Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tapasztalat: keserű

Sziasztok!

Sajnos későn kerültem ide, hamarabb kellett volna, de így legalább mások okulhatnak.

Az én számlámról egyszercsak eltűnt a teljes előélet, majd amikor rákérdeztem, h mi történt: jelezték csak egy pár napos 'compliance' vizsgálat, ami pár napig tart... Ez 3 hete volt. Azóta nem tudok tranzaktálni, a pénzemhez sem férek hozzá. Szerintem csak annyi bűnöm volt, hogy nem vesztettem...

Azóta még válaszra sem méltatnak... Persze nem adom fel, csak idő kérdése. Ha valakinek van ötlete kihez fordulhatok még kérem jelezze (azért a felügyeleti szerveiket fel fogom lelni...)

Nyerő tradeket kívánok!

Hozzászólás

• sziasztok

nekem eddig semmi komoly gondom nincs velük . ki vett lovét 4 nap alatt kaptam meg

Hozzászólás

• P500 - rossz tapasztalatom

Egy darabig nekem sem volt... Ezért írtam, gondoltam szólok, h mi történt velem. Mondjuk azóta kb 3-4 emil ment, válasz nélkül.

4 nap? És nem a jóváhagyási periódus volt ennyi (tapasztalat)? Érdekes módon a befizetésre gyorsabban reagáltak...

Páran már írtak egyes cégek fura taktikájáról...

Hozzászólás

• szia Fair!

Történt valami előrelépés az ügyedben? mekkora összeg ragadt bent?

Hozzászólás

• Történt valami előrelépés az ügyedben? mekkora összeg ragadt bent?

Hozzászólás

• Semmi erdemleges

Szia,
              Csak annyi tortent, hogy kb 5 level utan egyre jott valasz, h meg mindig vizsgalnak (csak azt nem tudom mit) es legyek turelemmel, ne irogassak.

Szerencsere az osszeg nem nagy, mivel nem sokkal korabban vettem ki rola. Nem szeretik ha nyer az ugyfel?!

Szoval ez azert nem tul biztato, mivel nem voltam tul bonyolult ugyfel.

Hozzászólás

• Sajnos nem tudom mi lehet a háttérben, én eddig tettem fel rá és vettem is le, kb egy hét után meg is kaptam. Lehet h valami belső hibát próbálnak javítani, de nem hinném h az lenne a bajuk h nyereséges vagy, hiszen ők am is a kereskedett mennyiség után kapják a jutalékot, a pénz csak gazdát cserél.
                Mindenesetre ha megoldódott írd meg kérlek h mi volt a probléma, vagyis h a mélyentisztelt support mit írt

Hozzászólás

• Csak egy kérdés. Az XM.com és a Plus500 egy cég lenne? Vagy egy üzenetküldő céget használnak? Fura de ugyanarról a számról kaptam sms-t(+36 70 7177 500), de egyik üzenet az XM.com a másik üzenet az Pluss500 nevében. Ez most hogyan?

Hozzászólás

• Sziasztok!

