Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lackok
    válaszolt
    A kezdeti letét nem az ott lévő tőkédre vonatkozik hanem a nyitott pozícióra!! Ami 1:100-as tőkeáttéttel megy a legtöbb esetben. Vagyis ha 2,4 milláért nyitsz az olyan mintha 240 milláért nyitnál pozit. Ha ebben történik 2% elmozdulás már buktál is 4,8 millát.

Jellemző hiba. Túl nagy pozíciót nyitsz a tőkédhez képest és rossz irányba megy az instrumentum.

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!

A QQQQQQQQQQQQQQQÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ..............any ....
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !

volt 3,7 M.-óm . vettem 2,4 M .ért . félóra múlva VITTE a ZSETONOMAT !

" letéti hívás " !!! nem értem !
    kezdeti letét : 1 % , fenntartási letét 0,5 % , határidő : 2010 03 04 !!!

nem szűnik meg naponta !

kérlek , TE AKI ELŐTT MINDENKI MEGHAJLIK !!!!! monnyáááá mánnn
    valami okosat ............

jaaaaaa , és ez már többször ismétlődött ! de lassan elviszi a házam árát .

köszönöm

üdv

alexander

• mcs10
    válaszolt
    Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??
    minden nyitott pozició után ad egy pontot.

• sidius
    válaszolt
    mcs10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bonusznál írja ki , 0/50
    Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??

• Gio
    válaszolt
    Sziasztok!
    A megbizhatosägärol nem tudok irni, en nem mernek eles szämlät nyitni näluk. Ami mellette szol, hogy sok a bonusz(mezesmadzag) es egyszerü a kezelese. Ezert is vonza a kezdö erdeklödöket, mint a mägnes...na meg az a rengeteg rekläm. En meg egy brokert sem lättam ennyire nyomulni. De ez csak marketing.
    A palettäjuk szep tägas, van minden, mi "short-long-nak ingere" de a grafikonjaik nem a legjobbak es teknikai elemzesre majdhogy nem alkalmatlanok.
    Na de ez az en szubjektiv velemenyem.
    Üdv.:Gio

• fearline
    válaszolt
    Sziasztok! én már lassan 2 hónapja tolom a plus 500-al!
    nem sok pénzel! de egyszer kerestem rajta annyit hogy ki tudtam venni!
    Azaz 200 dollárt! A kivét meg is jött 5 napon belül ahogy írták! Le is van írva hogy visa kártyával működik a legkönnyebben! Szerintem nagyon jó kis program!
    És a felhasználói felülete is nagyon precíz! Az meg hogy miért nem tudtak magyarul azért lehet mert kb 40 nyelvre van lefordítva a program! most ha kapnak 500 levelet minden nap!! abból 25 más nyelvű! akkor nem fognak hívni 25 tolmácsot mindennap!

De nagyon hamar el lehet veszíteni nagyon sok pénzt! óvatosak legyetek!

• mcs10
    válaszolt
    Milyen pontok???
    bonusznál írja ki , 0/50

• sidius
    válaszolt
    Kereskedői pontok hogy működnek?
    Milyen pontok???

• mcs10
    válaszolt
    okés, köszi!
    Kereskedői pontok hogy működnek?

• mcs10
    válaszolt
    Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!
    okés, köszi!

• sidius
    válaszolt
    veszteségekről egy kicsit!
    Tud mínuszba menni?
    Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?
    Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!

• mcs10
    válaszolt
    veszteségekről egy kicsit!
    Tud mínuszba menni?
    Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Köszönöm kedvességeteket , úgy gondolom egy kevés " pénzecskével "a hitelesség " igazolásáért megpróbálom a valós kereskedést. Idáig - DT-del sávonbelüli kereskedéssel - elég jó eredményt értem el . kb napi 15-20 % tőke .
    Persze ez elég " ottülős " .....mert néha a volatilitás elképesztő ........ - olaj - földgáz -

Mindezek ellenére ZAVAR , hogy nincs a túloldalon legalább egy " EMBER " .

köszönettel

alexander

• sidius
    válaszolt
    alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.
    Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!

• mcs10
    válaszolt
    alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.

Working...
X