Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ujjlenyomat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Google-be beírtam, hogy "plus500 kifizetés"
    8. találatnak beadta a "http://forexuniverzum.com/plus500.html" oldalt.
    Itt ez áll a kifizetéssel kapcsolatban:

"Szintén felhasználóbarát, és hamar átlátható a pénz be- illetve kifizetés, hiszen a Plus500 a Visa és Mastercard kártyákon kívül többek közt a Moneybookers-t, PayPal-t és a banki átutalást is lehetővé teszi. Ha mégis elakadnánk, az ügyfélszolgálat napi 24 órában a hét minden napján rendelkezésünkre áll."

Szóval az ilyen kártyák elméletileg jók. Nekem ebben még nincs tapasztalatom.
    AJAJAJAJAJAJAJ!!!!!!!!!! Olcsó húsnak híg a leve... Ettől lesz a cipőd tele!

Hozzászólás

• Ujjlenyomat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      9 nap foglalkoztam valódi pénzzel.
      5000-ből lett 8406 Ft. Összesen valamivel több mint 19 órát töltöttem vagy a gép előtt, vagy telefonnal "dolgoztam". Direkt vezetek minden alkalmat.

Nekem is sokan mondják (persze olyanok akik ezzel nem szórakoznak), hogy
      - biztosan nem fognak kifizetni,
      - ha megadom nekik a bankszámla számom, akkor arról mindent levesznek
      - most már tudják hol lakok, ha sokat keresek rajtuk akkor....(negatív dolog)

Szóval egy kicsit én is aggódok, hogy tényleg ki fognak-e fizetni nekem
      (persze csak ha majd tényleg lesz rajta annyi)
      mondjuk 50 vagy 100 ezret, miközben én egy fityinget nem töltöttem fel náluk.
      Szerintem csak akkor nyugszok meg igazán, ha már felvettem az első 50 ezremet.

Minden esetre jó látni olyan tapasztalatokat, hogy többek meg kapták a pénzüket.
      Egyelőre most ez a hobbim.
      Jó hobbi.

Hozzászólás

• Hello!

Én demo számlán próbálgatom a kereskedést május óta...bár nincs sok zárt pozícióm (15 kb)
        A demo számla 2 millió HUF-ról indult. Szerintem annyi kell is, hogy lehessen rendesen kereskedni! Tegnap 4 017 628 HUF volt a számlám...ma 4 301 162 Ft
        Eddig egyszer volt veszteséges zárásom ezüst -34 600 HUF. "The Blackstone" volt a legjobb zárás 570 176 HUF
        Tanácsokat, véleményeket, reakciókat :P

Hozzászólás

• Kedves Solarium!

Örülök, hogy jól sikerült.
          Szerintem jó arány, hogy eddig csak egyszer volt veszteséges zárásod.
          Tanácsot igazán nem tudok adni, mert én is "kezdő" vagyok.
          További sok sikert!
          Utoljára szerkesztve a következő által: Ujjlenyomat; 2012-10-09, 10:32. Oka: Elfelejtettem megcímezni.

Hozzászólás

• Olvastam a bónuszszála pontjairól (itt a fórumon is).
            Excelben vezetem a zárt ügyleteimet.
            Mindegyik mellé beírtam az értékeket (Pl.: olaj 0,10).
            Összeadtam, de kevesebb volt a számlán szereplőnél.
            Számlán 12/60
            Az általam összeadott 8,32
            De ebbe a veszteséggel zárt ügyleteké is benne van (pozitív értékkel számolva).
            Regisztráláskor nem néztem meg a bónusz számlát.
            Elképzelhető, hogy nem 0-val kezdtem?
            Előre is köszönöm, ha tud ebben valaki választ adni.

Hozzászólás

• Igazi pénzel más kereskedni!

Ha igazi pénzel kereskedsz akkor más érzések töltenek el amiket nagyon kordában kell tartanod. Ha már nem söpröd le a laptopt az asztalról ha veszteséges vagy akkor az már jó kezdet. Ha nem kersel eladó lamborginit az interneten miután van egy kis nyereséged akkoz az jó kezdet. Ha nem bámulod egész nap a képernyőt a befektetésed alakulása végett az is jó kezdet. Ha egy kis nyereség után nem táncolsz kint az esőben és ha veszteségkor nem vágod fel az ereidet az jó kezdet. Ha demo számlán veszteséges vagy akkor esetleg megvonod a vállad és talán lekapcsolod a gépet, de igazi pénznél lehet elkezdesz izzadni és bámulod a képernyőt percekig és várod mikor áll le a veszteség növekedése.
              100 Eur minusz az emmi annak akinek van van 10 000 Eurója, de kesés embernek van akár 1 000 eurója nem pedig 10 000.
              Annyi pénzzel játsz a demoszámlán amennyi igazi pénzzel tudnál kereskedni. 5 000 HUF fal is lehet kereskedni és feltornázni több ezerre.
              A siker kulcsa? Légy közömbös ha nyereséges vagy, és légy közömbös akkor is ha veszteséges vagy. TALÁN.

