Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FxFlat

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• FxFlat

Valójában csak full ideg vagyok már rájuk,
    de ez is egy tapasztalat és mivel úgy döntöttem hogy az ügyfélszolgálaton való panaszkodást befejeztem velük
    ezért most csinálok nekik ingyenreklámot.
    Gondolná az ember hogy mégiscsak egy tüchtig német cég, jobb szabályozással mint CYPRUS,
    de egyefene bekaphatják ezek is mert megérdemlik.

Mai storyk: volt bennt egy limitem jópár napja, lejárat nélkül mert nem értem rá trédelni.
    A listából "eltűnt".....
    Természetesen megvan a számlatörténetben, a nem teljesültek között.
    465 szabad EUR margin nem volt elég nekik 0.05 lotra.
    Végig néztem mind a 28db devizapárt a 8 legfontosabb currency közül.
    Vagy 666% vagy 1000% margin percentage van mindegyiknél, kivéve annál mait én szerettem volna.
    Azt az egyetlent felvitték 4000%ra
    Sőt ahogy nézem az összes még szutykosabb devizapárnál is csak 1000 a maximum. pl GBPSGD

mai story 2:
    meglévő BUY tréd TPje nem teljesült, pedig a gyertya felette van a TP szintnek. Még ha SELL lett volna, akkor megérteném.

Amilyen hülye vagyok ahelyett hogy elvinném a pénzt most már azért is próbálom a negatívumok ellenére is még feljebb tornászni a számlát...
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

kockas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valójában csak full ideg vagyok már rájuk,
    de ez is egy tapasztalat és mivel úgy döntöttem hogy az ügyfélszolgálaton való panaszkodást befejeztem velük
    ezért most csinálok nekik ingyenreklámot.
    Gondolná az ember hogy mégiscsak egy tüchtig német cég, jobb szabályozással mint CYPRUS,
    de egyefene bekaphatják ezek is mert megérdemlik.

Mai storyk: volt bennt egy limitem jópár napja, lejárat nélkül mert nem értem rá trédelni.
    A listából "eltűnt".....
    Természetesen megvan a számlatörténetben, a nem teljesültek között.
    465 szabad EUR margin nem volt elég nekik 0.05 lotra.
    Végig néztem mind a 28db devizapárt a 8 legfontosabb currency közül.
    Vagy 666% vagy 1000% margin percentage van mindegyiknél, kivéve annál mait én szerettem volna.
    Azt az egyetlent felvitték 4000%ra
    Sőt ahogy nézem az összes még szutykosabb devizapárnál is csak 1000 a maximum. pl GBPSGD

mai story 2:
    meglévő BUY tréd TPje nem teljesült, pedig a gyertya felette van a TP szintnek. Még ha SELL lett volna, akkor megérteném.

Amilyen hülye vagyok ahelyett hogy elvinném a pénzt most már azért is próbálom a negatívumok ellenére is még feljebb tornászni a számlát...
    Fogd a pénzt, és kuss.
    willow

Hozzászólás

Attól tartok hogy az új évet anyázással fogom kezdeni.
      Ha CAD jelenleg 1.75% az EUR pedig nulla, akkor nem értem hogy lehet 14x negatívabb a shortolás kamata??

Kezdem azt hinni hogy nekem egyénileg generálják a swap értéket.....
      Van még valakinek itt ezeknél számlája??

Happy New Year FXFlat!!

Csatolt fájlok
      Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2019-12-31, 06:56.

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        nem értem mi köze a stopnak a swaphoz...
        Szabály 1:
        Hétvégén/év végén sosincs stop.
        Inkább vigyék az egész számlát, de akkor se kell STOP, mert ha gigaszpájk lesz belőle, akkor úgyis hiába lenne, mert átcsúszik majd rajta, de engem csak ne ütögessenek ki pont mindig egy hajszálnyival.... dolgozzanak meg érte jobban!

Nem mindegy mennyi a swap, mert ezen most tényleg felkúrtam magam.
        Egyszer jött egy levél az FXCM-től hogy egy átfogó vizsgálat után 44USD jóváírást állapítottak meg a számlámra mert szerintük annyit csaltak el apránként, de most visszaadják.
        Több ezer ügyfelet kártalanítottak egyszerre.
        Szép lassan gyűlnek bizonyítékok. Egyszer talán majd ezekre is rájár a rúd.

Egyébként csináltam az überkorrektnek kikiáltott mtf LMAX-nál számlát.
        Hadd ne mondjam hogy most per pillanat nem található az LMAXInál egyetlen kanyi pár sem amelyiken legalább egy fikarcnyi kamat lenne bármelyik irányba
        //még a try-on sem...
        Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2019-12-31, 13:52.

