Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon ciki.
    Nagyon
    újabb 9 halacska
    http://imgur.com/3JzHMyd

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyon
      újabb 9 halacska
      Ez éles számla?

Hozzászólás

Lehet részben is bezárni pozikat. Nem kell az egészet, ha nem akarod.
        Én ajánlom, a gagyibb platformon kereskedj. Majd rájösz miért.
        Van ennél gagyibb platform is hozzá ????

Lesz a brexit miatt tőkeáttel csökkentés?
        Azért javaslod a rész zárást?
        Mert ha nem akkor inkább pakolok még rá, HUAWEI P9 a target
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem tudom, hogy lesz e, figyelni kell az Instrumentumok infoját, mielőtt kereskednél vele. Fel lesz tüntetve.
          ez a gagyibb, a Windows Trader, szerintem sokkal jobb és gyorsabb és minden infot részletesebben mutat. A chartja pedig összezsugoritható ha rámész az idősávra. Pontosabban mutatj a TP és SL-t, és a NYitott poziciók ablakban látni a beállitott értékeket, a nyitás idejét és az aktuális árakat. A TP és SL mutatását be kell kapcsolni ... rámész a felső kék chart keretre, bél klikk és megnyilik.
          Bocs... már van rá gomb a Cseengő mellett, grafikai beállitások

http://imgur.com/jg2wLYu

Hozzászólás

Minden brókernek tartható brókertől naponta értesítenek a margin emeléséről.
            Amelyik nem emel az tuti, hogy nem bróker!
            (E pillanatban írt az ETX.)

Hozzászólás

• minek az egész topik??????????????,

Ha egyszer ciprusi a cég és még reklámozzák is, akkor ki az a szerencsétlen, aki akár elgondolkozik azon, hogy oda pénzt küldjön? Az egész topic-nak semmi értelme sincs...
              sors bona, nihil aliud

Hozzászólás

• Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha egyszer ciprusi a cég és még reklámozzák is, akkor ki az a szerencsétlen, aki akár elgondolkozik azon, hogy oda pénzt küldjön? Az egész topic-nak semmi értelme sincs...
                Persze, hogy nincs.
                Annyi haszna van, hogy riasztó.

Hozzászólás

Nagyon
                  újabb 9 halacska
                  Kedves Camar@,

szeretnem megkerdezni, hogy szerinted mit tudunk, tudok tanulni a kepekbol amiket szorgalmasan posztolsz?

Esetleg kereskedesrol valami, amin valami grafikonfele is van, mit, miert, hogyan, miert jo, vagy miert eppen rossz?

Mert szerintem ezeknek az onfenyezesen kivul nincs tobb hasznuk, ettol meg nem fogok valtani brokert.

Azert ne erts felre, ha neked tetszik nyugodtan nyomasd

Hozzászólás

• Szívesen segítek pénz sokszorosítás kapcsán. Én a kávéból pl. elég jó hasznot kaptam.

Viszont folytatjuk:

2016-ban 15% a brókercégel utáni adózás úgy olvastam.
                    -mindent be kell vallani még a veszített pénzt is kívéve a lebegőben levő pénzt. Ez akkor azt jelenti hogy azt nem kell ami épp mozgásban van?

Ha bárkinek is olyan gondolata támad hogy elkummantja a pénzt valószínű pórul jár! Ugyanis az APEH és az MNB mindent tud! A plus500 is kötelezően küldi nekik az adatokat. És szeretettel várják majd, hogy bevalljuk.

E kérdés ügyében pontosan tájékozódni fogok.

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szívesen segítek pénz sokszorosítás kapcsán. Én a kávéból pl. elég jó hasznot kaptam.

Viszont folytatjuk:

-mindent be kell vallani még a veszített pénzt is kívéve a lebegőben levő pénzt. Ez akkor azt jelenti hogy azt nem kell ami épp mozgásban van?

Ha bárkinek is olyan gondolata támad hogy elkummantja a pénzt valószínű pórul jár! Ugyanis az APEH és az MNB mindent tud! A plus500 is kötelezően küldi nekik az adatokat. És szeretettel várják majd, hogy bevalljuk.

év vége előtt 2 héttel kérsz két kávét (két étteremben, egyet egyet különböző ízvilággal)
                      ha jól kufárkodsz az ATR / tőkeáttétel dologgal, akkor megúszod, illetve elérheted a célt,
                      de ne feledd a gyengébbik kv-t az uccsó kereskedési napon le kell nyelned akármennyire keserű is lesz a végére. (minél keserűbb, annál jobb!)
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Szívesen segítek pénz sokszorosítás kapcsán. Én a kávéból pl. elég jó hasznot kaptam.

Viszont folytatjuk:

Ez nem tudom, mennyire aktuális nálatok MO-n.
                        http://független-pénzügyi-tanácsadó....-kell-fizetnem
                        nálunk a kiutalási bankköltséget sem engedik levonni.

Hozzászólás

év vége előtt 2 héttel kérsz két kávét (két étteremben, egyet egyet különböző ízvilággal)
                          ha jól kufárkodsz az ATR / tőkeáttétel dologgal, akkor megúszod, illetve elérheted a célt,
                          de ne feledd a gyengébbik kv-t az uccsó kereskedési napon le kell nyelned akármennyire keserű is lesz a végére. (minél keserűbb, annál jobb!)
                          Értem a lényeget

Hozzászólás

Ez nem tudom, mennyire aktuális nálatok MO-n.
                            http://független-pénzügyi-tanácsadó....-kell-fizetnem
                            nálunk a kiutalási bankköltséget sem engedik levonni.
                            Köszi

Viszont ez jó hogy a mínusz tétel adóként fellhasználható

Hozzászólás

Köszi

Viszont ez jó hogy a mínusz tétel adóként fellhasználható
                              Nem adóként, de levonható az adóalapból. Lényegében a számlád év végi állása a mérvadó. Vagyis az ADÓALAP= számlaegyenleg-letét. ... a többit azt menetközben levonják /kamat, poziciótartási dij, egyéb dijak, veszteség, esetleg pár féldecire...sörre/

Hozzászólás

Most akkor ha minuszos évem van azt be kell vallanom? Mi van ha nincs kedvem?
                                Hogy mennyit vesztek annak semmi köze az adózásomhoz, kivéve ha a következő évem nyereséges és akkor szembe tudom állítani.

Hozzászólás

Working...
                                X