Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én majd a Skrill fiókomba szeretnék utalni, de egyelőre a lakcím igazolása se megy nekik!
    Ezt az üzenetet kapom péntek óta.
    Infó
    Számlája további felülvizsgálatra szorul; értesíteni fogjuk amint a folyamat végbement.
    További információért kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.

Ezt írták rá! (Szerintem az eszük is felülvizsgálatra szorul)

Thank you for your patience.

We would like to inform you that your query is already being handled in another ticket (#1421444).

Please be assured you will be contacted from the aforementioned ticket as soon as we have an update in your case.

In the meantime we would kindly ask you NOT to respond to this e-mail as this will reset the processing time on all your current tickets and may increase the response time from our side.

We thank you for your cooperation and understanding.

Hozzászólás

• Valaki utalt már kivétet OTB webkártyára?

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én majd a Skrill fiókomba szeretnék utalni, de egyelőre a lakcím igazolása se megy nekik!
        Ezt az üzenetet kapom péntek óta.
        Infó
        Számlája további felülvizsgálatra szorul; értesíteni fogjuk amint a folyamat végbement.
        További információért kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.

Ezt írták rá! (Szerintem az eszük is felülvizsgálatra szorul)

Thank you for your patience.

We would like to inform you that your query is already being handled in another ticket (#1421444).

Please be assured you will be contacted from the aforementioned ticket as soon as we have an update in your case.

In the meantime we would kindly ask you NOT to respond to this e-mail as this will reset the processing time on all your current tickets and may increase the response time from our side.

We thank you for your cooperation and understanding.
        Kértél levelet a lakcimedre (és vissza jelezted a benne kükdött kódot)? Elküldted (feltöltötted) a névre szóló bankszámlád és a hozzátartozó (neveddel ellátott VISA bankkártyád...) , a lakhely igazolására szolgáló okmányok és az arcképes igazolványod másolatát ?
        Mitgondoltok, mi ez? ... gyerekolbászmegeszlek...

Hozzászólás

• Jó a dramaturgia és a szereposztás, egészen jó kis színház

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kértél levelet a lakcimedre (és vissza jelezted a benne kükdött kódot)?
            Ez most komoly? A következő lépés, tennivaló mi? Egy előre megbeszélt belvárosi kuka alá lesz rejtve a kód 2, amit fehér postagalambbal kell visszaküldeni? Ne már..

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez most komoly? A következő lépés, tennivaló mi? Egy előre megbeszélt belvárosi kuka alá lesz rejtve a kód 2, amit fehér postagalambbal kell visszaküldeni? Ne már..
              Mondom, hogy színjáték az egész.
              Abból indult, hogy vki kapott 5e-t a "telefonért" (így írta!) ebből csinált 611e-t mint teljesen kezdő és beindult a népszínház
              Az utóbbi néhány évben négy brókertől vettem fel pénzt több módon is de szappanopera nem kerekedett belőle.

Hozzászólás

• Mi színjáték??
                Ott van nyavalyás öt ezret kaptam a telefon hitelesítésért!!!
                Itt van jelenleg ennyi az összeg!! Nemtom de a pénz arra való, hogy sokszorozzuk mit nehéz nektek ezen elhinni???

Kaptam levelet a kódot beírtam. Mindent szkennelve töltöttem fel. Továbbra sem értem mit vizsgálnak felül már pár napja.
                https://www.topforex.com/hu/?gclid=C...FVXNGwodSykECg

Egyébként meg az emailra ez a cég válaszol szerintük várni kell.

Hozzászólás

Mi színjáték??
                  Kár, hogy a lezárt kötéseidet nem mutattad be.
                  06.04-én (szombat) kapsz bónusz ötezret, 12-én (vasárnap) már elégedetlenkedsz, hogy nem fizetik ki a 611 ezret. Közben volt 5 kereskedési nap, amikor 122-szerezted a pénzedet. Ha jól kalkuláltam, ez napi 161% körüli kamatos kamat.
                  Én mindent elhiszek. De meg kell értened, ilyen teljesítménynek csodájára jár a világ. Főként a +500-nál…
                  https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Javarészt a kávéval foglalkoztam.
                    Az volt a stratégiám mivel mindig növekedett így kb óránként lezártam
                    Ha ezt a profit szerzést már skalpolásnak hiszik
                    Istenem akkor Hol a profil törlés gomb?