Hozzászólás

• Elméletileg megfelelő technikával 5000ft-al is lehet kereskedni, én ezt tesztelem. EURUSD-n 25 pipes SL 5%-ot jelent. Egy 15 perces charton úgy hiszem lehet találni megfelelő jelzéseket.

Hogy ez valóságban meddig áll helyt, nem tudom. Okt 10-én nyitottam bónuszt, a projektem arról szól, hogy a semmiből csináljak pénzt. Jelenleg 6473 ft-on áll a számla, ebből ténylegesen elérhető számomra 1693 ft. 10ezertől egy 25 pipes beszálló már csak 2.5%-os kockázatot jelent, majd ha odaérek, eldöntöm tényleg érdemes-e csökkenteni. 50ezer a cél, ha megvan, leemelem, és nyitok egy MT4-es centes számlát belőle.

Nem gondolom, hogy ekkora összeg bármilyen brókernél is problémát okozna kifizetéseknél, ennél ők sokkal komolyabb szinten mozognak pénzügyileg.

Ami nem tetszik, az a prémium költség. Benne maradtam hétvégére egy pozícióban (min. 500 eurós EURUSD), ami 77 forintos prémiumot vont maga után. Ez gyakorlatilag 7.7 pipes plusz költség a spreaden felül, ami ilyen kis tőkénél nagyon sok! Figyelni kell.
                http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• A Plus500-ra az FSA £205.128,00 bírságot szabott ki!
                  http://forexmagnates.com/fsa-fines-p...ion-reporting/

Hozzászólás

• jancsika86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ahogy írod elég régóta kereskedsz már a plus500-on és megvagy elégedve vele. Én május óta ismerkedek vele, most kezdek már belelendülni a kereskedésbe, átlátni a dolgokat, nyugodtan kis haszonnal de a biztosra menni és kereskedni. Az lenne a kérdésem, hogy a kifizetés rendesen működik, mert sok helyen írják, hogy akadozik meg hasonlók. Mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
                    Nem tudom Te használod-e, de a telefonos programja nagyon tetszik, mindenhol fel tudok lépni és adni venni, szerintem klassz akármilyen egyszerű is .
                    Csak biztosra menyér. A pénz megtartása a lényeg nem a pénz nagy keresése...
                    Jó a mobilos és a tabletes verzió. Androidon oprendeszeren használom.
                    Mint mondtam mindig ki fizetik. Most is kértem ki pénzt és kifizeték kettő számlánál amiből ki kértem kétszer kb 2 hét alatt. 1-2 napon belül ki utalták moneybookersre.

Jó kereskedést!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A Plus500-ra az FSA £205.128,00 bírságot szabott ki!
                      http://forexmagnates.com/fsa-fines-p...ion-reporting/
                      Gondolom tudsz angolul akkor le fordíthatod nekünk.
                      De amúgy ahogy a google fordította azért kaptak büntetést mert hiányos a úgymond az elszámolási könyvelésük és együtt mükődtek az FSA-val. De meg tesznek mindent hogy kijavítsák mint írja az alján....

Fordítás kb.

FSA Bírságok Plus500 az ügyletek bejelentése
                      Oct 24 2012

Írta Adil Siddiqui a rendeletben
                      0 Comments
                      A Financial Services Authority (FSA) bírságot szabott ki két cég, Plus500UK Limited (Plus500) 205.128 £ és James Sharp and Company (James Sharp) 49.000 £, mert nem adtak pontos és időszerű tranzakciós jelentések az FSA tekintetében valamennyi bemutatandó ügylet általuk végezni.

A cégek kötelesek benyújtani adatait bemutatandó tranzakciók szoros az üzleti nap, amely után az ügylet lebonyolódik. Az FSA ezen adatok felderítésére és kivizsgálására vélt piaci visszaéléssel (bennfentes kereskedelem és a piaci manipuláció) és a támogató a kötelező célkitűzések fenntartásának piaci bizalmat a pénzügyi piacok és a pénzügyi bűnözés csökkentése.

Június 29-től 2010-ig és november 5, 2011 Plus500, egy online Contracts for Difference (CFD) kereskedési létesítményben szolgáltató végzett 1.332.000 bemutatandó tranzakciókat. Ugyanakkor a cég nem jelenti minden ilyen pontosan, és nem jelentést 189.000 őket egyáltalán. A cég rendszerek és ellenőrzések nem voltak megfelelőek, mivel nem dolgozott ki megfelelő jelentési rendszerek, nem volt dokumentált eljárásokkal kapcsolatban az ügyletek bejelentésére, és nem adja meg a vonatkozó képzést staff. Ezért megsértették szabályok SUP 17 Az FSA Kézikönyv és 3. elv az FSA elvek Business.

Között az 5 2007 novembere és február 8, 2011 James Sharp független Bizományosi cég nem jelezze a mintegy 71.000 bemutatandó tranzakciók vállalta. A cég rendszerek és ellenőrzések nem voltak megfelelőek, mivel nem volt dokumentált eljárásokkal, és nem biztosít és megfelelő képzést staff. Ezért megsértették szabályok SUP 17 és 3. alapelv.