• Chucky
        Chucky kommentje
        Editing a comment
        FX futures esetén nincs ilyen probléma, mert ott a kamat már bele van építve az árba

Emlékszem anno oandán én is jól kaptam a swapot az olajon, aztán egyik napról a másikba szinte teljesen elvették...

• willow
        willow kommentje
        Editing a comment
        Brókere váltogatja. Admiralnál kamatot vontak ugyan arra a párra, amire az IC market kamatot adott. Most viszont az IC market nem akarja visszaadni a pénzem. A Duka meg 20 euró költséget akar felszámolni az utalásra. Rohadjon rá az összesre a gatya az Új évben. Nektek pedig BUÉK.

Be kell írnom nekik egy újabb fekete pontot:
      .
      Úgy tűnik a németeknek már büdös a munka az év utolsó napján.
      Túl sokat ment már a tréd, mégis lehet lezárnám még idén, lassan eléri a múlt heti aljat.
      Lezárnám, de tegnap éjfélkor beszüntették a munkát.
      Az összes többi brókerem még mindig mozog, ezek nem....
      és értesítést se küldtek róla hogy hülyegyerek 30án már óvatosan nyomkodjad...
      //lesz rajta egy kis gep jövőre...
      Na ezért sincs stop. Ezektől minden kitelik.

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        azzal hogy a precíz németje 1 nappal korábban bezárt mint a többiek most jól tökön szúrta magát az FxFlat.
        Talán szerencsére nem tudtam lezárni a poziciót, mert az szakad tovább....
        Jelenleg 1.4510!! bár nagyon ingadozik, 30-40pipeket is csapkod 10 percenként.
        Innen azért már csak nehezen tudják kiszpájkolni margincallra.
        Egy újabb fekete pontot viszont akár már előre is beírhatok nekik:
        a piacnyitáskor nálam mindig késnek legalább 15 percet és óriási a spread, ezért a kedvenc hétvégi puncistratégia itt egyáltalán nem játszik
        egyénileg be vagyok állítva, hogy kockának később van market open...
        szóval nagy kérdés hogy ebből a méretes gepből mennyit fogok tudni realizálni .......
        főleg ha kinyitni is 1 nappal később fognak valami extra januárfest miatt...
        .

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        egy spicli van a fórumon.
        Alighogy beírtam az 1.4510es értéket utána egyből megindultak ellene.
        Már 90 pippel!! felhúzták "premarketben"
        az XE nagyot kaszálhat a távoli rokonoknak újévi szerencsepénzt küldőkön.....

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        jól éreztem ezt az újabb fekete pontot....
        LMAX mocorog már 1 órája,
        miután végre beindult a Cyprusi bukmékerem is.....de ezek a friccek...ezek sztrájkolnak.

Még jó hogy nem hallgattam Janora!
      Azért sem engedtem el a horgonyt, hanem írtam nekik egy normális levelet //nem a szokásos fuckingozós szílusomban
      hogy nem tudom elfogadni ezt a fajta swap számítási módot.
      // google translattel németül !!

és láss csodát!
      Azért mégiscsak jobb másfél euro plus, mint másfél mínusz.

Vielen dank FxFlat!

//és azt is köszönöm hogy végre reggel 8kor kinyitottak

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	187,3 KB ID:	188119

Hozzászólás

• Chucky
        Chucky kommentje
        Editing a comment
        Azért azt meg kell jegyezni, hogy elég jó helyen shortoltad meg, mi a target?

• Jano
        Jano kommentje
        Editing a comment
        pff. öregem. a horgonyt nem lehet elengedni az fog téged, nem te őt. Mindegy. Minden jó ha vége jó. BUÉK.

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        Chucky:
        nem tudom mi a target.
        Több okból sem:
        Összegezve a tavalyi évemet, szinte sosem találtam el jól a tépét, csak a belépőim értek valamit.
        Ezt spec lezártam volna még tavaly az aljnál ahol most jár,
        de mivel ezeknél előbb bezárt a bazár és így alakult hogy túl gyorsan átütötte a targetet, meg a swappal se fenyegetnek már
        ezért felőlem maradhat tovább addig, amíg nem lesz jobb ötletem, mert újévi tervként bekattant egy idióta valódi tréd szörfös plen:
        -mivel úgyse jó sosem a kinézett hosszú távú tépém, ezért félig elengedem azt a horgonyt és addig szörfölök egy hullámon, amíg nem jön egy másik.
        Szóval ha meglátok valami jó belépőt, akkor ezt szívfájdalom nélkül lezárom, és az újba betolom mindet mindaddig, amíg nem bukik egyet a sorozat....
        A legnagyobb baj most kb az hogy nem merem átnézni a piacot nehogy meglássak valamit, mert várok egy telefont ami után végre a munkamániás barátommal pezsgőzni megyek, mert az most félig elmaradt...... és előtte nem szeretnék belelépni stopnélkülfulltőkével semmibe....
        illetve atomkíváncsi vagyok most már a holnapi swapra is
        //Remélhetőleg amíg kijózanodok majd addig ezt csak nem ütik ki.

