Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És örüljetek h töröltem a további 20 mondatot!!
    Ez kedves volt tőled, igazán jó hír.
    Örülünk, tényleg.

Hozzászólás

• Az vagyok! Azt se tudom mi. De az vagyok. Itt a facebook-om: https://www.facebook.com/ryypebeatz

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez kedves volt tőled, igazán jó hír.
        Örülünk, tényleg.
        Inkább adjunk tanácsokat egymásnak.
        Több havi fizut összekaparhatunk.
        Én mostanában bukóra állok ami sokkal stresszesebb.

Hozzászólás

Inkább adjunk tanácsokat egymásnak.
          Több havi fizut összekaparhatunk.
          Vak vezet világtalant?
          Bocs.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Vak vezet világtalant?
            Bocs.
            Spekuláció még mindig jobb.

https://www.youtube.com/watch?v=qclKNdqXgUk

Hozzászólás

Kész, vége hatszáz.
              Innen nincs tovább...(amíg nem teszed ki te is a facebook profilod. Addig el vagy átkozva.)

https://www.google.hu/webhp?sourceid...e+hatsz%C3%A1z
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Ezek az opciók (german 30, call 9600, put 9300) igazából micsodák? 60-80% emelkedés naponta, vagy 40% csökkenés

Hozzászólás

• elég furán mozognak, én is kipróbáltam valamelyiket, a dax elment 35 pontot a jó irányba, az opcio még a költségét se tudta ledolgozni....
                  Felejtős

Hozzászólás

• Bomc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezek az opciók (german 30, call 9600, put 9300) igazából micsodák? 60-80% emelkedés naponta, vagy 40% csökkenés
                    Azok a GER 30 indexhez tartozó opciók - határidős ügyletek nézd meg a részletek fülben.
                    Az indexel mozognak: ha GER30 fel megy, akkor a CALL is felmegy a PUT esik
                    Lejárati dátumuk van: 17.6.2016 22:00 akkor lezárják, aztán jön az augusztusi.
                    Általában a 10-20% elvesztik értéküket, van hogy már 4-5 nappal a zárás előtt nem lehet vele kereskedni, ha bent maradt a pozid, azzal már semmit nem tehetsz.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      elég furán mozognak, én is kipróbáltam valamelyiket, a dax elment 35 pontot a jó irányba, az opcio még a költségét se tudta ledolgozni....
                      Felejtős
                      Ezt hosszabb távra érdemes kötni. Nekem most zárt 4-5 2 hét után. Nincs utána fentartási költség, de prémium sem. Viszont magas a kezdeti letét és a fenntartási letét. Én általában a legolcsóbakkat Shortolom a nyitás utáni 1-2. hétben. 100-150% os haszonnal a letéthez képest.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Elmesélném én is, hogy hogyan jártam a plus500 -al. Kaptam 5000Ft kezdő tőkét. Nagy sokára csináltam belőle 50000-t. Gondoltam megpróbálok kivenni is egy kicsit, látván van-e értelme rápazarolni az időm. Mindenen igazoltam. Mikor rányomtam a kivétre, és beállítottam az adatokat, azóta az én számlám is zárolva lett, mint itt sokaké.
                        Úgy gondolom, hogy ehez a céghez én nem mernék egy kanyit sem átutalni A chatjükön meg csak terelnek állandóan.

Hozzászólás

• sandorz3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

Elmesélném én is, hogy hogyan jártam a plus500 -al. Kaptam 5000Ft kezdő tőkét. Nagy sokára csináltam belőle 50000-t. Gondoltam megpróbálok kivenni is egy kicsit, látván van-e értelme rápazarolni az időm. Mindenen igazoltam. Mikor rányomtam a kivétre, és beállítottam az adatokat, azóta az én számlám is zárolva lett, mint itt sokaké.
                          Úgy gondolom, hogy ehez a céghez én nem mernék egy kanyit sem átutalni A chatjükön meg csak terelnek állandóan.
                          Mutasd meg a kötéseid, lehetőleg nyitás, zárás feltüntetésével. Ja és meg van a Bónuszpontod? Olvassd vissza Dawedka esetét. Ő is azt hitte, csak rányomok a kivétre és jön a lóvé.

Hozzászólás

• [IMG][IMG][/IMG][/IMG]

http://kepfeltoltes.hu/view/160705/K...toltes.hu_.jpg

Hozzászólás

• Ebből nem sok mindent látni. Nincs nyitási idő. A Windows Trader /ócskább platform/ ezt szépen kiirja a Zárt pozicióknál. Csak azért irom, mert uj szabályokat hoztak a skalpolásra, amit a te szerződésed már tartalmaz /utolsó oldali táblázat/. A Monetáris előzményekben mi van a bónuszpontjaidnál?
                              100-ból mennyi?

Hozzászólás

• Ott csak ennyi van:
                                532586552
                                Bónusz
                                Cashout (pénzfelvétel)
                                Teljesítve
                                5 000 Ft
                                2016.06.21.

Hozzászólás

Working...
                                X