Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt írtad, hogy törölteted magad a fórumról?
    Közkívánatra maradtam Mi lenne veled nélkülem???

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Közkívánatra maradtam Mi lenne veled nélkülem???
      Bele sem gondolok

Hozzászólás

• sziasztok, szerintem semmi baj nincs a Plus500al, legalábbis én eddig még mindig megkaptam a pénzemet amit igényeltem, kb. 3-4nap alatt szokott megérkezni a pénz.
        gondolom lényegesen több befizetés történik mint kifizetés, szóval keresnek eleget...
        mondjuk milliókat én se bíznék rájuk, de a pár százezremet eddig nem akarták lenyúlni

Hozzászólás

• Dawedka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát halljátok ne haragudjon a világ, de vicc kategória ami mostanában velem van!!
          A brexit elvette a pénzem. Jó feltöltöttem 20ezer forintal.
          Mi történik? De komolyan mondom ha nyitok is egy pozíciót az hiába ment egész nap fel abban a minutumban ahhogy belépek az elkezd csökkenni!!
          Most már ott tartok, hogy hogy a fenébe tudtam én pénzt szerezni? Kezdők szerencsélye szag van!
          2 hete amióta feltöltöttem a 20ezer forintot egy fillért sem kerestem csak vesztek. Több pénzt nem fektetek bele. Nagyon stresszes így már.
          Most is mínuszos a tőkém ha lezárt, inkább majd regizek újra.

Ha skalpolást 2 perc alatti zárást értik akkor az nem is vészes!!
          szerintem 20ezerel nem lehet kereskedni legfeljebb rulettezni, ha bejön akkor boldogság van, de többnyire nem fog...

Hozzászólás

• baba1234 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szerintem 20ezerel nem lehet kereskedni legfeljebb rulettezni, ha bejön akkor boldogság van, de többnyire nem fog...
            Főként ha vkinek lila gőze sincs a kereskedésről.

Hozzászólás

• sziasztok ! remélem hasznos lesz a véleményem én 2 éve használom regisztrált vagyok ! elején nagyon bonyolult volt a regisztráció és ugyan azon aggódtam amiket itt felvetődtek hogy nem fizetnek ki a kommunikáció valóban bonyolult a befizetésnél a lényeg az hogy azon a néven szerepeljen amin a plusz számlád il neved van amikor regisztrálsz befizetést azt hiszem elfogadják más kártyáról is de aztán a kifizetésnél vért izzadsz mire vissza kapod az biztos senkinek nem javaslom én is így jártam szeretnék megnyugtatni mindenkit ennyi év után hogy kifizetik a pénzt én is mindig vissza kaptam ! mindenkinek javaslom hogy mielőtt élesben befizet pénzt először a számláján a banki dolgokat rendezze és ellenőrizze a töke kezelése menüpontban ha rákattintasz a letét gombra kérni fogja a kártya adatait megadhatod nem nyúlják le ha kitöltötted kérni fogja hogy csatold a képet is az se probléma ennyi a befizetés regisztrálás várd meg hogy elfogadják azt írják ki hogy megerősítve és kész ! a kifizetésnél katins a kivét gombra kéri a bank számlád számát töltsd ki és utána és küld el szintén visszajeleznek hogy megerősítve vagy elutasítva kérnek egy bankszámla kivonatot is lefényképezve és azt kel feltölteni csak az a számla jó nekik ami a te nevedre szol sajnos más tényleg nem lehet rajta mert elutasítják ja és amit még nem írtak én is úgy jöttem rá hogy ne legyen 1 hónaposnál régebbi.kb enyi amit tudnotok kell és aztán nem macerálnak ez saját tapasztalat és más helyeken is ugyanennyi macera van a kifizetés 3-5 napot vesz igénybe általában és számládon van ! remélem segíttetem jó kereskedést sok sikert györgy.

Hozzászólás

• Ez egy fordítógép műve? Vmi nagyon ócska vicc?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• Biztos elfogytak a billentyűzetéről az írásjelek

Hozzászólás

• Én élesbe nyomom két éve regisztráció nehézkes volt vasárnap kértem ki a pénzemet ma megérkezett 3 napon belül

Hozzászólás

• györgy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én élesbe nyomom két éve regisztráció nehézkes volt vasárnap kértem ki a pénzemet ma megérkezett 3 napon belül
                      Írj angolul ha a magyar nem megy. De inkább sehogy.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• Sziasztok!

500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
                        Éles számláról van szó.

Köszi.

Hozzászólás

• Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
                          Éles számláról van szó.

Köszi.
                          Nem tudod megváltoztatni.
                          Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem tudod megváltoztatni.
                            Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?
                            Köszönöm a választ.
                            Bár azt nem tudom miből gondolod hogy nem olvastam el a szerződéseket. Azért mert nem emlékeztem rá?

Hozzászólás

• Miért szórakoztok ezzel a komolytalan, bizonytalan céggel?
                              Miért nem mentek át egy MT4-es platformú komoly brókerhez?

Hozzászólás

• Plusz500 tapasztalat

Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
                                Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

ez a tanulás időszaka volt.

Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

alapján látottakkal.
                                Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

üdv.

Hozzászólás

Working...
                                X