Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis segítségét kérnék
    Mindenképp ha ki akarok venni pénz a banki átutalás létezik csak?
    Ezek a lehetőségek vannak:

Letét: Hitelkártya, PayPal, Banki átutalás, Skrill

Kivét: Banki átutalás
    Az alap az szokott lenni (nem minden brókernél) hogy a betétet az elhelyezéssel azonos módon lehet kivenni és a profitot tetszés szerint.
    De ez bróker függő.
    Amennyiben ragaszkodnak az utaláshoz az is rendben lévő.
    (Mekkora marketinges vagy&#128522

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyon nem szeretem a drága életidőmet felesleges dolgokra vesztegetni, de egy kérdés még belefér, mert érdekes amiket írsz:

"Szerencsére azóta felnőttem" = ezt úgy érted, hogy szerinted te mint pro trader nem hiszel az m1-es stopelhelyezésben, és aki tudatosan stopot helyez el m1-en az még "gyerek", veled ellentétben?

Akkor egy tick charton stopot rakó trader a szemedben egy kezdő amatőr?

Kedves Etna, ezért nem szeretem a fórumokat mert ha nem ismersz valakit igazán akkor általában félreértés lesz belőle. Nem vagyok pró treder és a saját fejlődésemet csakis magamhoz mérem senki máshoz. Majd ha magamról azt mondom - ami valószínűleg sosem fog bekövetkezni -, hogy pró treder vagyok akkor magamnak leszek az mert en csinálom, az en pénzem, az en munkám. Hinni a templomban kell nem a kereskedésben, biztos vagyok venne, hogy rengeteg perces skalpoló van profik és lamak egyaránt. Nyilván van akinek van hozza idegrendszere, az en tűrőképességem mindenképp meghaladná a perces vagy tick kereskedés. Szóval a "felnőttem" önnön önmagamra vonatkozik és arra, hogy úgy gondolom megtaláltam a nekem való idősíkokat és kinőttem azt ami amúgy sem ment - mert ahogy írtam mikor kezdtem en is azt csináltam. Hogy akkor nem voltam benne sikeres az a tudás, az ismeret hiánya volt. Aki képes ra, kitanulta, és magabiztosan csinálja az ügyes és kitartó. Épp úgy mint bármelyik treder aki konzisztensen képes profitot termelni.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

Szia! Igazatok volt különösnek érezték ezt a nagyszerű pénzszerzést Ezért meg kellett adnom hol dolgozok. Valószínű azt hitték valami tőzsdei pali vagyok egy banknál

Tessék ezt írták emailban, sms-ben :P Szerintem eddig korrektek.

Örömmel értesítjük, hogy a Plus500 számla igénylése elfogadásra került. Megkezdheti a további kereskedést.

Tőkét a „Tőke kezelése” menün keresztül tud elhelyezni, és most az eddig foglalt tőke is a számlájára kerül bármikor készséggel kiveheti.

Ön lakossági ügyfél minősítést kapott, így a szabályozási rendszer által biztosított lehető legmagasabb színtű védelmet élvezi.

Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.
        Felfogják minősiteni a számlád GOLD számlára, kéheted azonnal a visszaminősitést Standardra, ird majd meg nekik, hogy neked fontos tesztelés végett. Remélem hamar megkapod a pénzed. Tudom... kicsit macerás a kezdeti hitelesités.... de ez érthető is mindenhol

Hozzászólás

Kis segítségét kérnék
          Mindenképp ha ki akarok venni pénz a banki átutalás létezik csak?
          Ezek a lehetőségek vannak:

Letét: Hitelkártya, PayPal, Banki átutalás, Skrill

Kivét: Banki átutalás
          Mindig oda küldik a pénzt, ahonnan ment a betét. A te esetedben választhatsz. A banki átutalás a legolcsóbb, igaz 2-3 nap. ... de nekem csak 20 centembe kerül)

Hozzászólás

• Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez egyre jobb, sikerult stoppot elhelyezni M1-en, mint a csatolt kepen is szepen latszik.
            Mindekozben P500 nepszerusege toretlenul no

Ohh merre vagytok trederek, igazi trederek?????
            Kezdo amator tisztelettel:
            Almostakbal
            Most mi a gondod ezzel??? Az M1-s chartnak DALLAMA VAN nem csak sima gyertya.