Hozzászólás

• Ez szép teljesítmény Dawedka, gratulálok! Igaz, hogy csak szerencse kérdése az egész, hogy ennyi pénzed lett, de ez akkor is szép teljesítmény. Sajnos van egy olyan gyanúm, hogy ezt nem fogják neked kifizetni. Ez a összeg szerintem már túlmutat a tűrés limitjükön, ennyi pénzt szerintem nem fognak neked ajándékozni.
                      Majd írj meg kérlek, hogy sikerült e megkapnod.

Hozzászólás

Javarészt a kávéval foglalkoztam.
                        Az volt a stratégiám mivel mindig növekedett így kb óránként lezártam
                        Ha ezt a profit szerzést már skalpolásnak hiszik
                        Istenem akkor Hol a profil törlés gomb?
                        Szerintem kezdj el a kávédra alkudozni Camaro-val.
                        Mondd neki hogy feketén megelégszel a felével (okosban,hasitasi) és cserébe itt bevallod hogy megkaptad mindet.....
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Tájékoztattak hogy nem oldották meg 2 napon belül így emailban intézkednek.
                          Pfff. ezeket kérik adjam meg, lassan mindent tudni fognak.
                          Most komolyan írjam le nekik hol dolgozom,mi a munkahelyem tevékenysége, mennyit keresek?

My name is Stanimir. I've read the correspondence with my colleague Evgeni and will handle it now in order for you to receive a timely reply.

Could you be so kind to answer to all questions in order to proceed with your account verification:

· Occupation:………………………..

· Industry Sector of Employer:………………………

· Name and address of employer and nature of business (if employed):……………………………………

· The nature of the (employer) company’s activities:……………………….

· His position and role in the company:………………………..

· Source/origin of funds remitted: ………………………….

· Annual Income:…………………………

· Have you ever been convicted of a crime or been subject to criminal investigation?...................................

Regards,
                          Stanimir
                          Customer Support

Plus500CY Ltd
                          1 Siafi Street
                          3042 Limassol

Hozzászólás

• Velem nem kell 1ezkedni senkinek..... de mondjuk nem is akartam 1 hét mulva pénzt kivenni.

Nekam meg van a déleloti : http://imgur.com/a/4aEnT
                            A 6 nyitott poziciobol 5 csak vicnek tettem fel, prémiumszerzésre... vagy veszik vagy nyer
                            Kár hogy az elvtárs nem tette fel a Számlahitelesitési adatokat ... mnármint mi van megerositve. Szep jo napot.
                            Nagyon nevetségesek vagytok.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Velem nem kell 1ezkedni senkinek..... de mondjuk nem is akartam 1 hét mulva pénzt kivenni.

Nekam meg van a déleloti : http://imgur.com/a/4aEnT
                              A 6 nyitott poziciobol 5 csak vicnek tettem fel, prémiumszerzésre... vagy veszik vagy nyer
                              Kár hogy az elvtárs nem tette fel a Számlahitelesitési adatokat ... mnármint mi van megerositve. Szep jo napot.
                              Nagyon nevetségesek vagytok.
                              Szia! Minden meg van hitelesítve!
                              Jól néznénk ki ha itt egy fórumban kinyilvánítom minden adatom! Hülye nem vagyok XD
                              Esetleg bank számla kivonatom is beszkenneljem ide? Még a végén azt mondjátok csak egy robot vagyok

De az sem kizárt hogy ezek még a végén munkáltatói igazolást kérnek! Szóval a főnök kiakadna mire is kérem

Hozzászólás

• Ha valóban ki fizetik a több mint 600 ezret azt írjátok már meg itt! Egyáltalán valakinek fizettem már ki 200 ezer felett ?

Hozzászólás

Working...
                                X