Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Plus500 vélemények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    Csak hogy árnyaljuk a képet:

"A Plus500 a CDF-ek (Contracts for Difference) piacvezető szolgáltatója... a Londoni Tőzsdén bejegyzett vállalat ... jelenleg több mint 2000 instrumentumot kínál...

A 2018. augusztus 1-től ... lakossági számláknál a tőkeáttétel az 1:2 és 1:30 közötti tartományba csökkent.
    A Szakmai számlákat ezek az intézkedések nem érintették.

Szakmai számla - Max. tőkeáttétel:
    Vezető forex párok - 1:300
    Főbb indexek, kevésbé népszerű forex párok - 1:300
    Árucikkek, kevésbé népszerű indexek - 1:150
    Részvények - 1:20
    Kripto - 1:20

A Plus500 Szakmai és Lakossági számlák ugyanazzal az Ügyfélpénz védelemmel, Negatív egyenleg elleni védelemmel és Megbízásaik legjobb végrehajtásával rendelkeznek. "

Szerintem elemzésre nem a legjobb platform, de néhány szolgáltatását és a mobilappot szeretem.
    Sokáig buy&hold tartottam rajta poziciókat, majd daytrade megdupláztam a számlát és gond nélkül mindig kifizették.
    Mielőtt valaki elfogultsággal vádolna: az affiliate programjuk nem jó, ezért valószínűleg sose látok pénzt abból, ha ajánlom.

• adrian
    válaszolt
    Nagyon nagy szar egy oldal. MEssziről kerüljétek!!

1. Napon belül váltogatják a tőketáttétek szintjét. Még nem is olyan nagy baj, mert látod, hogy mennyit költesz egy adott instrumentumon.

2. 1:150 tőkeáttét. NEm vagyok benn biztos, hogy ilyet egyáltalán lehet. Az XTB.com és az XM szerint szabályozva vannak és ilyet már nem lehet.

3. Ki nem fizetés. MEgtörtént eset: 3 pozíció volt nyitva. +73000, +11900, - 35000. Mikor zártam a plusszos pozíciókat, akkor a profitot egyszerűen nem írta hozzá a számlámhoz. Az ügyfélszolgálatuk szar, csak chat vagy email. Arra hivatkoztak, hogy egy az esethez képest 2 nappal megelőző mínuszos zárt pozíció vágta mínuszba a számlát és ezért nem látszik. De hiszen ez nettó hülyeség hiszen mielőtt bezártam volna még 160000 volt az egyenleg, miután bezártam pedig 30000 körülre változott. az egyenlge mindig az aktuális számot kellene, hogy mutassa, tehát vagy az egyik esetben vagy a másikban vertek át. Valamelyik nem igaz. Az volt erre a válasza az ügyfélszolgáltnak, hogy küldjek print screent a zárás előtti helyzetről... sakk matt kibaszás.... Gondolom csak én nem készítek minden trenzakció előtt ps-t, hátha átvernek, igaz?

4. mindig egyszerre több helyen ellenőrzöm az aktuális árfolyamokat, és gykran találok eltérést, ami az plus500 esetében kirivó. Pl.: platina xtb:812-819, Plus500 832-835 portfolio: 825. én meg nem értem, hogy lehetek olyan szerencsétlen, hogy éppen mindig az én stop-loss szintemen van trend forduló????????????????????

5.. szinte a világ összes instrumentuma szerepel rajta, szerintetek ez lehetséges?

KErüljétek nagyon!!!!!

Még valami:
    nagyon sok az olyan kamu oldal, ami az ő hitelességüket hirdeti! pl.:
    https://www.trusted-broker-reviews.com/hu/
    Ha valaki elkezdi olvasni, akkor rájön, hogy még magyarra sincs rendesen lefordítva... Gondolom az évi 354 millió USD-ből ki lehet kifetni néhány kamu oldal fenntartását.

