Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Darázs
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?
    Megnézem őket de csak az egyszerűség kedvéért valamelyik hasonlít a plus500 azon nagyon figyelemreméltó tulajdonságára, hogy a haszonkulcs bele van építve a vét/ad árkülönbségbe?

Jelen pill. egy ojan stratégián dolgozom aminek az alapja kis tőke és egy "fogáson" a nyereményem 900-1100 ft. Ha jutok előbbre a statisztikával (és érdekel is valakit) akkor mondok konkrétumokat de ahoz még vagy 100-150 fogást várok.
    Viszont ha ebből ki kell fizetni 500-800 ft-ot (csak tippelek) akkor már nincs értelme.

Szólj hozzá::

• sidius
    válaszolt
    Darázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
    Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
    Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs
    Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?

• Darázs
    válaszolt
    Sokmindenre jó ha közbe gtalkozik és MaffiaWarst játszik az ember amíg az árfigyelők a hellyükön vannak.

No meg a "Kereskedes de hogyan" 959 bejegyzését elolvasni se két perc. Bár az elején vagyok de már hálás vagyok HWTrader aprólékos oktatásának és Sidius 12 éves tapasztalatának. (Most telepítek egy szövegfelolvasót ).

Hmm és megtört a jég. 80.80 ig zuhant de mostmár elindúlhatna a terveim szerint 81.44ig.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kedves Darázs !

remélem NEM NÉZED TÉTLENÜL a három fehér katona menetelését .....MOST ! 81.10 - nél !!!

üdv
    alaxander

• Darázs
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
    Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!
    Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
    Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
    Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs

• Lackok
    válaszolt
    Hát ahogy Joe a favágó mondta a viccben mikor 15 év favágás után lement a kaszinóba és az összes keresetét eljátszotta a Póker asztalnál egy este alatt:

Könnyen jött, könnyen ment.....

• Guest's Avatar
    Guest replied
    íííígen ! persze " ez " nem MŰVÉSZET ....
    monta a nagy spekuláns ! SKALPOLNI ? deee teljesen letojom . ha jól megfigyeled a " periodicitást " - 5 perces fölbontásban - kb 50-60 cent között " szabályosan " megfordul - kb 10-15 percenként . jól érzed : ha NEM teszel stopot ! 1:100 tők.áttételnél NEM célszerű 5-10 % fölé menni . NEM fogja bírni a tőkéd . EZ egy " egyszerű " platform ...... elemzések ? ....... inkább csak vakmajom ....! bár nekem rendesen bejön . valós pénzzel kb - 2 nap - 400 % értem el. .
    DE ! ez TERMÉSZETESEN NEM " VERSENY " .....bár lehet DARÁLNI ! és a pénzre nem lesz ráírva : daráltam .
    jelenleg várom a kifizetést .
    üdv
    alexander

- azért az Orbis Pro Traderen minden MÁÁÁÁS ! , a Finvízzel válogathatsz kb 3000 részvény közül , a Technikai formátummal: ár-gyertya alakzat...sőt ....még a Cég tulajdonosának haja színét is kérheted -

• sidius
    válaszolt
    Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
    Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!

• Darázs
    válaszolt
    harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
    Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
    Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!
    Sziasztok!

Hasonlóan találkoztam én is a plus500-al. A demószámlán próbálgatom a szárnyam. Eleinte csak vaktába lőttem és örültem is mikor 2 nap alatt 2Mból 5 lett. A 3. napon meg nulláztam magam.
    Nekiültem komolyabban és számításaim szerint az a legbiztosabb ha 5-10%-nál többet nem kockáztatok.
    Nagyon tetszik a szoftver és a mögötte álló rendszer. (Mármint a működési elv). Viszont mikor a cégre kerestem hozzátok hasonlóan szinte semmi háttérinfót nem találtam. Nagyon érdekelne a megbízhatóság.

Pontosan milyen alternatívákat tudtok ajánlani? Fentebb v.ki említette, hogy vannak hasonló kondiciójú magyarországon működő cégek. Szeretném azokat is kipróbálni.
    Említve volt, hogy magyarországon is akarnak képviseletet. De mikor? Csak terv vagy van időpont is?
    Tőzsdézésből még zöldfülünek számítok bár több mint egy hónapja napi 20 órát űlök a program előtt. (kitartó típus vagyok). Ha valódi pénzzel is működik és nincs gond az utalásokkal akkor nekem bejön.