Anno én is beleszaladtam ebbe a plus500, mint olyan sokan sajnos... Így utólag nem is értem hog y lehettem annyira ostoba, pedig az voltam.
                    Először is, ezek az online marker - vagy minek hívják magukat - "cégek" nem brókerek. Közönséges csalók.
                    Egy bróker megveszi neked az értékpapírt amivel megbízod, és tárolja egy értékpapírszámlán. Cserébe ezért díjat kér. Neki teljesen mindegy nyersz vagy veszítesz.
                    Ezek a plus500, xtb stb. félék nem visznek ki a tőzsdére, hanem illegális, fedezetlen pozíciókat nyitsz náluk, ami mögött ők vannak, mint egy fogadóirodánál. A te veszteséged az ő nyereségük. éppen ezért meg is tesznek mindent hogy veszítsetek. Persze, azt mondják hogy csak a spread a nyereségük :-). Ja.
                    Mit gondoltok, miért van ennyi belőlük?? Hogyan élnének meg??
                    Miért csak 150-200szoros tőkeáttétellel lehet „kereskedni” náluk? Mert így többet bírnak kaszálni; kezelhetetlen lesz az egész. Több millió forint kell egy minimális pozíció megnyitásához. Nekem az tetszik a legjobban, hogy eköré az átverés köré egy egész áltudomány felépült. Külön oktatják hogyan bukd el a pénzed, és még az oktatásért is pénzt kérnek :-).
                    Egy időben hívogatott valami Kass Zoltán (vagy Zalán?? nem emlékszem) nevű szerencsétlen alak, nem tudom melyik „cégnek” dolgozik. Iszonyat nagyképű, lekezelő modorban előadta a nagy tradert :-), aki az információáramlás középpontjában van, hogy mindenki más mennyire kevés hozzá.. Ja, nagy sikeres trader, de engem hívogat hogy sz..ros ötezer forintot utaljak már hozzájuk :-). Ne dőljetek be ezeknek!
                    Megnyitják az emberek a 200x tőkeáttétes pozíciókat, beteszik a veszteségvágó megbízást, ahogyan tanították nekik. Plus500-as, xtb-s barátaink pedig megnézik hogy hova vannak ezek beállítva, aztán beadnak egy olyan hamis értéket ami kilövi az összeset :-), és kaszálnak. Az is veszít aki egyébként eltalálná a kurzus irányát. Ugye ne felejtsük, hogy az első dolog amit a regisztrációnál elfogadsz, hogy az adataik tájékoztató jellegűek, reklamációnak helye nincs, azt csinálnak a pénzeddel amit akarnak. Ha nem teszel be veszteségvágó megbízást, akkor spontán kilövik a pozíciódat ha keresnél rajta. Rákérdezel és ők nem tudnak semmiről :-).
                    Látjátok mennyi beírás van hogy nem fizetnek, eltüntetik a nyereséges pozíciókat stb.
                    Az a legdurvább, hogy ezt büntetlenül, simán megtehetik.
                    Pontosan tudják, hogy aki 5000 forintot reklamál, az nem megy bele egy több milliós perbe egy másik országban, ha feltesszük hogy egyáltalán nyilván vannak ezek tartva bárhol is? Igen, pont ilyen milliomosok nyitnak náluk számlát! :-)
                    Ezzel ők tökéletesen tisztában vannak.
                    Lényeg: kerüljétek ezeket a plus500, xtb, bpforex - vagy mittomén mik vannak még - féle hitvány csalókat, keressetek egy igazi brókert, lehetőleg bankot. Menjetek ki a tőzsdére, legális, biztonságos és ugyanolyan szórakoztató.

Remélem nem voltam negatív, és nem akarok senkit kioktatni vagy megbántani, csak meg akarok kímélni másokat ezektől, plusz (500 :-)) ki akartam írni magamból ezeket mert szerintem felháborító amit büntetlenül művelnek.

