Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sandorz3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott csak ennyi van:
    532586552
    Bónusz
    Cashout (pénzfelvétel)
    Teljesítve
    5 000 Ft
    2016.06.21.
    Mit irtak neked? ... hogy miért nem?

Hozzászólás

• Ebben a pillanatban jött egy levél:

Kedves Zsolt Sandor!,

Örömmel értesítjük, hogy a Plus500 számla igénylése elfogadásra került. Megkezdheti a kereskedést.

Tőkét a „Tőke kezelése” menün keresztül tud elhelyezni, és most az eddig foglalt tőke is a számlájára kerül.

Ön lakossági ügyfél minősítést kapott, így a szabályozási rendszer által biztosított lehető legmagasabb színtű védelmet élvezi.

Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.

Most ezek alapján utalnak, vagy indítsam el újra?

Hozzászólás

Ebben a pillanatban jött egy levél:

Kedves Zsolt Sandor!,

Örömmel értesítjük, hogy a Plus500 számla igénylése elfogadásra került. Megkezdheti a kereskedést.

Tőkét a „Tőke kezelése” menün keresztül tud elhelyezni, és most az eddig foglalt tőke is a számlájára kerül.

Ön lakossági ügyfél minősítést kapott, így a szabályozási rendszer által biztosított lehető legmagasabb színtű védelmet élvezi.

Amennyiben további segítségre van szüksége, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk.

Most ezek alapján utalnak, vagy indítsam el újra?
        Az utalásról szintén kapsz egy értesitést. nem ugy megy ez ám, hogy gyere kóbász megeszlek.
        Engem pénteken b..tak fel a postán, miután beakartam fizetni a havi rezsit /1000 Eur feletti volt a csekk/ és kérték az arcképes igazolványom és, hogy honnan származik a pénz..... mert ujy törvények léptek életbe... az ember már fizetni sem mehet adóigazolás nélkül!!!!!???? Légy türelmes. Kérdezz vissza chaten a kiutalással kapcsolatba, nem hiányzik e valami.

Hozzászólás

• Renben Köszi a segítséget. Rákérdezek inkább, nehogy dublikálódjon

Hozzászólás

Renben Köszi a segítséget. Rákérdezek inkább, nehogy dublikálódjon
            Nincs mit megköszönni. Viszont ajánlom, hogy próbáld meg a Windows Tradert letölteni a PC-dre és azon kereskedj, lehet rájösz, hogy miért. Ez a csicsás Web Trader még az TP és SL szinteket sem mutatja rendesen és lopja az idődet... pedig az piiiiz

Hozzászólás

Ott csak ennyi van:
              532586552
              Bónusz
              Cashout (pénzfelvétel)
              Teljesítve
              5 000 Ft
              2016.06.21.
              Szia!
              Bocsi de a monetrális előzményeknél ott kellene lennie a pénz kivéted igénylésének (Kivét igényelve)!! Mennyit vettél ki? Mert az az összeg már levonódik a számládról!
              Kérek egy képet róla!

Hozzászólás

• Vigyázzatok a Skalpolással. Májustól szigoritottak a Szerződési feltételeken, s tették ezt ugy, hogy csak odamellékelték az eddigi szerződésekhez... szóval nem kell tudnod, hogy beleegyeztél.
                25.1.4.
                You will not enter into any Transaction which falls within the definition of
                Scalping or automated data entry system. Such Transactions
                will only be permitted with our prior written consent. Accordingly, Client
                transactions with short duration may be deemed as abusive trading
                and will not be allowed; in such circumstances we reserve the right
                s to void/cancel part/all your abusive trading transactions,
                close all and any of your Trading Accounts and terminate the Client Agreement under Section 22.5 or Section 22.7.
                A Skalpolás definálása az uj szeződések utolsó oldalán található, mellékletként.
                http://imgur.com/arTfP1j

Hozzászólás

• Hát halljátok ne haragudjon a világ, de vicc kategória ami mostanában velem van!!
                  A brexit elvette a pénzem. Jó feltöltöttem 20ezer forintal.
                  Mi történik? De komolyan mondom ha nyitok is egy pozíciót az hiába ment egész nap fel abban a minutumban ahhogy belépek az elkezd csökkenni!!
                  Most már ott tartok, hogy hogy a fenébe tudtam én pénzt szerezni? Kezdők szerencsélye szag van!
                  2 hete amióta feltöltöttem a 20ezer forintot egy fillért sem kerestem csak vesztek. Több pénzt nem fektetek bele. Nagyon stresszes így már.
                  Most is mínuszos a tőkém ha lezárt, inkább majd regizek újra.

Ha skalpolást 2 perc alatti zárást értik akkor az nem is vészes!!

Hozzászólás

• Nem vicckategória, ilyen a piac és ilyen a rulett a piacon.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem vicckategória, ilyen a piac és ilyen a rulett a piacon.
                      Bizony!
                      És én kis naív hú milyen jó lesz heti 600ezer XD
                      E közben örüljünk ha egy évben egyszer összejön ennyi.

Hozzászólás

• Szarul megy a szekerük
                        Már 7700 Ft-ot adnak ha érvényesítem a telefonszámomat

Hozzászólás

• Bomc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szarul megy a szekerük
                          Már 7700 Ft-ot adnak ha érvényesítem a telefonszámomat
                          Mert most ennyit ér 25EUr, semmi más. Kicsit számolj utána.

Hozzászólás

• És mikor ért 25EUR 5000HUF-ot utoljára?
                            Say no more!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              És mikor ért 25EUR 5000HUF-ot utoljára?
                              Say no more!
                              Azt nem tudom miért adtak a Forintos számlákra csak 5000-t. Azt tudom, hogy panaszolva lett, hogy mivel 30 dolcsit vagy 25 Erót adnak a valutaszámlákhoz, akkor miért nem a megfelelő összeget kapják a magyar, cseh...stb. ügyfelek, akik az ország pénznemén kereskednek.
                              Nekem anno nem adtak egy centet sem

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azt nem tudom miért adtak a Forintos számlákra csak 5000-t. Azt tudom, hogy panaszolva lett, hogy mivel 30 dolcsit vagy 25 Erót adnak a valutaszámlákhoz, akkor miért nem a megfelelő összeget kapják a magyar, cseh...stb. ügyfelek, akik az ország pénznemén kereskednek.
                                Nekem anno nem adtak egy centet sem
                                Nem azt írtad, hogy törölteted magad a fórumról?

Hozzászólás

Working...
                                X