Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tegyetek azt amit szeretnétek. Engem csak az érdekel hogy fizessen ki a p500 Gondolom 90 ezer forinton nem fognak fent akadni..

Hozzászólás

• Ripebeatz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tegyetek azt amit szeretnétek. Engem csak az érdekel hogy fizessen ki a p500 Gondolom 90 ezer forinton nem fognak fent akadni..
      Mikor már arról szól a topik, hogy fizet v nem fizet a bróker az vészterhes.
      Mi lehet Dawedka 600 ezrével?

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        de vajon egy skalper kockázat kezelő treder...?
        Minden treder lehet kockazat kezelo, vagy nem, a tredelesi stilus: skalp, daytrade, swing, vagy egyeb nem zarja ki a kockazatkezelest.

Az, hogy valakinek nem valo az mas kerdes, sokan ezzel kezdik a palyafutasukat, pedig az egyik legnehezebb palya.

Hozzászólás

de vajon egy skalper kockázat kezelő treder...?

Ezt hogy érted? Tényleg érdekel a te nézőpontod. Szerinted a skalp és a kockázatkezelés nem fér össze? Ha igen, mire alapozod ezt.

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezt hogy érted? Tényleg érdekel a te nézőpontod. Szerinted a skalp és a kockázatkezelés nem fér össze? Ha igen, mire alapozod ezt.

Nem tudom lehet-e perces grafikonon határozott stratégia szerinti stoppokat elhelyezni. Életem első pár kereskedési napján mint mindenki mas skalpolni akartam plus 500-on de stoppot tuti nem használtam
            Szerencsére azóta felnőttem

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

• Én még skalpolok, amíg bele nem jövök és sok pénzem lesz.

Hozzászólás

Nem tudom lehet-e perces grafikonon határozott stratégia szerinti stoppokat elhelyezni. Életem első pár kereskedési napján mint mindenki mas skalpolni akartam plus 500-on de stoppot tuti nem használtam

Nagyon nem szeretem a drága életidőmet felesleges dolgokra vesztegetni, de egy kérdés még belefér, mert érdekes amiket írsz:

"Szerencsére azóta felnőttem" = ezt úgy érted, hogy szerinted te mint pro trader nem hiszel az m1-es stopelhelyezésben, és aki tudatosan stopot helyez el m1-en az még "gyerek", veled ellentétben?

Akkor egy tick charton stopot rakó trader a szemedben egy kezdő amatőr?

Hozzászólás

Az mellett, hogy vétellel megcéloztam az 1H charton a középpályát jo pár pozival az EU és USA piacon, picit eljátszottam a kedvedért az M1-en, és sikerült stoppokat elhelyezni... csak érteni kell hozzá picit.
                  http://imgur.com/p9NfWrE

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mikor már arról szól a topik, hogy fizet v nem fizet a bróker az vészterhes.
                    Mi lehet Dawedka 600 ezrével?
                    Szia! Igazatok volt különösnek érezték ezt a nagyszerű pénzszerzést Ezért meg kellett adnom hol dolgozok. Valószínű azt hitték valami tőzsdei pali vagyok egy banknál

Tessék ezt írták emailban, sms-ben :P Szerintem eddig korrektek.

Örömmel értesítjük, hogy a Plus500 számla igénylése elfogadásra került. Megkezdheti a további kereskedést.

Tőkét a „Tőke kezelése” menün keresztül tud elhelyezni, és most az eddig foglalt tőke is a számlájára kerül bármikor készséggel kiveheti.

Ön lakossági ügyfél minősítést kapott, így a szabályozási rendszer által biztosított lehető legmagasabb színtű védelmet élvezi.

Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.

Hozzászólás

• Szia C@maro!

Amit belinkeltél képet az éles számla vagy demo?

Hozzászólás

• Dawedka Gratulálok!

Lenne egy kérdésem, ti mennyit szoktatok általában keresni ezzel havi szinten? Persze olyanokra gondolok akik folyamatosan figyelik.

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia! Igazatok volt különösnek érezték ezt a nagyszerű pénzszerzést Ezért meg kellett adnom hol dolgozok. Valószínű azt hitték valami tőzsdei pali vagyok egy banknál

Tessék ezt írták emailban, sms-ben :P Szerintem eddig korrektek.

Örömmel értesítjük, hogy a Plus500 számla igénylése elfogadásra került. Megkezdheti a további kereskedést.

Tőkét a „Tőke kezelése” menün keresztül tud elhelyezni, és most az eddig foglalt tőke is a számlájára kerül bármikor készséggel kiveheti.

Ön lakossági ügyfél minősítést kapott, így a szabályozási rendszer által biztosított lehető legmagasabb színtű védelmet élvezi.

Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.
                          Minden ügyfél számlanyitáskor a brókereknél kötelező kikérdezésen megy keresztül, piaci ismeret, anyagi helyzet stb. Ez normális és előírás.
                          Pszichológiailag valószínűnek tűnne, hogy 5000-ból hamarabb realizálna profitot vki mint 600e.
                          Ha nem marketing használd egészséggel

Hozzászólás

• Ripebeatz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Dawedka Gratulálok!

Lenne egy kérdésem, ti mennyit szoktatok általában keresni ezzel havi szinten? Persze olyanokra gondolok akik folyamatosan figyelik.
                            Megírhatnánk de ennek semmi relevanciája nincs számodra.
                            Ez a piac nem havi fizetés az Isten áldjon!
                            Havi 200 pengő fixszel az ember könnyen viccel😊 ez egy háború előtti dal de nem a tőzsdéről szól😊

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az mellett, hogy vétellel megcéloztam az 1H charton a középpályát jo pár pozival az EU és USA piacon, picit eljátszottam a kedvedért az M1-en, és sikerült stoppokat elhelyezni... csak érteni kell hozzá picit.
                              http://imgur.com/p9NfWrE
                              Ez egyre jobb, sikerult stoppot elhelyezni M1-en, mint a csatolt kepen is szepen latszik.
                              Mindekozben P500 nepszerusege toretlenul no

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor egy tick charton stopot rakó trader a szemedben egy kezdő amatőr?
                              Ohh merre vagytok trederek, igazi trederek?????
                              Kezdo amator tisztelettel:
                              Almostakbal

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Minden ügyfél számlanyitáskor a brókereknél kötelező kikérdezésen megy keresztül, piaci ismeret, anyagi helyzet stb. Ez normális és előírás.
                                Pszichológiailag valószínűnek tűnne, hogy 5000-ból hamarabb realizálna profitot vki mint 600e.
                                Ha nem marketing használd egészséggel
                                Kis segítségét kérnék
                                Mindenképp ha ki akarok venni pénz a banki átutalás létezik csak?
                                Ezek a lehetőségek vannak:

Letét: Hitelkártya, PayPal, Banki átutalás, Skrill

Kivét: Banki átutalás

Hozzászólás

Working...
                                X