Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sidius
    válaszolt
    alleexander!

Miért nem választasz egy régi megbízhatónak számító forex brókert? Le lett már írva itt néhány!

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    + 500

Üdvözletem az "érdeklődőknek " !

Engem is CEFETÜL ÉRDEKEL a +500 " platformja " ! már kb egy hónapja " gyakorlok " . DE valós pénzre NEM MEREK váltani ! TÚL SOK a bizonytalansági tényező : többször írtam nekik ......GYANÚSAN !!! egy gépi fordítás " zavarodott" szövegét küldték el !!! - ha már " itt " vannak ?! miért nem tud magyarul válaszolni ? ÉRDEKESSÉG : a levele legutolsó mondata TELJESEN JÓ ! MAGYAR SZÓRENDDEL jöt . - ugye ? ez fölöttébb gyanússá teszi őket .
    Kb 4 kérdést tettem föl : pl adózás-kifizetés- " szerződés " ......
    3 levélben CSAK ZAVAROS válaszokat ' ... sem KAPTAM !
    Értem én a mostani világot ' , de úgy érzem - győzzetek meg HITELESEN az ELLENKEZŐJÉRŐL - " itt " - ott " - NEM ÁLL SENKI HITELES ember a túloldalon .
    Mintha agy fásszínbem ' működne a " CÉG " ! sajnos ez a megérzésem.
    Pedig a szoftver HASZNÁLHATÓ .
    Jelenleg tőzsdei képzéseken veszek részt , egy csomó szakirodalommal a háttérben ...... DEEEE ott vannak EMBEREK ! és hitelesek !

Keresek olyan, KONKRÉTAN +500 KERESKEDŐI tapasztalatokkal bíró embert AKI KÖZZÉ adná KIFIZETETT- HITELES KERESKEDÉSEINEK "részleteit" .

számomra gyanús a + 500 !
    FŐKÉNT : a kereskedési föltételek - ismét - idegen nyelven történő közreadása miatt !
    Amikor mi megyünk Angliába ......TERMÉSZETESEN MI tanuljunk angolul ..... ha ők jönnek .....akkor is MI tanuljunk !!!???
    - természetesen tanulok , de ez nem " fölhasználóbarát " koncepció -

várom konkrét tapasztalataitokat .

üdv
    alexander

- velociped56@gmail.com -

• balint
    válaszolt
    sziasztok, tegnap regisztráltam, plus500ra majd mondom a véleményt hogy mi lett

• Lackok
    válaszolt
    Az stratégia témakör...szerintem.

Itt a szorosan Plus500-hoz mint szolgáltatóhoz kapcsolódó témáknak kell helyet adni. Egész egyszerűen azért mert ez a topic címe..

• fearline
    válaszolt
    hello

Énis kereskedek már egy ideje a plus 500-al!! Jó kis programnak tartom!
    Már utaltam rá pénzt is! Utána pedig vissza is utaltam magamnak mert kiváncsi voltam hogy működik e egyáltalán! Minden rendben ment!

De ennek a fórumnak nem arról kéne szólnia hogy segítsük egymást minél nagyobb nyereséghez juttatni?

• zuzu
    válaszolt
    zuzu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
    Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?
    Megpróbáltam, nyitottam egy Moneybookers számlát próbaképpen utaltam egy kisebb összeget, ami meg is érkezett, de nem írják jóvá mert a feleségemmel közös számlánk van én ott társtulajdonos vagyok. Csak olyan számláról fogadnak be pénzt, ami csak egy névre szól. Most levelezek velük, bekértek mindenféle dokumentumokat, de a mai napig nem történt előrelépés, ha belépek a Moneybookers felületre egy értelmezhetetlen számlaellenőrzési procedúrára való felhívás fogad. Szóval tele van a tököm velük. Ezért az egy dologért nem akarok egy külön számlát nyitni ami csak az én nevemre szól.

• sidius
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hol lehet ezekre fogadni?
    Ne offoljunk! Beszéljünk róla másik topicban.

• willow
    válaszolt
    És hol lehet ezekre fogadni?

• sidius
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.
    Hokira és focira elsősorban!

• willow
    válaszolt
    És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.

• sidius
    válaszolt
    Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
    Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.
    Én sportfogadásnál kizárólag MB-t használok, és nincs vele semmi gond!

• Lackok
    válaszolt
    Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
    Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.

• sidius
    válaszolt
    Miért nem utalsz nekik Moneybookersről? Ha nincs nyiss egyet, és oda utald a pénzt a bankszámládról, majd az ilyen cégeknek onnan utalj át!

• zuzu
    válaszolt
    Sziasztok!
    Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
    Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?

• lenon
    válaszolt
    Üdv mindenkinek! Álmodozni lehet, de a csodák ritkák. Tekintve a netes reklámkampányra és a bónusz összegekre költött jelentős zsét, brutális anyagi hátér kellene a plus500 mögé, viszont ahogy írtátok semmit sem tudni a cégről.
    Igen, egyenlőre működnek a kifizetések, egyenlőre. Két-három év múlva, ha még talpon lessz a cég, lehet véleményt mondani. Addig orosz rulett az egész. Használjátok ki a lehetőséget addig is.

Working...
X