Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    C@maro, neked van éles számlád is valahol?
    A kerdes jogos lehet:

Egy masik topikban igy ir:"Kell menni melózni is Mindjárt nyit az üzem"

Kozben egy nap osszekalapal 42K EUR-t. (napi 42KEUR melett biztos jol jon meg a havi 100K HUF)

Mindezt egy gagyi brokernel, gagyi platformmal.

Nekem az ossz tokem nincs ennyi, de megis amcsi brokernel hataridon kereskedem, na mindegy izlesek es pofonok, mindenki teszi a dolgat ahogy szeretne.

Hozzászólás

• Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A kerdes jogos lehet:

Egy masik topikban igy ir:"Kell menni melózni is Mindjárt nyit az üzem"

Kozben egy nap osszekalapal 42K EUR-t. (napi 42KEUR melett biztos jol jon meg a havi 100K HUF)

Mindezt egy gagyi brokernel, gagyi platformmal.

Nekem az ossz tokem nincs ennyi, de megis amcsi brokernel hataridon kereskedem, na mindegy izlesek es pofonok, mindenki teszi a dolgat ahogy szeretne.
      Tudod, az a melóm, hogy összekalapáljak napi ennyit Amugy meg más dolgom nincs csak demózgatni egész nap .. az üzem pedig az én tulajdonom és ugy szoktam meg, hogy ILLIK bemenni. Néha a termelést is meg kell nézni és elbeszélgetni az emberekkel... és nálam senki nem keres alamizsna 100E-t havonta és főleg nem HUFot. tudod én Karácsonyra szoktam csak adni 400-600 EUR-t a munkásaimnak.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudod, az a melóm, hogy összekalapáljak napi ennyit Amugy meg más dolgom nincs csak demózgatni egész nap .. az üzem pedig az én tulajdonom és ugy szoktam meg, hogy ILLIK bemenni. Néha a termelést is meg kell nézni és elbeszélgetni az emberekkel... és nálam senki nem keres alamizsna 100E-t havonta és főleg nem HUFot. tudod én Karácsonyra szoktam csak adni 400-600 EUR-t a munkásaimnak.
        Akkor bocsanatot kerek, egyszeruen az nem fer a fejembe, hogy miert pus500 broker, miert nem valami komolyabb, brokerrel dolgozol, ekkora tokevel.

Hozzászólás

Akkor bocsanatot kerek, egyszeruen az nem fer a fejembe, hogy miert pus500 broker, miert nem valami komolyabb, brokerrel dolgozol, ekkora tokevel.
          Nincs mit megbocsni megszoktam
          A +500 al kezdtem 2008 ban és nekem semmi bajom nem volt velük eddig, ha gagyik, ha nem és a platformjik meg nekem tökéletes. Minden információt közöl napi szinten. Tudom előre mit mennyiért veszek, mennyi lesz a letét a megbizásért és mennyi lehet a haszon vagy veszteség. nem pontokban meg pipikben meg lófsztuggya miben , hanem pííízben EUR ban. Most tesztelgetem itt az MT4 et több helyen is, hát itt csak akkor tudom meg, ha megtettem a tétet és az is mindenhol eltérő.... de nem fikázok senkit, vannak akik segitenek, mások meg kiröhögnek, hogy milyen béna vagyok. Ez van.. majd belejövök ebbe is.

Hozzászólás

• Almostakbal

Lehet tusz segiteni nekem most te is. Hogyan tudom megnyitni a napi kimutatást MT4-en: hogy mivel, mennyit üzleteltem és mennyi a haszon vagy veszti?
            Nem a Számlatörténetre gondolok.

Hozzászólás

• Szerintem erre mod csak a szamlatortenetben van, ahol atalitod az idointervallumot es lathatod a napi tevekenysegedet, akar piiizben is.

Nem vagyok nagy mt4 mindentudo, nem azon kereskedem.

Hozzászólás

Szerintem erre mod csak a szamlatortenetben van, ahol atalitod az idointervallumot es lathatod a napi tevekenysegedet, akar piiizben is.

Nem vagyok nagy mt4 mindentudo, nem azon kereskedem.
                Kösz, azt látom. Reggel nyitottam az Admiral M-nél 5000 el Demot tanulni.

Hozzászólás

Megjött az aktuális keverő gép

Hozzászólás

• Szerencsére én ilyen beszélgetésekbe nem szoktam belemenni és nem is fogok. Nem érdekel ki mennyit mivel keres. Azért kérdeztem van e éles számlád mert a pszichológiád érdekelt. Nem láttam kockázat kezelést de láttam skalpot. Kíváncsi voltam éles számlán megy e neked így ha igen akkor gratulálok

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Hozzászólás

Ha te látni sem látsz és olvasni sem tudsz.. hogy akarsz kereskedni?
                      Klikkelj rá a Váltás Demo üzemmódra gombra és akkor leszel Demoban
                      de hadjuk...
                      Mert nem használok +500-at biztos írni, olvasni sem tudok és nem is látok Köszi

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Hozzászólás

• Lekéstem a nagy felszállást a DAX30 on... 19 utánra vártam.. lehet lesz még 1?