Szólj hozzá::

• C@maro
    válaszolt
    A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dolgozik a Dealing Desk
    Az rendben lezajlott de ne mond senkinek

• A zöldfül
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valaki Bitcoinozik???
    Eltünt az összes határidőnélküli Sell pozim nyomtalanul (18 BTC), pedig mind a csúcson volt... most meg csak határidős van (28.11.2017 23:45 lejárattal), de azt is csak max 0,25 darabot engednek venni... baxameg... se printscerem, sesemmim nincs a tegnapi shortokról, még a megbízások is eltűntek.
    Dolgozik a Dealing Desk

• C@maro
    válaszolt
    AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Tevékenység napló nincs a platformon? Abban minden kattintásnak dokumentáltan nyoma kell legyen.
    Már intézkednek Londonban, felhívta őket a prágai igazgató barátom. ... ne aggógjak

• AlpinForex
    válaszolt

Valaki Bitcoinozik???
    Eltünt az összes határidőnélküli Sell pozim nyomtalanul (18 BTC), pedig mind a csúcson volt... most meg csak határidős van (28.11.2017 23:45 lejárattal), de azt is csak max 0,25 darabot engednek venni... baxameg... se printscerem, sesemmim nincs a tegnapi shortokról, még a megbízások is eltűntek.
    Szia!

Tevékenység napló nincs a platformon? Abban minden kattintásnak dokumentáltan nyoma kell legyen.

• C@maro
    válaszolt

Valaki Bitcoinozik???

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Velesleges ebbe időt "infesztálnod"......
    Ha valaki csak a Biddel van tisztában az itt épp olyan nüansznyi probléma, mint az idd ki a bilit, vidd ki a bilit szindróma
    Remélem csak az előtérben voltál, bent qva kemény a pad😊

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

• C@maro
    válaszolt
    Én csak segíteni akartam... mert szerintem a P500-nál ez a dinamikus KS felér egy öngyilkossággal, ha nem érted a lényegét, de amugy is xartsemér
    Beállítottam most egy kis GU pozira... majdmeglátjuk mi lesz
    Teljesen felesleges mostantól az SL és a TP beállítás.
    Puff ennyi volt a KS
    Az a 150 pipinek feltüntetett érték, valójában 15 pip hivatalosan (ezt már több esetben reklamáltuk), valójában pont érték vagy mi...
    Mivel a max. érték 1,32779 volt, abból számolja lefelé a 0,00150 -et és még átisb@sz pár ponttal.
    ... MinnyávisszaLongolompár1000el...
    Csatolt fájlok

• C@maro
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki csak a Biddel van tisztában az itt épp olyan nüansznyi probléma, mint az idd ki a bilit, vidd ki a bilit szindróma
    Én csak segíteni akartam... mert szerintem a P500-nál ez a dinamikus KS felér egy öngyilkossággal, ha nem érted a lényegét, de amugy is xartsemér
    Beállítottam most egy kis GU pozira... majdmeglátjuk mi lesz
    Teljesen felesleges mostantól az SL és a TP beállítás.
    Csatolt fájlok

• kockas
    válaszolt
    Erre a követőstoppos verziódra nagyon kíváncsi vagyok!!!
    - Hol volt a célárad, ahol aktiválódott a követőstop?
    - milyen értékkel állítottad be a követőstoppot?
    - Esetleg, ha mellékelnél grafikát, vagy a nyitási és zárási adatokat!

• C@maro
    válaszolt
    zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt.
    Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

üdv.
    Erre a követőstoppos verziódra nagyon kíváncsi vagyok!!!
    - Hol volt a célárad, ahol aktiválódott a követőstop?
    - milyen értékkel állítottad be a követőstoppot?
    - Esetleg, ha mellékelnél grafikát, vagy a nyitási és zárási adatokat!

• Megalith
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Törölték a "parasztozást"? Helyes😊
    Jeleztem az adminnak a illetlen hozzászólásokat.

• MyBusiness
    válaszolt
    Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces kategóriában ez a hónap hozzászólása.
    Törölték a "parasztozást"? Helyes😊

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

• C@maro
    válaszolt
    Hát ezkéremszépen...bosszantó... most sikasztják a BTC-t
    Csatolt fájlok

Working...
X