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ne vidd félre a nótát! A hozzászólásodban egyértelműen hitetlenkedve regéltél a percesen kereskedőkről.

(m1-en stoppot rakni kockázatkezelt kereskedés e.) ezt írtad, most meg magyarázkodsz jobbra -balra, inkább vállad fel, hogy te még azon a szinten vagy, hogy nem tudsz m1-en stratégia alapján tudatos sl-t rakni. Nem kell ide a gyenge ideg meg hasonlók. Nem szégyen felvállalni azt, hogy nem tudsz kereskedni/vagy idegen számodra az m1. Ettől még valaki ma m1-ből keresve landol a kókusz szigeteken, és köszöni szépen.

Hozzászólás

Ne vidd félre a nótát! A hozzászólásodban egyértelműen hitetlenkedve regéltél a percesen kereskedőkről.

(m1-en stoppot rakni kockázatkezelt kereskedés e.) ezt írtad, most meg magyarázkodsz jobbra -balra, inkább vállad fel, hogy te még azon a szinten vagy, hogy nem tudsz m1-en stratégia alapján tudatos sl-t rakni. Nem kell ide a gyenge ideg meg hasonlók. Nem szégyen felvállalni azt, hogy nem tudsz kereskedni/vagy idegen számodra az m1. Ettől még valaki ma m1-ből keresve landol a kókusz szigeteken, és köszöni szépen.

Egészségetekre. En nem szavatkozom

Hozzászólás

• Komolyan mondom a tököm kivan ezzel az egész fórummal, a sok szaktudós zseni, én legalább érkezésemkor nem szégyellve felvállaltam, hogy 4 évig nullába voltam! Itt meg napi szinten jön a sok fő trader, aki simán megfojtana egy kanál vízbe dühébe, ha szembesítem a valósággal, de inkább belever idegébe a monitorba, majd lehajít egy sört, de azt, hogy magába szállna, hogy neki nem megy a kereskedés, az már nem megy! inkább hülyít mindenkit, szerepet játszik, pro tréderkedik. Aztán később kiderül senior és 100.-ik zöld pötty után, hogy 6 éve demozik, finga sincs m1-en a stopról, mert szerinte azt kiveri a piac....Komolyan , durvább szerepjáték zajlik itt, mint a közösségi oldalakon, már csak szelfi kellene ide a kamu milliokkal, pro tőzsde bizonyítvánnyal. Adják a nagy öreg szving pro-t, aztán kiderül, hogy 17 évet tegnap betöltött játssza a wolfot, de minek, ezzel csak magát csapja be, na meg azt , akinek az idejét rabolja kamuzásaival..!

Hozzászólás

Komolyan mondom a tököm kivan ezzel az egész fórummal, a sok szaktudós zseni, én legalább érkezésemkor nem szégyellve felvállaltam, hogy 4 évig nullába voltam! Itt meg napi szinten jön a sok fő trader, aki simán megfojtana egy kanál vízbe dühébe, ha szembesítem a valósággal, de inkább belever idegébe a monitorba, majd lehajít egy sört, de azt, hogy magába szállna, hogy neki nem megy a kereskedés, az már nem megy! inkább hülyít mindenkit, szerepet játszik, pro tréderkedik. Aztán később kiderül senior és 100.-ik zöld pötty után, hogy 6 éve demozik, finga sincs m1-en a stopról, mert szerinte azt kiveri a piac....Komolyan , durvább szerepjáték zajlik itt, mint a közösségi oldalakon, már csak szelfi kellene ide a kamu milliokkal, pro tőzsde bizonyítvánnyal. Adják a nagy öreg szving pro-t, aztán kiderül, hogy 17 évet tegnap betöltött játssza a wolfot, de minek, ezzel csak magát csapja be, na meg azt , akinek az idejét rabolja kamuzásaival..!