Hozzászólás

• A mai napon szépen mozgott a Ger30 (Dax30)
                          ....nálam 1kis mellényúlással
                          http://imgur.com/a/VYN1C

Tegnap tán életem legnagyobb baromságát követtem el..... drága volt az ebéd...
                          http://imgur.com/a/yEyEs

Hozzászólás

• +33 k euro és azt mondod hogy szar napod volt?!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Rengeteget olvasok a plus500-al kapcsolatban és sajnos főleg rosszakat. Szeretném összegezni a tapasztalatomat és véleményemet ezzel kapcsolatban. Illetve szeretnék választ kapni néhány kérdésemre, ami ahogy látom nem volt tényszerűen megválaszolva. Az alapján fogom feltenni a kérdést, ami a válaszok alapján homályos.

Azért vágtam bele a plus500-ba, mert szerettem volna megtanulni az opciós kereskedést és ehhez kellett egy áttekinthető felület. Ez itt teljesült is. 1 hónapja foglalkozom vele, előtte főleg szakirodalmat olvastam. Demo számlán csináltam egy ideig, de nem izgatott fel a téma, nem volt benne izgalom.

Beaktiváltam a telefonszámom, megkaptam a 5.000 Ft bónuszt és kipróbáltam azzal az éles számlát. Tehát pénzt nem tettem bele. Persze most lehet erre írni, hogy azzal nem lehet meggazdagodni. Nem ez volt a lényeg, hanem hogy tanuljak. Nos, múlthét hétfő és ehét hétfő között 16 daytrade (5-60 perces zárásokkal, fixen beállított nyereséges és veszteséges zárási limitek mellett) kötéssel elértem 132% profitnövekedést USA500 2 db szerződés vásárlásával (erre ugyanis elég ez a kezdőtőke és elég likvid is a piac hozzá, hogy lehessen vele keresni). Azért százalékot írok, mert ez egy millával is ebben mérhető é 5000-ben is ezzel mérhető. Sokan belinkelik, hogy mennyit kerestek, ami tök jó, csak nem mindegy hogy a 40 ezer euro 1 millió euro megforgatásából jött össze, vagy 10 ezerből. Kérded miért? Mert nem ugyan annyi százalék volt a profit. Nem mindegy hogy reszkető kezekkel zársz azonnal 1% nyereségnél, vagy tudod mit csinálsz és kihozod a napi 30-50-100% profitot. Nekem 32% volt a legjobb napom, de ez bőven lehet eredményesebb is ennél.

Tehát van 132% nyereségem 1 hét alatt. Ez lényegében egy számladuplázás. Örülök. Barátommal szeretnénk júniusban beemelni 1 millió forintot. És ekkor jutok el erre a fórumra, hogy utánajárjak jobban, hogy mibe is tesszük be a pénzt. Elszomorító, hogy mind itt, mind külföldi fórumokon csak negatívat olvasok.

Eddig még nem szerettem volna se befizetni, se kifizetést kérni, tehát ebben nincs tapasztalatom, ezért olvastam el másokét a mérlegeléshez. Számlaelőzmények sem tűntek még el, de olyanba már belefutottam 2szer, nem viccelek, telón és pcn is, hogy a chartot fejjel lefelé jelenítette meg. F5 frissítésre került a helyére. És nem a telóm nem volt fejjel lefelé és hasonlók, ahogyan a monitorom sem. Olyan is volt, hogy a thinkorswim demoján néztük az elemzést és ugyan abban a percben a plus500on piros gyertya volt, míg a másikon zöld. De még ezen is túl tettem magam. Erre írta már itt valaki a fórumon, hogy feltehetően egy imitált kereskedést látunk és a kötések soha nem kerülnek be ténylegesen a tőzsdére, illetve néha kapunk fals adatokat, hogy veszítsünk és mivel nem a spreadre utaznak, így minden vesztesége a kereskedőnek 100% haszon az üzemeltetőnek. Még ezt is simán el tudom hinni, volt már a történelem során ennél nagyobb átverés is.

Nekem nem derült ki a válaszadók táborából, hogy aki vett ki pénzt mennyit vett ki, vagy épp mennyivel zárolták a számláját. Tehát a kérdésem az, hogy ez a jelenség egy adott összegnél jelentkezik, vagy egy adott százalékos nyereség után?

Azért kérdezem, mert azoknál akik 200-250 euros kivételről beszélnek náluk mindenkinél meg volt a pénz, senki sem panaszkodik. Az sem aki betette a pénzét, hogy kapjon bónuszt majd azonnal kivette a saját pénzét. (Persze a fenti bekezdés tanulsága alapján nem csoda, hogy tudnak ekkora bónuszokat adni, hiszen csak virtuális pénz).

Külföldi beszámolók alapján 6-8 ezer eurós címletek lettek zárolva, vagy tűntek el rejtélyes mód. Volt akinek azt állították levélben, hogy elutalták, ki is jelezte a felület, de a pénz sosem érkezett meg, majd levélváltások sora után törölték az előzményeket.

Tehát, aki ebből vett ki pénzt azok táborában van olyan, aki nagyobb összeget is képes volt kivenni ebből? Ha igen szeretném vele felvenni a kapcsolatot.

Abban biztos vagyok, hogy az 1 milliót nem ebbe fogom betenni, de szeretném a tanulási folyamatot itt végezni és ha 2 hónap után van mit kivenni, hülye lennék bent hagyni. Csak érdekelne mi alapján történik meg az átverés, hol az a pontos, vagy majdnem pontos határ.

Hozzászólás

• Bundi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Barátommal szeretnénk júniusban beemelni 1 millió forintot.
                                Ez a szerencséd!!! Júniusig még van idő és addig lenullázod azt az ötezer forintos számlát meg még pár demót, és elmegy a kedved attól hogy 1 millát elégess náluk.

Hozzászólás

Working...
                                X