Janó: a vége még messze. ez csak egy kezdőugrás a semmibe. remélem a sok buborék majd mefogja és fenntartja.
        Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2020-01-02, 09:36.

Munkamániás barát áttette megint holnapra a pezsgőzést...
      Előtte lehet muszáj lesz lezárni, akármi is legyen vele, mert még egy zárórába nem szeretnék belefutni,
      de addig is nézzük mit mutat a swap story....
      Nem lettem muszlim
      Délután ijesztgetésnek még benyomtak a shortra egy zéró értéket, longra meg jókora mínuszt....finoman jelezve hogy vége a carrymnak...
      de aztán csak meggondolták magukat

no mára asszem elég belőlem...

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	158,2 KB ID:	188163

Hozzászólás

• Jano
        Jano kommentje
        Editing a comment
        Olyan kozel es megis olyan tavol. Fantasztikusan mutatja ez a post a lényeget. De nem tudsz tenni ellene semmit. Korbe vesz és magába foglal.

"Olyan kozel es megis olyan tavol. Fantasztikusan mutatja ez a post a lényeget. De nem tudsz tenni ellene semmit. Korbe vesz és magába foglal."

Legyen igazad!
      Nem bohóckodok tovább, bestoppolva, élesen figyelve.
      Innen az RR 1/2 ránézésre.
      Másik charton/brokkernél mutatva, mert ott szemléletesebb.
      Az egyiknek nagy eséllyel el kellene buknia sajnos, ami remélhetőleg az olaj szignál tréd lesz.

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	190,2 KB ID:	188168

Hozzászólás

• MyBusiness
        MyBusiness kommentje
        Editing a comment
        Igaz, pezsgőt bármikor érdemes lehet fogyasztani. Ez még számomra is követhető

Amúgy arra gondoltam, h nem forgácsolod-e szét az energiádat.
        Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-01-03, 15:31.

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        igazad van, szétforgácsolom.
        tavaly már egész évben terveztem hogy majd jövőre jön egy domain tiltás a routeren
        az indexnek, hvgnek, tőzsdeforumnak.
        előbb utóbb ez tényleg bekövetkezik, mert lassít sok mindent sajnos még akkor is ha full be van kötve az összes szabad margarin.
        programozni se lehet normálisan mellettük.
        mondjuk azt buborékosan se, ezért ez még belefért

• MyBusiness
        MyBusiness kommentje
        Editing a comment
        A CNBC-n van breaking bekapcsolva, a cikkeket olvasom, abból is a lényeget. A HVG-t, Indexet, 444et stb olvasom de csak azt ami kifejezetten érdekel. Nem lógok rajtuk. Nem ****aságból, nincs türelmem az info-áradathoz. Ha alaposan kutatnom kell vmit akkor viszont 24ó is elröpül. Milyen öröm túllenni azon

Kezdek megbékélni velük.
      Úgy tűnik próbálnak a kedvemben járni.
      Végre lekerült a tiltás rólam a piacnyitás utáni percekről, de olyan szinten sikerült eltüntetniük,
      hogy most még a másik Ciprusi is kinyitott időben!
      (gondolom egy központi orosz GDPR compatibilis adatbázisban kezelik ezeket a dolgokat
      s generál rámrakták anno amikor nagyon erőltettem a geptrédinget. (pár hónapig nem kötöttem csak azt.)
      A híres LMAX viszont úgy tűnik rámrakta 1 hét után ...vagy bízzunk benne hogy csak pont szerverhiba volt, hiszen azt írta ki.

Mindenkinek sok sikert a stoppokhoz! //a metódust csak saját felelősségre kéretik alkalmazni...

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	153,0 KB ID:	188296

Hozzászólás

How much is the price? --> Surprise

nincsenek nagy reményeim a weekend-->monday swappal kapcsolatban.
        Ez kábé olyan, mint amikor beszáll az ember egy taxiba, aztán a végén majd kiderül...

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	111,5 KB ID:	188363
        Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2020-01-10, 20:41.

Hozzászólás

Working...
        X