Te mekkora beteg vagy. De van tehetséged hogy úgy ítélj meg embereket hogy nem is ismered. Te idegeskedsz ne akard megmondani en milyen vagyok

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Te mekkora beteg vagy. De van tehetséged hogy úgy ítélj meg embereket hogy nem is ismered. Te idegeskedsz ne akard megmondani en milyen vagyok
                      DMarci, a TP és a SL a charton kerül elhelyezésre mindenképp, csak nem mind1 milyen időszakon figyeled. Persze, beláthatóság végett azért át kell váltani hosszabb idősikra is, de a pillanatnyi mozgás jobban figyelhető M1-en, mert látod az előzményeket... legalábbis számomra.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        DMarci, a TP és a SL a charton kerül elhelyezésre mindenképp, csak nem mind1 milyen időszakon figyeled. Persze, beláthatóság végett azért át kell váltani hosszabb idősikra is, de a pillanatnyi mozgás jobban figyelhető M1-en, mert látod az előzményeket... legalábbis számomra.

Nem érdekes, mindig előkerül valami troll aki másokat fikáz és itt éli ki az arctalan gépelőtt roskadó beteg okoskodó gondolatait. Tévedtem, mert kereskedő társaim előre szóltak, hogy mellőzzem ezeket a fórumokat, megis regisztráltam. Mar bánom hogy itt nincs egy épeszű együttműködő egymást segítő közösség, csak a másokat fikázó majmok. Tisztelet a kivételnek. Nektek is jó hétvégét

Hozzászólás

• ok, szerinted beteg vagyok. legyen. Viszont, tőlem sosem fogod hallani a következő nagyon pozitív érzésekkel teli véleményeket:

ichimokura nem lehet tradelni
                          trendvonalra nem lehet trédelni
                          skalp nem lehet sikeres
                          m1, tick chart nem lehet sikeres
                          mozgóátlag keresztezés nem lehet sikeres
                          sving nem lehet sikeres
                          havi chart nem lehet sikeres
                          funda kereskedés nem lehet sikeres
                          heiken ashira nem lehet tartdelni
                          rsi re stb nem lehet tradelni
                          bináris opcio nem lehet sikeres
                          m1-en a piaci zaj kiszed(?)
                          m1-en 5 pipes stopot kiszedik( mert havin a 6000 pipest sose szedik ki...)

És ha már te is eleget roskadtál a gép előtt, akkor elnyered kőkemény munkád méltó gyümölcsét, nem fogsz ekkora f.szságokat leírni, és majomnak titulálni, mert sok év roskadás által végre neked is leesik a tantusz, hogy m1-en nem is olyan nehéz sl-t elhelyezni, és kockázat kezelten skalpolni.

A dőlt szövegek kulcs szavak a megjegyzésedben, ezzel képet is kaptam a tudásodról, kereskedési stílusodról, bele fektetett energiádról.

Viszont sunyin elkerülted a választ, ezért ismét felteszem:

1. szerinted miért nem lehet egy skalper kockázat kezelő?
                          2. m1-en miért nem lehet tudatosan sl-t tenni?

ha nem megy, hívd fel a kerekedő ismerőseidet, hátha tudnak rá válaszolni.

