Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!
    Fx brókerek alapból nem túl jók, de hogy valakit mi vesz rá arra, hogy ilyen brókert válasszon ezt nem értem. Tanulás,tapasztalat nélkül neki állni kereskedni éles számlán butaság. Aki ezt megteszi az megérdemli, hogy elveszítse a számláját.

Hozzászólás

• Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?
      Nem mintha gondom lenne az 500+ oldallal.

Egyenlőre pluszban vagyok, bár kifizetést még nem próbáltam.

Köszi.

Hozzászólás

• Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?

Köszi.
        Vicces kategóriában ez a hónap hozzászólása.

Hozzászólás

• Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?

Köszi.
          Én egyet mindenképpen tudok mondani.
          Szerintem megbízható is.

https://hu.wikipedia.org/wiki/T%C5%91zsde

Hozzászólás

Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
            Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

ez a tanulás időszaka volt.

Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

alapján látottakkal.
            Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

üdv.

Javaslom, hogy ciprusi székhelyű céggel ne kezdj. Bizonytalan a szabályozás és a tőkéd nincs biztonságban, megbízhatatlan teljesülések stb.
            Ha gond van a látásoddal, akkor is keress olyan céget, amelynél nagyobb a tőkebiztonság, mert ott legalább van esélyed a pénzed kivételére, elfogadható megbízási teljesülésekre stb. Biztos van még olyan felület, amit tudsz használni és jól látod. Javaslom pl. a londoni cégeket, FCA szabályozás stb.

Hacsak nem magyar index-vel vagy értékpapírral tradelsz, akkor ne HUF-ban vezesd a számládat, hanem az adott devizában. Bár nem tudom, milyen termékkel kereskedsz, de javaslom az USD vagy EUR számlákat.
            A magyar piacot én kerülném is.

U.i.: azok után,amit írtál, nem is értem, hogy mire vársz még. Pénz kivesz (amíg lehet), új bróker keres.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Bróker Marcsi "áldozatainak" névsorát kettő órán keresztül olvasta fel a bíró😃

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
                Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

ez a tanulás időszaka volt.

Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

alapján látottakkal.
                Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

üdv.
                Svájc20 tőzsdeindex SHORT : 10 pip SL mikor az alap spread 3-6 pip, merész vállalkozás. Már belépésnél is -1000 -1200 Ft, ha nem is mozdul az ár, az adott időben percesen 4-8 pipes ugrások voltak, nem csak a P500-on. Inkább annak örülj, hogy nem a hátad mögött landolt 14 pippel. A vételi ár veszi ki a short sl-t, és az tényleg nem látszik a charton, azt ki kell számolni!

Hozzászólás

• Hát ezkéremszépen...bosszantó... most sikasztják a BTC-t
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Törölték a "parasztozást"? Helyes😊

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Törölték a "parasztozást"? Helyes😊
                      Jeleztem az adminnak a illetlen hozzászólásokat.

Hozzászólás

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt.
                        Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

üdv.
                        Erre a követőstoppos verziódra nagyon kíváncsi vagyok!!!
                        - Hol volt a célárad, ahol aktiválódott a követőstop?
                        - milyen értékkel állítottad be a követőstoppot?
                        - Esetleg, ha mellékelnél grafikát, vagy a nyitási és zárási adatokat!

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Erre a követőstoppos verziódra nagyon kíváncsi vagyok!!!
                          - Hol volt a célárad, ahol aktiválódott a követőstop?
                          - milyen értékkel állítottad be a követőstoppot?
                          - Esetleg, ha mellékelnél grafikát, vagy a nyitási és zárási adatokat!
                          Velesleges ebbe időt "infesztálnod"......
                          Ha valaki csak a Biddel van tisztában az itt épp olyan nüansznyi probléma, mint az idd ki a bilit, vidd ki a bilit szindróma
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha valaki csak a Biddel van tisztában az itt épp olyan nüansznyi probléma, mint az idd ki a bilit, vidd ki a bilit szindróma
                            Én csak segíteni akartam... mert szerintem a P500-nál ez a dinamikus KS felér egy öngyilkossággal, ha nem érted a lényegét, de amugy is xartsemér
                            Beállítottam most egy kis GU pozira... majdmeglátjuk mi lesz
                            Teljesen felesleges mostantól az SL és a TP beállítás.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én csak segíteni akartam... mert szerintem a P500-nál ez a dinamikus KS felér egy öngyilkossággal, ha nem érted a lényegét, de amugy is xartsemér
                              Beállítottam most egy kis GU pozira... majdmeglátjuk mi lesz
                              Teljesen felesleges mostantól az SL és a TP beállítás.
                              Puff ennyi volt a KS
                              Az a 150 pipinek feltüntetett érték, valójában 15 pip hivatalosan (ezt már több esetben reklamáltuk), valójában pont érték vagy mi...
                              Mivel a max. érték 1,32779 volt, abból számolja lefelé a 0,00150 -et és még átisb@sz pár ponttal.
                              ... MinnyávisszaLongolompár1000el...
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Remélem csak az előtérben voltál, bent qva kemény a pad😊

Hozzászólás

Working...
                                X