Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akkor ha minuszos évem van azt be kell vallanom? Mi van ha nincs kedvem?
    Hogy mennyit vesztek annak semmi köze az adózásomhoz, kivéve ha a következő évem nyereséges és akkor szembe tudom állítani.
    A veszteséget is fel kell tüntetni, de semmivel nem állithatod szembe és nem vonhatod le a köv. adóalapból. - nem adóalapcsökkentő tényező!!!

Hozzászólás

• Ha évek óta minuszosak az éveim forexre azt nincs kedvem bevallani, nem értem mi jogon érdekli őket.

Hozzászólás

Ha évek óta minuszosak az éveim forexre azt nincs kedvem bevallani, nem értem mi jogon érdekli őket.
        Bocs... az előbbit elirtam... a focira jár a szemem... be lehet irni, ezt akartam. Nincs jövedelem, akkor nincs adóbevallás. Nem tudom MO-n mennyitől köteles adóbevallást adni. Nálunk a tavalyi év után 1 901,67 eur felett köteles beadni.
        HAJRÁÁÁÁ MAGYAROK!!!! 1:0

Hozzászólás

• Megnyugodtam, mert több cég felé osztottam szét a pénzem hogy vigyázzanak rá, biztonsági okokból nem tartom egy helyen.
          Csak egynél tradelek, a többinél direkt kicsiket bukok hogy ne vágjanak ki inaktivitás miatt, meg hálából hogy vigyáznak a pénzemre ingyen.

Hozzászólás

Megnyugodtam, mert több cég felé osztottam szét a pénzem hogy vigyázzanak rá, biztonsági okokból nem tartom egy helyen.
            Csak egynél tradelek, a többinél direkt kicsiket bukok hogy ne vágjanak ki inaktivitás miatt, meg hálából hogy vigyáznak a pénzemre ingyen.
            Már bocs, de ez így ebben a formában oltári baromság!
            A kicsiket bukok rajta pedig a hab ezen az elképesztő módszeren.

A többi cégnél tök felesleges kockázatot vállalsz az ott tartott pénzzel!!!!
            Nem nagyon szoktak kivágni, max felfüggesztik a számládat, de bármikor újraélesítik kérésre ha teszel be rá, max újra kérnek egy "villanyszámlát".
            De ha ez sem, akkor nyitsz egy újat.
            A kis bukók helyett inkább kis kamat bárhol, rendes bankban.....

vigyáznak rá ingyen..... istenem.
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Kb 4 éve voltam az Admiralnál, most is számon tartanak.
              1-2 USD-t tartok azokon a számlákon amelyeket nem használok.

Hozzászólás

meg hálából hogy vigyáznak a pénzemre ingyen.
                ha gondolod.vigyázok a pénzedre tripla kamattal
                és még hálálkodnod sem kell

Hozzászólás

• Mikor kipróbáltam egy új céget, az előzőknél bennhagytam az ottani egyenleget, így alakult hogy több cégnél van pénzem, de ez biztonságosabb mintha egy helyen lenne. Néha nyomtam kis tradet hogy ne legyek inaktiv, nem tudtam hogy felesleges, meg biztosra mentem.

Hozzászólás

Mikor kipróbáltam egy új céget, az előzőknél bennhagytam az ottani egyenleget, így alakult hogy több cégnél van pénzem, de ez biztonságosabb mintha egy helyen lenne. Néha nyomtam kis tradet hogy ne legyek inaktiv, nem tudtam hogy felesleges, meg biztosra mentem.
                    Carry tradet használd ki

Hozzászólás

• Pontosan mi is történik, ha lecsökkenünk végképp mínuszba?

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pontosan mi is történik, ha lecsökkenünk végképp mínuszba?
                        Feltöltöd, ha kereskedni akarsz.

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pontosan mi is történik, ha lecsökkenünk végképp mínuszba?
                          neked mivel volt már haccccászezred ezért nem javasolt, feltölteni, mert gondolj bele, ha egy kicsit megcsúszik a brokker és lemész minusz 600-ba, akkor teheted vissza még azt is....
                          én a helyedben inkább beregisztrálnám anyámat, de előtte lobbyznék a dupla bonust a nyuggereknek csoportban

//ui: egyébként a helyedben egy jó kis szponzorációs pénzért bepróbálkoznék a cégnél egy upgréddel.
                          A Tiszteletedre átkeresztelhetnék Pluss600-ra.
                          vagy lehetnél a reklámarcuk ingyenspeadért!

Hozzászólás

• Másnapra nem szabad behűteni, mert a tojás, meg a tej nem bírja.
                            A fagyigép beindult....
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A RÁK EGYE KI A PLUS500-nak A SZIVÉT!!!!! Féreg rohadékok! Remélem több 100 milliárdra be perelik ezt a patkány céget!

Hozzászólás

• Ripebeatz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A RÁK EGYE KI A PLUS500-nak A SZIVÉT!!!!! Féreg rohadékok! Remélem több 100 milliárdra be perelik ezt a patkány céget!
                                Áruld el mi esett meg véled.
                                Mondtuk, hogy vedd a fáradságot és légy oly gondos, hogy elolvasod ezt a topikot ha valóban kezdő vagy a piacon.

Hozzászólás

Working...
                                X