én inkább most nyugtatónak ilyen képeket nézegetek, és megpróbálok m1-m5-ön kockázatkezelve eljutni...ha sikerül, ígérem belekarcolom egy kagylóhéjjal a pálmába, hogy: Szia "D M(1)arci!"

https://i.ytimg.com/vi/W0b7nzCFLqk/maxresdefault.jpg

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Felfogják minősiteni a számlád GOLD számlára, kéheted azonnal a visszaminősitést Standardra, ird majd meg nekik, hogy neked fontos tesztelés végett.
                            Tudom én tudom:
                            be vagytok sz..va, hogy a jutalék kedvezménnyel és még nagyobb alap lotokkal sokkal hamarabb kifosztja a céget

http://www.plus500.hu/FAQ/Trading/WhatIsGoldAccount
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

ok, szerinted beteg vagyok. legyen. Viszont, tőlem sosem fogod hallani a következő nagyon pozitív érzésekkel teli véleményeket:

ichimokura nem lehet tradelni

trendvonalra nem lehet trédelni

skalp nem lehet sikeres

m1, tick chart nem lehet sikeres

mozgóátlag keresztezés nem lehet sikeres

sving nem lehet sikeres

havi chart nem lehet sikeres

funda kereskedés nem lehet sikeres

heiken ashira nem lehet tartdelni

rsi re stb nem lehet tradelni

bináris opcio nem lehet sikeres

m1-en a piaci zaj kiszed(?)

m1-en 5 pipes stopot kiszedik( mert havin a 6000 pipest sose szedik ki...)

És ha már te is eleget roskadtál a gép előtt, akkor elnyered kőkemény munkád méltó gyümölcsét, nem fogsz ekkora f.szságokat leírni, és majomnak titulálni, mert sok év roskadás által végre neked is leesik a tantusz, hogy m1-en nem is olyan nehéz sl-t elhelyezni, és kockázat kezelten skalpolni.

A dőlt szövegek kulcs szavak a megjegyzésedben, ezzel képet is kaptam a tudásodról, kereskedési stílusodról, bele fektetett energiádról.

Viszont sunyin elkerülted a választ, ezért ismét felteszem:

1. szerinted miért nem lehet egy skalper kockázat kezelő?

2. m1-en miért nem lehet tudatosan sl-t tenni?

ha nem megy, hívd fel a kerekedő ismerőseidet, hátha tudnak rá válaszolni.

én inkább most nyugtatónak ilyen képeket nézegetek, és megpróbálok m1-m5-ön kockázatkezelve eljutni...ha sikerül, ígérem belekarcolom egy kagylóhéjjal a pálmába, hogy: Szia "D M(1)arci!"

https://i.ytimg.com/vi/W0b7nzCFLqk/maxresdefault.jpg

Várom a képet
                              Ha mar számozunk:
                              1. Sosem mondanám semmire h nem lehetséges mert mindent nem próbálok ki
                              2. Nem mondtam, hogy nem lehet egy skalper kockázatkezelő
                              3. Azt sem, hogy m1-en nem lehet stopot rakni
                              4. Soha nem is akarok m1-en kereskedni mert nekem nem fekszik
                              5. Nem roskadok gép előtt, van családom, munkám, dolgom és nem a kereskedésből élek
                              6. Semmit nem tudsz a kereskedési stílusomról, a tudásomról és a belefektetett energiámról
                              7. Hiába nem írsz hülyeségeket agresszív vagy és szőrszálhasogató - csupán ennyi baj van - de ez a monitor mögé bújt nagy digitális közönség velejárója
                              8. Most elmegyek és megfürdetem a kislányom miközben megkérdezem mi volt a legjobb a mai napjában
                              9. Utána pedig megbeszéljük mit fogunk csinálni ha megyünk majd sátrazni tópartra, mert nálunk nem kell tengerpartra menni ahhoz hogy jól érezzük magunkat - de biztos ez is a kereskedési sikereimet vagy épp sikertelenségemet tükrözi számodra

Hozzászólás

• 2. b+
                                3. b+

Nem ez azt tükrözi, hogy egy irigy ember vagy, aki megőrül, ha más sikeres abban ,ami neki nem megy. És cserébe csak fröcsögni tudsz, és végső adu ászként előrántod a szerető család kártyát, pro álszent

Hozzászólás

Working...
                                X