És ha kapkodva írtam a kérdéseket vagy olyat kérdeztem amire már volt válasz előre is elnézést kérek de tegnap dél óta fórumokat olvasgatok.

Előre is köszönöm a válaszokat.
    üdv. Darázs

• Militant
    válaszolt
    felhasználói nyilatkozatot

sziasztok én is elkezdtem vele demon elég jól ment, most a 3000FT-t tolom eddig 1000FT-t kasszíroztam és buktam 492Ft-t. azt szeretném megtudni hogy a felhasználói nyilatkozatot magyarul valahol nem lehet elolvasni??

• Jóreménység
    válaszolt
    Két hete demószámlázok és pénteken kipróbáltam élesben is a rendszert. Habár csak annyit tettem, hogy a telefonszámom megadtam így kaptam 3ezer forintot. Megvan az izgalma már ilyen kis összegnél is Egyedül az zavar, hogy a cég Belizben van bejegyezve, remélem tényleg kifizetik a nyereséget.

Alleexander tényleg ennyi pénzt raktál be a rendszerbe kapásból? Amennyiben téged is kifizetnek, az azért megnyugtató lesz.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    KAPTAM egy kis ZSÉÉÉT ! .......alakulok ! 4 nap alatt a 2M-ból " CSINÁLTAM "!!!!!!! 19,4 M -ót !!!!!!!! jól elkaptam -minden skalpom megvolt - .......deeeeeee MOST !!! az előző támaszokból remek ellenállás vált ! semmi pénzért nem tudom lekönyörögni 80 alá .......beragadtam 7 pozícióval ......ebből 5 elszállt ......hétfőn folyt köv .

NEM DICSEKVÉSNEK szántam !

a kifizetésekről tájékoztatlak benneteket - bár nem kértétek .

üdv

alexander

az árfolyam legyen veletek ....

• Mighti
    válaszolt
    Szerintem az összes „market maker” típusú brókercég üzleti filozófiája ezen alapszik.
    Persze ettől még valamennyien ilyen cégeknél vagyunk. Csak jó, ha tudjuk, ki kivel van.

• Jegenye
    válaszolt
    Sidius mestert kiegészíteném. (Bár már számtalanszor elmondta a véleményét ilyen ügyekben...)
    Nem elég min. egy tanfolyam, kettő, három sem. Ki lesz nyírva még vagy 3-5 demószámla és az sem lesz elég. Aztán ki lesz végezve egy éles számla is.
    Na onnantól fogva már tényleg nem lesz játék, már akinek komolyabb szándékai lesznek a tőzsdézést illetően. Mások legyinteni fognak és abbahagyják.
    Márpedig akik kitartóan komolyan veszik a továbbtanulást, azoknak igenis terem babér.
    Gabriella őszinte feltárulkozásához pedig csak gratulálni tudok. Nagyon korrekt volt.
    A plus500 egész üzleti filozófiája ezen a felismerésen alapszik.

• sidius
    válaszolt
    Gabriella eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Szerintem nem ciccel! Én is elég dinnye voltam a plus500-on. Fél órai demózás után azt hittem én vagyok a császár. Nem vesztettem csak jött a pénz. Hangsúlyozon fél órai gyakorlás után. Elötte azt sem tudtam mi az a tőzsde. Semmit. rögtön nyitottam éles számlát, Még mindig szerencsés voltam.Két nap után, én nem foglalkozom ilyen piti pénzel. Feltöltöttem alaposan a számlám. Még aznap a Hétfö volt jó emlékszem vettem földgázt, olyan mélységekben volt. De nem aggodtam, majd holnap felmegy. Estére egy fillérem sem maradt. Most már tanulok. Tudom hogy én voltam a hülye. Nem használatam a stopp gombot. Szóval így nem szabad belevágni. Tanulni tanuli. Elötte minimum egy tanfolyam. EZ NEM JÁTÉk!!!!
    Ennyi! Ez mindent elmond! Aki így vág bele a tőzsdézésbe, annak a piac felfesti a homlokára a piros célkeresztet, és nem fogja eltéveszteni!

Working...
X