Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, szerinted beteg vagyok. legyen. Viszont, tőlem sosem fogod hallani a következő nagyon pozitív érzésekkel teli véleményeket:

ichimokura nem lehet tradelni
    trendvonalra nem lehet trédelni
    skalp nem lehet sikeres
    m1, tick chart nem lehet sikeres
    mozgóátlag keresztezés nem lehet sikeres
    sving nem lehet sikeres
    havi chart nem lehet sikeres
    funda kereskedés nem lehet sikeres
    heiken ashira nem lehet tartdelni
    rsi re stb nem lehet tradelni
    bináris opcio nem lehet sikeres
    m1-en a piaci zaj kiszed(?)
    m1-en 5 pipes stopot kiszedik( mert havin a 6000 pipest sose szedik ki...)

És ha már te is eleget roskadtál a gép előtt, akkor elnyered kőkemény munkád méltó gyümölcsét, nem fogsz ekkora f.szságokat leírni, és majomnak titulálni, mert sok év roskadás által végre neked is leesik a tantusz, hogy m1-en nem is olyan nehéz sl-t elhelyezni, és kockázat kezelten skalpolni.

A dőlt szövegek kulcs szavak a megjegyzésedben, ezzel képet is kaptam a tudásodról, kereskedési stílusodról, bele fektetett energiádról.

Viszont sunyin elkerülted a választ, ezért ismét felteszem:

1. szerinted miért nem lehet egy skalper kockázat kezelő?
    2. m1-en miért nem lehet tudatosan sl-t tenni?

ha nem megy, hívd fel a kerekedő ismerőseidet, hátha tudnak rá válaszolni.

én inkább most nyugtatónak ilyen képeket nézegetek, és megpróbálok m1-m5-ön kockázatkezelve eljutni...ha sikerül, ígérem belekarcolom egy kagylóhéjjal a pálmába, hogy: Szia "D M(1)arci!"

https://i.ytimg.com/vi/W0b7nzCFLqk/maxresdefault.jpg
    Szerintem tedd be a fizúd 10%át minden hónapban a bankba és várj életed végéig a kamatokra, az elég biztonságos Mondjuk az inflációval pont ugyanott leszel, de sebaj

Nézd biztosan te lehetsz a csúcsgóré, de tőled még nem láttunk semmi értékelhetőt, viszont nagyon szépen le tudsz mindenkit teremteni hogy kinek mit és hogyan kéne csinálni.

Valaki feltesz egy kérdést azt nem tudod persze megválaszolni, de egyből nekitámadsz, hogy ő hülye és még ki tudja mi a szemedben. Az élet játszótere ilyen. De egyedül benned látom a legtöbb ellenségeskedést, irigységet és megkeseredettséget. Nézegesd sokáig azt a letöltött háttérképet, biztosan jobb, mint élni És igen kérlek azonnal töröld le a habot a szádról és kezdj el gépelni egy minimum 5000 karakteres kioktatást a stílusomról és mindenről, amit el tudsz képzelni, hogy igazold az állításom

Hozzászólás

• Sziasztok!

5.000Ft bónuszal kezdtem pár hete, és 140.000Ft felett vagyok. Szerintetek ha ki utalnak 80.000Ft-ot a számlámra? (OTP)
      Köszi a választ!

Hozzászólás

• Ripebeatz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

5.000Ft bónuszal kezdtem pár hete, és 140.000Ft felett vagyok. Szerintetek ha ki utalnak 80.000Ft-ot a számlámra? (OTP)
        Köszi a választ!
        Ez már lejátszva. Vmi újat.

Hozzászólás

• Néztem mindent, de nem találok igazán infót róla.

Letétbe: PayPal-ra 20ezret raktam

Kivétre: 600ezret kértem ezt csak a bakszámlámra tudom utaltatni.

Kérdésem, hogy most így tudják a banki adataim ők semmiféleképp nem tudnak a pénzemhez hozzányúlni?

Szerintem kizárt, de érdemes ezt is tisztázni. Már várom nagyon mi lesz.

Hozzászólás

• Nem fogom végig olvasni mind a 27-oldalt.. Most őszintén! Ki fizetnek vagy nem? Olyan írjon aki a bónusz 5 ezerből csinált pénzt és ki tudta venni!

Köszönöm!

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Néztem mindent, de nem találok igazán infót róla.

Kérdésem, hogy most így tudják a banki adataim ők semmiféleképp nem tudnak a pénzemhez hozzányúlni?

A banki utalások mindig adatokkal történnek. Ez nem jelent hozzáférést.
              Jelszót, kódokat stb nem kérhet senki.
              Ez a "bróker" nem ebben utazik, más a területük. Küldenek nekik elég pénzt betétként

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A banki utalások mindig adatokkal történnek. Ez nem jelent hozzáférést.
                Jelszót, kódokat stb nem kérhet senki.
                Ez a "bróker" nem ebben utazik, más a területük. Küldenek nekik elég pénzt betétként
                Köszönöm

Mindenképp kaptok értesítést a továbbiakról.

Hozzászólás

A bankszámla ismerete nem jelent semmit, nem jelent hozzáférést. A bankszámládról történő utaláshoz, utalási megbizást kell adnod (nem irom a módokat). Számukra viszont fontos, hogy hová küldjék a pénzt. Arra viszont légy felkészülve (ha nem utaltál feléjük még a számládról), hogy előbb küldenek egy kisebb összeget a számlád ellenőrzése végett, mert a visszaigazolásban a TE nevedet várják vissza. Ez természetes.

Hozzászólás

Köszönöm

Mindenképp kaptok értesítést a továbbiakról.
                    Be is fizetsz és fel is veszel párhuzamosan?

Hozzászólás

Nem fogom végig olvasni mind a 27-oldalt.. Most őszintén! Ki fizetnek vagy nem? Olyan írjon aki a bónusz 5 ezerből csinált pénzt és ki tudta venni!

Köszönöm!
                      Pedig ajánlom, hogy olvass vissza... legalább 2-3 oldalt. Ne várd senkitől, hogy minden esetben ujra leirják, hogy mit kell tenned, minek kell megfelelned, mit kell hitelesitened, elküldened... stb.
                      Dawedka erre a példa. Neki is el lett magyarázva minden.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Be is fizetsz és fel is veszel párhuzamosan?
                        Mért is fizetnék be?
                        Nem szeretnék adni, ha 5 ezret adtak és jogilag abból gazdálkodhatom..... Remélem nem olyanok mint a torrent oldalak

Hozzászólás

Sziasztok!

Köszi a választ!
                          Az egészen pontos, jogi fórumok ügyvédei általi válaszok szinvonalával vetekedő eszmefuttatásom a kérdésedre:
                          Szerintem ha kiutalnak 80ezret a számládra, akkor ki lesz utalva
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Nem te irtad? :

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem te irtad? :
                              ahh baszki a letét az az hogy beadok pénzt XD
                              Ezért kár volt PayPalt csinálnom
                              Kezdő vagyok....

Hozzászólás

ahh baszki a letét az az hogy beadok pénzt XD
                                Ezért kár volt PayPalt csinálnom
                                Kezdő vagyok....
                                A GENGSZTER ÉLET JÓVÁHAGYTÁK !!!!!

Hozzászólás

Working...
                                X