.
          Ha ennyire ragaszkodtok a bónuszokhoz van egy csomó cég aki ad és legalább korrekt programot ad hozzá amin normálisan lehet elemezni stb...

Hozzászólás

• Én nem tudok más brókerről aki adna ingyen bónuszt.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Augusztus utolsó hetében találtam rá a Plus500-ra.
              Demó szálán "játszok". Nagyon tetszik. Kb. napi 0,5-1,5 órát fordítok rá, amíg utazok.
              Nagyon tetszik. Durván 150 hsz-eteket elolvastam, de mind a 875-öt azért sok lenne.
              Ezért írom, hogy elnézést azért, ha már valaki kérdezte a következőt.

Mi ez a Prémium adás - vétel a Részletek-nél.
              Annyit tudok róla, hogy %-ban kevés pénz mozgás.
              Amit ír a program:

"Prémium: Ha fenntart egy pozíciót éjszakára, éjszakai prémium kerül jóváírásra vagy levonásra a számláján. Lásd alább a gyűjtés pontos idejét."
              "*A pozitív prémium azt jelenti, hogy Ön a szóban forgó összeget megkapja"

Mit jelen az, hogy Prémium vétel?
              Ez az az összeg lenne amennyiben vásárolok?
              Ennek vennék el vagy adnák ide a 0 egész valahány %-át?

És mit jelent a Prémium eladás?
              Ez lenne az az összeg amennyiért eladom a dolgokat?

Létezik olyan "cucc" ahol mind a kettő pozitív?

Előre is köszönöm, hogy foglalkoztok a kérdéssel.

Hozzászólás

• SWAP néven ismerik, így több infót találsz róla. A devizák alapkamat különbözete alapján számított díj, amit vagy kapsz, vagy vonnak tőled, attól függően milyen irányban állsz a piacon.
                Ha találtál olyat, ahol mindkettő pozitív, szólj, mert onnantól csak azzal fogok foglalkozni, óriási tételben, All-In módszerrel.

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszod.
                  Az NZD/ USD -nél a Prémium vétel 0,0040 %.
                  Szóval pozitív.
                  Viszont a Prémium eladás az -0,0250 %.
                  Én mint laikus ebből csak annyit látok, hogy
                  +0,0040-0,0250 = - 0,0210

De, gondolom ez nem így megy.
                  Mivel nem értek -jóformán- semmit belőle ezért regisztráltam ma.
                  Közben a Vestas-ra figyelek. Jó a mozgása. Egyszer fent, egyszer lent. sok a lehetőség....

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    vagy nem fogtad fel amit írtam mert képtelen vagy rá, vagy nem kívántad felfogni. mind1, jó8
                    Jól mondod!

Kb.2 éve használom. Probléma nélkül...

További jó kereskedést és tanulást annak aki azért van itt hogy a plus500 használja és megértse.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ...."A topicot nem építi, az embereknek nem segít, csak úgy beír, mert unatkozik"....ezt hívják kettős mércének

Zalán nyugodtan elvezhetsz máshová..látom sikerült.
                      Semmi keresni valód itt.....

Hozzászólás

• utamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jól mondod!

Kb.2 éve használom. Probléma nélkül...

További jó kereskedést és tanulást annak aki azért van itt hogy a plus500 használja és megértse.
                        Ahogy írod elég régóta kereskedsz már a plus500-on és megvagy elégedve vele. Én május óta ismerkedek vele, most kezdek már belelendülni a kereskedésbe, átlátni a dolgokat, nyugodtan kis haszonnal de a biztosra menni és kereskedni. Az lenne a kérdésem, hogy a kifizetés rendesen működik, mert sok helyen írják, hogy akadozik meg hasonlók. Mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
                        Nem tudom Te használod-e, de a telefonos programja nagyon tetszik, mindenhol fel tudok lépni és adni venni, szerintem klassz akármilyen egyszerű is .

Hozzászólás

• Ingyenes demó számla +5 000 Ft bónusz
                          Nincs szükség letétre!

Kell ennel tobb?

Tobb mint egy eve hasznalom,vettem ki penzt is moneybookersel.Tovabba lehet paypallal is es banki atutalassal,valamint csekkel is kifizetest eszkozolni. A partnerprogjamukat vettem most gorcso ala,szoval ha valaki a linkemet hasznalja a regisztraciohoz dobjon mar nekem egy emailt a tovabbi folyamatok vizsgalasa miatt.
                          tRend a lelke mindennek bar matematikailag a káosz az úr!

Hozzászólás

• A linkedet nem fogja senki sem használni, mert töröltem. A fórum nem erre való.

Hozzászólás

• 9 nap foglalkoztam valódi pénzzel.
                              5000-ből lett 8406 Ft. Összesen valamivel több mint 19 órát töltöttem vagy a gép előtt, vagy telefonnal "dolgoztam". Direkt vezetek minden alkalmat.

Nekem is sokan mondják (persze olyanok akik ezzel nem szórakoznak), hogy
                              - biztosan nem fognak kifizetni,
                              - ha megadom nekik a bankszámla számom, akkor arról mindent levesznek
                              - most már tudják hol lakok, ha sokat keresek rajtuk akkor....(negatív dolog)

Szóval egy kicsit én is aggódok, hogy tényleg ki fognak-e fizetni nekem
                              (persze csak ha majd tényleg lesz rajta annyi)
                              mondjuk 50 vagy 100 ezret, miközben én egy fityinget nem töltöttem fel náluk.
                              Szerintem csak akkor nyugszok meg igazán, ha már felvettem az első 50 ezremet.

Minden esetre jó látni olyan tapasztalatokat, hogy többek meg kapták a pénzüket.
                              Egyelőre most ez a hobbim.

Hozzászólás

• Google-be beírtam, hogy "plus500 kifizetés"
                                8. találatnak beadta a "http://forexuniverzum.com/plus500.html" oldalt.
                                Itt ez áll a kifizetéssel kapcsolatban:

"Szintén felhasználóbarát, és hamar átlátható a pénz be- illetve kifizetés, hiszen a Plus500 a Visa és Mastercard kártyákon kívül többek közt a Moneybookers-t, PayPal-t és a banki átutalást is lehetővé teszi. Ha mégis elakadnánk, az ügyfélszolgálat napi 24 órában a hét minden napján rendelkezésünkre áll."

Szóval az ilyen kártyák elméletileg jók. Nekem ebben még nincs tapasztalatom.

Hozzászólás

Working...
                                X