David Lawton, FSA igazgatója a piacok azt mondta:

"Pontos tranzakciós jelentések kulcsfontosságú eszköz a probléma leküzdését célzó erőfeszítéseit piaci visszaéléseket. Mi lépéseket szükség annak biztosítása érdekében, vállalkozások - méretüktől függetlenül - eleget tettek jelentési kötelezettségeiknek. Csakúgy, mint a pénzbüntetés, a cégek is elvárják, hogy a felmerülő költségeket ismételten benyújtsa történelmileg pontatlan jelentéseket. "

A cégek lépéseket tettek, hogy javítsák a folyamatok és megoldani a hibákat, ismételten benyújtsa jelentéseket az FSA, ahol szükséges.

A cég együttműködött a FSA során a vizsgálatok, és megállapodott, hogy rendezze a korai szakaszban. Ennek során minden vállalkozás jogosult a 30%-os kedvezmény. Nélkül a kedvezmény a bírság Plus500 lett volna £ 293.040 és James Sharp volna megbírságolták 70.000 £. Plus500 az első szabályozott vállalkozás pénzbírságra vonatkozó ügyletek jelentési hibák az új FSA szankciók politikáját. Ez a politika jött létre, hogy a következetes és átlátható keretet kiszámítására a pénzügyi szankciókat. A rendszer lépett hatályba március 6-án 2010-ben és vonatkozik minden olyan jogsértések, amelyek elő-jén vagy azt követően. Ennek eredményeként a kiszabott bírságot Plus500, amelynek alapja, hogy hány érintett ügyletek nagyobb volt, mint lett volna az előző rendszer alatt.

Hozzászólás

• Hát figyelj, ha már egy egyszeru jelentést nem tudnak pontosan megkuldeni a regulátornak, akkor a pozícióiddal mi lehet a helyzet?

De biztos hogy mindent meg tesznek ami toluk telik.
                        (csak ez nem volt elég a legutóbb)

de lehet hogy én látom rosszul

Hozzászólás

• Pivot pont

Üdvözöllek benneteket. Most kezdtem egy demószámlával a plusz 500-on. Az lenne a kérdésem, hogy a pivot pontokat hol tudom megnézni a letöltöt programban vagy esetleg a webtrader-en. Vagy nem is lehet seholsem?
                          Köszönöm!
                          Zoltán

Hozzászólás

• Hello!

Én július óta üzletelgetek náluk, nem volt egy ideig semmi bajom velük. Könnyű kezelni a szoftvert, egyszerű, átlátható.
                            Jól is ment, meg 4xeztem a tőkémet. Aztán elkezdtek olyanokat csinálni, hogy meredekebb árváltozásoknál befagyasztották egy termék kereskedését (ami természetes is egy rövid időre), de aztán fogták magukat és önkényesen lezárták a pozíciómat a befagyasztott alacsonyabb áron: magyarul, nem engedtek profitálni. Ez milyen már?!! Mondanom sem kell hogy eléggé ideges lettem.
                            Mikor rákérdeztem hogy ezt mégis hogy gondolják, leráztak vmi értelmetlen dumával, meg hogy mehetek panaszkodni a FSA-hoz meg ilyenek.
                            Komolyan mondom, ezt minden határon túlmegy.
                            Szóval én befejeztem náluk.
                            Most az XTB-t próbálom.

frandzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én éppen most "kezdtem" el a plus500-at használni.Hát,mit is mondhatnék,jónak tűnik,de amiket itt olvasok,nemtudom mi igaz mi nem...
                            Még a demo-val szórakozok,jónak tűnik..
                            Azt akarom elkerülni,hogy ha tegyük fel összejön a bónusz 5000Huf-ból az 50 kereskedői pont (50 kell néztem) akkor sem fizetnek,meg tiltanak meg stb..
                            Ha esetleg valakinek van valami más ötlete ami szerinte jobb mint a plus500,arra vevő lennék..

Hozzászólás

• Hello tagok!

A visszautalással kapcsolatban!

Kb 1 éve kereskedtem még náluk és kb 50 ezer forintot utaltattam magamnak vissza a bankkártyámra és gond nélkül 4-5 munkanapon belül megérkezett!
                              Nekem sem tetszik a kezelőfelület! A metatrader simán otthagyja.
                              Viszont ami nagyon tetszik a Plus 500 ban az a rengeteg instrumentum!
                              Ha valaki tud még egy ilyen brókert ahol ilyen sok instrumentum van az kérem jelezze

Üdv

Hozzászólás

• Kezdő

Sziasztok! Kezdő vagyok ebbe a Plus500-as Tőzsdében! Most regisztráltam és nem kaptam meg az 5000ftot! Vagy az csak a demó számlára megy? És ha igen akkor most ott nekem miért 5 000 000ft van? Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

Working...
                                X