Hozzászólás

• póréhagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Anno én is beleszaladtam ebbe a plus500, mint olyan sokan sajnos... Így utólag nem is értem hog y lehettem annyira ostoba, pedig az voltam.
                      Először is, ezek az online marker - vagy minek hívják magukat - "cégek" nem brókerek. Közönséges csalók.
                      Egy bróker megveszi neked az értékpapírt amivel megbízod, és tárolja egy értékpapírszámlán. Cserébe ezért díjat kér. Neki teljesen mindegy nyersz vagy veszítesz.
                      Ezek a plus500, xtb stb. félék nem visznek ki a tőzsdére, hanem illegális, fedezetlen pozíciókat nyitsz náluk, ami mögött ők vannak, mint egy fogadóirodánál. A te veszteséged az ő nyereségük. éppen ezért meg is tesznek mindent hogy veszítsetek. Persze, azt mondják hogy csak a spread a nyereségük :-). Ja.
                      Mit gondoltok, miért van ennyi belőlük?? Hogyan élnének meg??
                      Miért csak 150-200szoros tőkeáttétellel lehet „kereskedni” náluk? Mert így többet bírnak kaszálni; kezelhetetlen lesz az egész. Több millió forint kell egy minimális pozíció megnyitásához. Nekem az tetszik a legjobban, hogy eköré az átverés köré egy egész áltudomány felépült. Külön oktatják hogyan bukd el a pénzed, és még az oktatásért is pénzt kérnek :-).
                      Egy időben hívogatott valami Kass Zoltán (vagy Zalán?? nem emlékszem) nevű szerencsétlen alak, nem tudom melyik „cégnek” dolgozik. Iszonyat nagyképű, lekezelő modorban előadta a nagy tradert :-), aki az információáramlás középpontjában van, hogy mindenki más mennyire kevés hozzá.. Ja, nagy sikeres trader, de engem hívogat hogy sz..ros ötezer forintot utaljak már hozzájuk :-). Ne dőljetek be ezeknek!
                      Megnyitják az emberek a 200x tőkeáttétes pozíciókat, beteszik a veszteségvágó megbízást, ahogyan tanították nekik. Plus500-as, xtb-s barátaink pedig megnézik hogy hova vannak ezek beállítva, aztán beadnak egy olyan hamis értéket ami kilövi az összeset :-), és kaszálnak. Az is veszít aki egyébként eltalálná a kurzus irányát. Ugye ne felejtsük, hogy az első dolog amit a regisztrációnál elfogadsz, hogy az adataik tájékoztató jellegűek, reklamációnak helye nincs, azt csinálnak a pénzeddel amit akarnak. Ha nem teszel be veszteségvágó megbízást, akkor spontán kilövik a pozíciódat ha keresnél rajta. Rákérdezel és ők nem tudnak semmiről :-).
                      Látjátok mennyi beírás van hogy nem fizetnek, eltüntetik a nyereséges pozíciókat stb.
                      Az a legdurvább, hogy ezt büntetlenül, simán megtehetik.
                      Pontosan tudják, hogy aki 5000 forintot reklamál, az nem megy bele egy több milliós perbe egy másik országban, ha feltesszük hogy egyáltalán nyilván vannak ezek tartva bárhol is? Igen, pont ilyen milliomosok nyitnak náluk számlát! :-)
                      Ezzel ők tökéletesen tisztában vannak.
                      Lényeg: kerüljétek ezeket a plus500, xtb, bpforex - vagy mittomén mik vannak még - féle hitvány csalókat, keressetek egy igazi brókert, lehetőleg bankot. Menjetek ki a tőzsdére, legális, biztonságos és ugyanolyan szórakoztató.

Remélem nem voltam negatív, és nem akarok senkit kioktatni vagy megbántani, csak meg akarok kímélni másokat ezektől, plusz (500 :-)) ki akartam írni magamból ezeket mert szerintem felháborító amit büntetlenül művelnek.
                      Maximálisan egyetértek, rengeteg ilyen cég van, ez sajnos hozzátartozik a forexes "tanuláshoz". De a Plus500 részvényeivel egy másik brókercégnél azért lehet keresni

Hozzászólás

• póréhagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

BpForex-szel szerinted mi a gond? Szerinted melyik bróker jó?

Hozzászólás

• Nagy igazságok hangoztak el...

Csak javaslom másoknak, h tanuljanak a mások hibáiból, ne a saját pénzük elköltése árán tapasztalják meg a szomorú valóságot.

Még annyi, h az én esetemben talán pont azért jártak el úgy ahogy, mert nem voltam hajlandó bukni nekik...

Update a helyzet kapcsán: még mindig semmi infó tőlük, pedig tegnap küldtem 2 emailt is. Még választ sem kaptam!

Hozzászólás

• Plus500 update

Ujabb levelek utan egyszer csak feloldottak a szamlam zarolasat. Persze semmi magyarazat, csak egy automatikus mailbol ertesultem errol.

Kertem is egy utalast, persze azota az is fuggoben...

Szep kis tortenet...

Hozzászólás

• Megoldva

Újabb helyzetkép: ma reggel elengedték az utalásomat, így ezzel záródott a történet. Se egy magyarázat, se egy bocsánatkérés, de legalább nem ragadtam be...

Hozzászólás

• Sziasztok! Mostanában lehetett hallani,olvasni néhány oldalon ,hogy nem történt meg kiutalás a Plus500-nál ez igazság vagy csak hazugság? Mert akkor elkezdeném náluk a kereskedést valódi pénzel is. Válaszokat előre is köszi!

Hozzászólás

Working...
                                X