Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Most miben kereskedel? (régen a +500al..)

Hozzászólás

• A plus500-zal nem kereskedtem, csak a demot probaltam ki. A broker ceg kivalasztasanal fontos, hogy jo reklamjuk legyen, tehat legyen sok probalkozo (akiknek a 80%-a nullaz par honap alatt), es igy ki tudja fizetni a nyeresegesen kereskedoket. Amig kis penzzel 'jatszunk' addig ennel tobbet nem nagyon varhat az ember.

Hozzászólás

• TomGreg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        megköszöntem, hogy gondoltak rám a Gold-al, de kérem állítsák vissza a régit.

Köszi a helpet.
        A mai napig nem állították vissza a Goldról. elindítottam 2 napja egy kivétet, de még nincs kiutalva, látszólag félúton van.

Hozzászólás

• Nos,4 napja regisztraltam. Ma mar nem tudok belepni,tegnap este egy ilyen fogadott...support nem válaszolt meg a levelemre. Uj jelszavat kertem az applikaciotujra telepítettem. Valószínűnek tartom hogy zároltak.3 nap alatt a bonuszbol sikerült összeszednem 38.000 Ft-ot. (Ezert tartom valoszinunek a kizárást) közbe csináltam egy másik accot,azzal semmi gond,beenged a kezelő felületre. Akadálymentesen bejelentkeztem( a bónuszt ezen nem igenYeltem igy nem rakhatnak ki)

Hozzászólás

• Ricsi96 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nos,4 napja regisztraltam. Ma mar nem tudok belepni,tegnap este egy ilyen fogadott...support nem válaszolt meg a levelemre. Uj jelszavat kertem az applikaciotujra telepítettem. Valószínűnek tartom hogy zároltak.3 nap alatt a bonuszbol sikerült összeszednem 38.000 Ft-ot. (Ezert tartom valoszinunek a kizárást) közbe csináltam egy másik accot,azzal semmi gond,beenged a kezelő felületre. Akadálymentesen bejelentkeztem( a bónuszt ezen nem igenYeltem igy nem rakhatnak ki)
            Nyílván nem volt szimpatikus nekik a NULLA befizetés csak bónuszból nyereséget gernerálni... bár akkor minek hirdetik h letét nélkül adnak bónuszt.

Én most hétfő kértem 50e egy kifizetést, kiváncsi vagyok mikor lesz teljesítve...
            Én fizettem be PayPalon és poz nyitásonként adtak pontokat ami után elértem egy szintet adták a 30e bónuszt. Sőt címet is igazoltam ami után 12500HUF bónuszt is felírták a szlámra. Régóta nyomom demóban, bőven dupláztam a fél év alatt adott demo zsetont, most élesben 1/10-ével játszok, ugyan olnya technikával eddig kop-kop-kop sikerrel.

Adózásról egy kérdésem...
            Ha csak bent gyűjtöm a nyereséget, nem kérek tényleges kifizetést 2014ben, akkor ebben az éveben kell adózzak vajon??? Tervem csak 2015ben év végén kivenni a pénzem.

Tamás

Hozzászólás

Adózásról egy kérdésem...
              Ha csak bent gyűjtöm a nyereséget, nem kérek tényleges kifizetést 2014ben, akkor ebben az éveben kell adózzak vajon??? Tervem csak 2015ben év végén kivenni a pénzem.

Tamás
              persze, elszámolsz minden évvel
              az tök 8, h mit csinálsz a pénzeddel

Hozzászólás

• Lassan 1 hete nem állították vissza a Gold acc-om, de nem tudtak velem kitolni, megoldottam.. Bár elehet ez a céljuk h a "delikvens" bebukja amije van, hiszen ebből lesz neked kifizetésed - Bár én hamarabb keletem fel ma is, egyszerűen nem nyitok olyan pozit ami szerintem egy kockázati szint feletti. Vagy ha más nem van biztonsági pozi-m de ehez tőke kell.

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  persze, elszámolsz minden évvel
                  az tök 8, h mit csinálsz a pénzeddel
                  Kiexportálom az összegeket és a könyvelő meg bogozza ki , gondolom

Hozzászólás

Kiexportálom az összegeket és a könyvelő meg bogozza ki , gondolom
                    Adóbevallás

Hozzászólás

Remek, köszi
                      Én aranynyal és Googl-el kereskedek. Melyik hova (G az USA)

Hozzászólás

NONO!

Az árfolyamnyereség és az osztalék nem összekeverendő!!!!

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          NONO!

Az árfolyamnyereség és az osztalék nem összekeverendő!!!!
                          ez már elég OFF itt, de hogy került ide?

fejtsd ki légyszi a másik topikban

Hozzászólás

• +500 nagyjából 1 hét alatt fizet ki.
                            Próba nap hétfő délelőtt magyar idő szerint. Szerdán 11kor a PayPalnal van Csak a PP ül még rajta péntek reggelig.
                            Több kifizetés is 1 hét alatt teljesült!

Hozzászólás

• 2x-i felszólításomra állították vissza a számlám simára a Goldról...
                              Látták h arannyal kereskedek és adnak aranyat

Heti 100.000HUF simán kereshetsz vele. saját tapasztalat.

Hozzászólás

• ..amúgy lassan 1 hete éjjelente gyatra a kapcsolat, többféle platformról, napközben még csak csak.

Budacash-t nézegetem

Hozzászólás

Working...
                                X