Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Valaki Bitcoinozik???
    Eltünt az összes határidőnélküli Sell pozim nyomtalanul (18 BTC), pedig mind a csúcson volt... most meg csak határidős van (28.11.2017 23:45 lejárattal), de azt is csak max 0,25 darabot engednek venni... baxameg... se printscerem, sesemmim nincs a tegnapi shortokról, még a megbízások is eltűntek.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valaki Bitcoinozik???
      Eltünt az összes határidőnélküli Sell pozim nyomtalanul (18 BTC), pedig mind a csúcson volt... most meg csak határidős van (28.11.2017 23:45 lejárattal), de azt is csak max 0,25 darabot engednek venni... baxameg... se printscerem, sesemmim nincs a tegnapi shortokról, még a megbízások is eltűntek.
      Szia!

Tevékenység napló nincs a platformon? Abban minden kattintásnak dokumentáltan nyoma kell legyen.

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia!

Tevékenység napló nincs a platformon? Abban minden kattintásnak dokumentáltan nyoma kell legyen.
        Már intézkednek Londonban, felhívta őket a prágai igazgató barátom. ... ne aggógjak

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valaki Bitcoinozik???
          Dolgozik a Dealing Desk

Hozzászólás

• A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Dolgozik a Dealing Desk
            Az rendben lezajlott de ne mond senkinek

Hozzászólás

• Nagyon nagy szar egy oldal. MEssziről kerüljétek!!

1. Napon belül váltogatják a tőketáttétek szintjét. Még nem is olyan nagy baj, mert látod, hogy mennyit költesz egy adott instrumentumon.

2. 1:150 tőkeáttét. NEm vagyok benn biztos, hogy ilyet egyáltalán lehet. Az XTB.com és az XM szerint szabályozva vannak és ilyet már nem lehet.

3. Ki nem fizetés. MEgtörtént eset: 3 pozíció volt nyitva. +73000, +11900, - 35000. Mikor zártam a plusszos pozíciókat, akkor a profitot egyszerűen nem írta hozzá a számlámhoz. Az ügyfélszolgálatuk szar, csak chat vagy email. Arra hivatkoztak, hogy egy az esethez képest 2 nappal megelőző mínuszos zárt pozíció vágta mínuszba a számlát és ezért nem látszik. De hiszen ez nettó hülyeség hiszen mielőtt bezártam volna még 160000 volt az egyenleg, miután bezártam pedig 30000 körülre változott. az egyenlge mindig az aktuális számot kellene, hogy mutassa, tehát vagy az egyik esetben vagy a másikban vertek át. Valamelyik nem igaz. Az volt erre a válasza az ügyfélszolgáltnak, hogy küldjek print screent a zárás előtti helyzetről... sakk matt kibaszás.... Gondolom csak én nem készítek minden trenzakció előtt ps-t, hátha átvernek, igaz?

4. mindig egyszerre több helyen ellenőrzöm az aktuális árfolyamokat, és gykran találok eltérést, ami az plus500 esetében kirivó. Pl.: platina xtb:812-819, Plus500 832-835 portfolio: 825. én meg nem értem, hogy lehetek olyan szerencsétlen, hogy éppen mindig az én stop-loss szintemen van trend forduló????????????????????

5.. szinte a világ összes instrumentuma szerepel rajta, szerintetek ez lehetséges?

KErüljétek nagyon!!!!!

Még valami:
              nagyon sok az olyan kamu oldal, ami az ő hitelességüket hirdeti! pl.:
              https://www.trusted-broker-reviews.com/hu/
              Ha valaki elkezdi olvasni, akkor rájön, hogy még magyarra sincs rendesen lefordítva... Gondolom az évi 354 millió USD-ből ki lehet kifetni néhány kamu oldal fenntartását.

Hozzászólás

• moneymentor
                moneymentor kommentje
                Editing a comment
                Csak hogy árnyaljuk a képet:

"A Plus500 a CDF-ek (Contracts for Difference) piacvezető szolgáltatója... a Londoni Tőzsdén bejegyzett vállalat ... jelenleg több mint 2000 instrumentumot kínál...

A 2018. augusztus 1-től ... lakossági számláknál a tőkeáttétel az 1:2 és 1:30 közötti tartományba csökkent.
                A Szakmai számlákat ezek az intézkedések nem érintették.

Szakmai számla - Max. tőkeáttétel:
                Vezető forex párok - 1:300
                Főbb indexek, kevésbé népszerű forex párok - 1:300
                Árucikkek, kevésbé népszerű indexek - 1:150
                Részvények - 1:20
                Kripto - 1:20

A Plus500 Szakmai és Lakossági számlák ugyanazzal az Ügyfélpénz védelemmel, Negatív egyenleg elleni védelemmel és Megbízásaik legjobb végrehajtásával rendelkeznek. "

Szerintem elemzésre nem a legjobb platform, de néhány szolgáltatását és a mobilappot szeretem.
                Sokáig buy&hold tartottam rajta poziciókat, majd daytrade megdupláztam a számlát és gond nélkül mindig kifizették.
                Mielőtt valaki elfogultsággal vádolna: az affiliate programjuk nem jó, ezért valószínűleg sose látok pénzt abból, ha ajánlom.
            Working...
            X