Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Már megint nem értem ezeket a postokat. Fentebb például, hogy miért ne hozhatta volna össze ezt az összeget..nem értem miért ez a kérdés. Inkább a kérdéses része, hogy vajon majd mindig sikerül-e ez hogy egy olyan trendbe kapaszkodik bele hogy beledurrantgat nagyokkal amíg halad, és sikerül is-e mindig kiszállni így. Erre tudjuk a választ.

Másik, nem értem miért mindenki erre tippel hogy nem fizeti majd ki a cég, ha a t&c-ben teljesült minden. Nem hinném, hogy ekkora ziccert kihagyna a cég, hogy legalább pár szál embert a többszázezerből fel tudjon mutatni(még a nekik dolgozók hülyítésére is), hogy na tessék ugye hogy működik a tanulj meg 15 perc alatt kereskedni marketing, ez csak megerősíti amit csinálnak. Képzeljétek el amikor az a pár ember meséli az élményét hogy 5000 forintból a többszöröse lett és ez kezd terjedni, ahogy terjed is.

Egyébként Dawedka, ezen ne akadj fent amiket bekértek tőled, MINDEN brokernél vagy ilyen, vagy olyan formában kötelező azonosítási folyamat. Inkább örülj hogy tényleg kommunikálnak veled, és nem tűnnek el.

Hozzászólás

• http://www.forexpeacearmy.com/public...ww.plus500.com

Hozzászólás

• flyati, nem tudom látod-e, de a fogyasztói társadalom az nem így működik ám, hogy utánanéznek Hiába tudja itt mind a 15 ember aki aktívan fórumozik és tapasztalt a témában, vagy linkeled ki, hogy ez egy szar még ha bizonyítható hogy az is. A színes magazin, a vakító marketing, a szinte már hihetetlen dolgok ígérete az ami figyelemfelkeltő egy buta **** számára, márpedig az a kategória a célügyfél az ilyen cégeknek. És hidd el jobban pörög ez, meg az iforex, mint az iparban többi haldokló de normálisabb körülményeket biztosító cégek.

Hozzászólás

• Azért álljunk meg egy szóra.
          A brókernek egyetlen feladata van: összekötni a vevőket az eladókkal.
          Ezért jutalék illeti.
          A bónusz a kaszinók világa és ott más a pálya. Fizetni azonban a szerencsejáték-iparban is szokás.
          Csalók pedig mindkét területen bőven működnek.
          Örüljön akinek nem a befizetett pénzét nyúlja le az ilyen alvilági banda. Ha az FCA vagy a Cysec bírságol az sem fogja megváltoztatni ezeket.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lépj be a Pénzeszközök menübe és ott a Kivét alatt a: Monetáris előzmények -nél láthatod a pontjaidat... aszem most a kezdeti bónuszért 100 pontot kell teljesiteni. Ha meg van és érvényesitetted a számlád, bankkártyád, lakhelyed stb, akkor nincs semmi gond. Ki lesz fizetve

5000-és vónuszból csinálsz 600e-t és kifizetik!? Akkor tényleg fogyatékos társaság a p500

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              5000-és vónuszból csinálsz 600e-t és kifizetik!? Akkor tényleg fogyatékos társaság a p500

Tehát aki nem bűnöző az fogyatékos.
              Bravó!

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tehát aki nem bűnöző az fogyatékos.
                Bravó!
                A p500 nem bűnöző?! Bravó!

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Hozzászólás

Sztem valószínűleg bűnöző.

Hozzászólás

Szerintem P-vel csak jó dolgok kezdődnek (bár az már tutti nem öccáz)
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Lehetetne az a fórum név hogy: Hogyan fikázzuk szét a p500-at?

Hozzászólás

• Most akkor lehet scalpolni vagy nem ?
                        És mi az a scalpolás szerintük?

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Most akkor lehet scalpolni vagy nem ?
                          Ami pluszos. Ha buksz az rendben van.

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Most akkor lehet scalpolni vagy nem ?
                            amikor a hajuk is elszáll annyit nyersz, az a skalp

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              amikor a hajuk is elszáll annyit nyersz, az a skalp

Skalpot szerintem alapvetően nem sok bróker enged meg ha megis akkor a saját szabályaik szerint - lehetőleg úgy hogy ne kelljen kifizetni de vajon egy skalper kockázat kezelő treder...?

Hozzászólás

• Ripebeatz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehetetne az a fórum név hogy: Hogyan fikázzuk szét a p500-at?
                                Talán nem helyes, hogy ezt tesszük?

Hozzászólás

Working...
                                X