Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
    Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

íííígen ! persze " ez " nem MŰVÉSZET ....
      monta a nagy spekuláns ! SKALPOLNI ? deee teljesen letojom . ha jól megfigyeled a " periodicitást " - 5 perces fölbontásban - kb 50-60 cent között " szabályosan " megfordul - kb 10-15 percenként . jól érzed : ha NEM teszel stopot ! 1:100 tők.áttételnél NEM célszerű 5-10 % fölé menni . NEM fogja bírni a tőkéd . EZ egy " egyszerű " platform ...... elemzések ? ....... inkább csak vakmajom ....! bár nekem rendesen bejön . valós pénzzel kb - 2 nap - 400 % értem el. .
      DE ! ez TERMÉSZETESEN NEM " VERSENY " .....bár lehet DARÁLNI ! és a pénzre nem lesz ráírva : daráltam .
      jelenleg várom a kifizetést .
      üdv
      alexander

- azért az Orbis Pro Traderen minden MÁÁÁÁS ! , a Finvízzel válogathatsz kb 3000 részvény közül , a Technikai formátummal: ár-gyertya alakzat...sőt ....még a Cég tulajdonosának haja színét is kérheted -

Hozzászólás

Hát ahogy Joe a favágó mondta a viccben mikor 15 év favágás után lement a kaszinóba és az összes keresetét eljátszotta a Póker asztalnál egy este alatt:

Könnyen jött, könnyen ment.....

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
          Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!
          Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
          Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
          Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs
          Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

Kedves Darázs !

remélem NEM NÉZED TÉTLENÜL a három fehér katona menetelését .....MOST ! 81.10 - nél !!!

üdv
            alaxander

Hozzászólás

Sokmindenre jó ha közbe gtalkozik és MaffiaWarst játszik az ember amíg az árfigyelők a hellyükön vannak.

No meg a "Kereskedes de hogyan" 959 bejegyzését elolvasni se két perc. Bár az elején vagyok de már hálás vagyok HWTrader aprólékos oktatásának és Sidius 12 éves tapasztalatának. (Most telepítek egy szövegfelolvasót ).

Hmm és megtört a jég. 80.80 ig zuhant de mostmár elindúlhatna a terveim szerint 81.44ig.
              Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

Darázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
                Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
                Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs
                Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?
                  Megnézem őket de csak az egyszerűség kedvéért valamelyik hasonlít a plus500 azon nagyon figyelemreméltó tulajdonságára, hogy a haszonkulcs bele van építve a vét/ad árkülönbségbe?

Jelen pill. egy ojan stratégián dolgozom aminek az alapja kis tőke és egy "fogáson" a nyereményem 900-1100 ft. Ha jutok előbbre a statisztikával (és érdekel is valakit) akkor mondok konkrétumokat de ahoz még vagy 100-150 fogást várok.
                  Viszont ha ebből ki kell fizetni 500-800 ft-ot (csak tippelek) akkor már nincs értelme.
                  Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

[QUOTE=Darázs;3308]Megnézem őket de csak az egyszerűség kedvéért valamelyik hasonlít a plus500 azon nagyon figyelemreméltó tulajdonságára, hogy a haszonkulcs bele van építve a vét/ad árkülönbségbe?
                    QUOTE]

Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.

Hozzászólás

WHSelfinvestnél nam csak határidős, hanem SPOT oil is van.
                      SPOT = nagyjából a határidő ellentéte. Nem pár hónapig kereskedhető, hanem folyamatosan. Pl.: mint a részvény vagy a deviza.

Hozzászólás

...a " három fehér katona " - amelyből őt lett !-remekül vitte a hátán fölfelé ...kb 50 centet 25 perc alatt ...
                        persze nem akarok beleszólni .
                        csak , gondoltam ...mivel írtad sokat figyeled az olaj " mozgását "

üdv

alexander

Hozzászólás

Szaisztok!

sidius: Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.

Nem tudok idézni de olvastam már olyanról ahol minden mozzanat ki volt tételezve (pozinyitás, limitszabás, módosítás...).

Mighti: "WHSelfinvestnél nam csak határidős, hanem SPOT oil is van."

A WHSelfinvestnek is van demója mint ahogy látom.
                          És a magyar képviseletülk a BPForex.
                          - megbízhatóság: pipa
                          - magyar support: pipa
                          - árak és kezelhetőség: Kíváncsi agyok a tapasztalataidra mivel viszonylag régóta használod. Az én viszonyítási alapom a plus500.

alleexander: ...a " három fehér katona " - amelyből őt lett !-remekül vitte a hátán fölfelé ...kb 50 centet 25 perc alatt ...
                          persze nem akarok beleszólni .
                          csak , gondoltam ...mivel írtad sokat figyeled az olaj " mozgását "

Gondolom ez nekem szólt . Sajnos tegnap kicsit elfáradtam ezért ma hajnali 1kor haza mentem és aludtam. Nemrég érkeztem mikor a köv 40pipes ugrás volt félúton. Most finomítottam a módszeremen és kipróbálom 200.000Huf tőkével mit lehet elérni szigorú szabályokkal. (pl.: 20pipes nyereségi elvárás (25%). pl: 70pip jelent 3x20at a pozi zárás és új nyitás miatt. De így biztosabb a nyereség egy része hírtelen fordulat esetén.
                          Azért írom le hogy megkérdezzem jó úton haladok vagy ez értelmetlen?

Még egy kérdés:
                          Közbe valakinek van újabb tapasztalata a plus500nak élesben való működéséről?
                          Kifizetésről? (ha lehet az összeg nagysága is számítana)
                          Magyar képviselet mikortól?

üdv. Darázs

U.I.: Nem kellene ennyit írnom. Lemaradtam a 3.55ös 55pipről . Tanúlság: Megbízás.
                          Ha túl sokat írnék a véleményeimről és tapasztalataimról jelezzétek.
                          Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

Darázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szaisztok!

sidius: Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.

Nem tudok idézni de olvastam már olyanról ahol minden mozzanat ki volt tételezve (pozinyitás, limitszabás, módosítás...).

Hozzászólás

http://vilagtrend.hu/kedvezmenyek.html
                              Igaz ez nem olajról vagy fx-ről szól.
                              Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

Darázs
                                Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek
                                Melyik brókercéget érdemes választani? Topikban Jegenyével elég részletesen kitárgyaltuk a WHS-t

Hozzászólás

Working...
                                X