Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

LMAX datafeed

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• LMAX datafeed

Sziasztok!

LMAX live adatra vagy annál jobb minőségű adatra lenne szükségem(FX és CFD). Csak adatra lenne szükségem, viszont nem találtam senkit aki árulna csak adatot.
    Ha jól tudom LMAXnál minimum 10000 USD a számlanyitás és jó lenne megúszni, hogy oda beutaljak pusztán az adatért. Van valakinek ötlete hogy ezt hogyan lehetne megúszni?
    Ha tud valaki jobb adatszolgáltatót, az még jobb lenne. (LMAX demo nem jó, más a demo feed sajnos)
    Előre is köszönöm.

tradingview.com

A minosegerol nem tudok nyilatkozni, de azt hiszem, hogy van olyan opció, hogy rafizetsz vmennyit és jobb miinosegut kapsz.(ha jól rémlik ez).

Hozzászólás

• A kockásfülű nyúl
      Editing a comment
      Köszi, sajnos annak nincs API-ja a honlapjuk szerint hacsak nem vagy bróker. :-(

Szia!

Én megprobálnám a sierra chartot a helyedben... Szerintem 70-120 dollár között meg lehet úszni havonta, tudod használni az ő datájukat is vagy broker cég datáját is rajtuk keresztül. Az oldalukon szerintem találsz pontos dokumentációt is róla.
    Utoljára szerkesztve a következő által: SteveT; 2021-08-11, 20:56.

Hozzászólás

• A kockásfülű nyúl
      Editing a comment
      Pont azt használom, de ők is csak FXCM-et adnak forexre és cfd-re. A határidős feedjük jó amúgy,de 200-400ms a latency amit jó lenne csökkenteni. 130ms Chicago, szóval 70-270 ms az ő késésük. Valami jobb kéne ami Londonból jön, pont ezért gondoltm az LMAX-ra.

Először is tisztázzuk, milyen minőségű adatra van szükséged.... LMAX-nál 3k is elég számlanyitásra, nem kell 10k.
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• A kockásfülű nyúl
      Editing a comment
      BestBid BestAsk kell csak. És csak az ár, mennyiség sem kell egyenlőre. A lényeg hogy gyors legyen és minél kevesebb a fals adat, szóval nem baj ha tisztított.

Esignal, iqfeed is jo, lmaxnal ezres volt a szamlanyitas az ultrafx-en keresztul, erdemes rakerdezni, hogy van-e meg ez a lehetoseg. Erdemes megnezni, hogy az API hasznalatnak milyen dijai vannak, asszem ott kemeny volumenben kell kotnod, hogy ne fizesd ra a gatyad is. De van par honap, amig fejleszted a cuccod, gondolom akkor ingyenes. Opcio meg az LMAX multichartson keresztul, ott is szepen ki tudod nyerni az adatokat.

Hozzászólás

• shortosgyula
      shortosgyula kommentje
      Editing a comment
      MT5-öt használunk backtesztre, most készül egy jó kis teszter gép ryzen9 5950x-ből. Látom mindenki automata trédre adta a fejét Hajrá!

• A kockásfülű nyúl
      Editing a comment
      shortosgyula Nem olcsóbb bérelni a felhőben egyet? Manapság egy ilyen szörnyet összerakni bőven 500eft felett van. Ha meg kb 10-20 órára van szükséged hogy lefusson a teszt, lehet hogy az egyszerűbb. Amúgy az MT4-MT5 tesztere szerintem lassú lesz.https://www.zorro-trader.com/ ->érdemes ránézni. Én pl sajátot írtam és egy Ninjahoz képest 100szor gyorsabban lefut a teszt pedig én nem is vagyok profi programozó. Valahol a twitteren olvastam hogy valaki 1 éves adatot képes kb 1mp alatt letesztelni, de ő talán C-ben programozta le.

• shortosgyula
      shortosgyula kommentje
      Editing a comment
      Laci, a VPS túl gyenge, a dedikált szerver pedig drága. Alakulunk egyébként, (igaz ftmo demo a data feed, de ott kell teljesíteni a szintet), ezek 1h körüli trédek, nem skalpolás. https://cdn.discordapp.com/attachmen...04/unknown.png ez a sok teszt egyike, augusztus, DAX, 1 percesen kötve.

oopsi aand its gone
    Utoljára szerkesztve a következő által: Jano; 2021-08-13, 17:15.

Hozzászólás

Working...
    X