Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. b+
    3. b+

Nem ez azt tükrözi, hogy egy irigy ember vagy, aki megőrül, ha más sikeres abban ,ami neki nem megy. És cserébe csak fröcsögni tudsz, és végső adu ászként előrántod a szerető család kártyát, pro álszent

Te tényleg beteg vagy menj el pszichológushoz mert annak valóban sz@r vagy

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tudom én tudom:
      be vagytok sz..va, hogy a jutalék kedvezménnyel és még nagyobb alap lotokkal sokkal hamarabb kifosztja a céget

http://www.plus500.hu/FAQ/Trading/WhatIsGoldAccount
      Semmi nem gátolja, hogy akkora tétet tegyen fel, amekkorát nem szégyell. ... de nem tudom, miért kötsz te mindig belém és miért is lennék én beszarva? ... verd már le a kockákat a seggedről

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Te tényleg beteg vagy menj el pszichológushoz mert annak valóban sz@r vagy

DMarci !!! Valaki irkál ide ... alighanem a nevedben!!! Nézd már vissza kinek, mikor, mit is irtak a nevedben. Kaptam már én is eleget a hasonmásodtól

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          DMarci !!! Valaki irkál ide ... alighanem a nevedben!!! Nézd már vissza kinek, mikor, mit is irtak a nevedben. Kaptam már én is eleget a hasonmásodtól
          Vártam, kinek esik még le... valaki nem akar páleszba fogadni, hogy össz. mennyi néven fut az illető?

Hozzászólás

• Te Pro..

Hozzászólás

Az en nevemben? És azt hogy derítsem ki? Nem hiszem hogy van belőlem másik

Hozzászólás

Vártam, kinek esik még le... valaki nem akar páleszba fogadni, hogy össz. mennyi néven fut az illető?
                Te viszont kevered Almostakbal-al

Hozzászólás

Te viszont kevered Almostakbal-al
                  Nem hiszem. Szerintem az okosabbik fele pár napja regisztrált ki nagy hiszti kíséretében... Mondom vicc ez az egész.

Hozzászólás

• Etna, majd belekeverednek 1szer
                    Már engem is meggyanusitottak ... magammal szórakozom néha... szinház megmittoménmi..
                    Nektek frissit automatice a Fórum? Mit kapcsoljak még be??? vagy össze kell kereskedni?
                    BB code is bekapcsolva
                    Pofik bekapcsolva
                    Az [IMG] kód bekapcsolva
                    A HTML kód kikapcsolva
                    Trackbacks are bekapcsolva
                    Pingbacks are bekapcsolva
                    Refbacks are bekapcsolva

Hozzászólás

az a baj, hogy a páleszt én is erre az irányra tettem fel...
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Ki gappelem a szeszt és megkapod az üres üveget. Vagy az üveg vizsgálat alá kerül. ez a két lehetőség van.

Hozzászólás

de TE ellenem fogadtál

Hozzászólás

• Amelyik brókernek (bróker?) ilyen a topikja oda praktikus betétet elhelyezni. 😊

Hozzászólás

• Fel ment az Olajam, elfogyott az aranyam, vettem búzát, elfogyott a KV, szójababom befagyott, szépen menetelt felfele a DAX... mi kell még? ... pálinka, pálinka kacskaringóóóóós pálinka.
                              Kellemes éjszakát

Hozzászólás

• én meg buktam az olajon 60 ezret :-/

Hozzászólás

Working...
                                X