Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

iFOREX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• iFOREX

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Megér ez az iFOREX is egy témát itt a Tőzsde Fórumon.
    Engem nem érdekel annyira a forex, de annyit látom mindenhol a reklámjukat, hogy megnéztem a weboldalt.
    Olyan benyomásom van, mintha egy Freedomrocks 2 lenne. Mi a fene ez a "Make Money for Having Friends" duma?

Itt is csak a beszervezésről és MLM-ről van szó, vagy ez csak egy rosszul sikerült marketing duma és egy komoly cég áll a háttérben?

Az oldal alján szerepel a PSZAF engedélyre utaló mondat, szóval én tanácstalan vagyok.

Szerintem sok kezdőnek válhat hasznára, ha itt a forexben jártasak kitárgyalják a céget. Van olyan akiről már lerántottátok a leplet és olyan is, amit ajánlottatok.
    Attis - A fundamentális

Nem szép, hogy magamnak válaszolok, de találtam 1 oldalt, ami alapján úgy tűnik komolyabb piaci szereplőről van szó:

A Hamilton Tőzsdeügynökség Zrt felvásárlásával indult idehaza az iFOREX: http://www.bankhirek.hu/?page=hirek&op=show&id=4252

A hamilton honlapján is olvasni erről:
    http://www.hamilton.hu/uj/index_hu.html
    Attis - A fundamentális

Hozzászólás

szia

minden bizonnyal a reklámosok kicsit mellényúltak. én valamennyire ismerem őket, és azért nem mlm erről bíztosíthatlak...

ebből a szempontból nem kell aggódni...

Hozzászólás

Valakinek egyéb vélemény? Mert ahhoz képest, hogy mennyire elterjedt a reklámozása, elég kevsen tudnak valamit róluk. Köszi!

Hozzászólás

Jómagam néhány külföldi fórum iForex téma olvasása után úgy döntöttem, hogy inkább kihagyom...
          Egy példa a sok hasonló közül: http://forums.babypips.com/forextown...xperience.html

Akinek nem jó az angol tudása, annak http://translate.google.com

Hozzászólás

Iforex??

Nemrég találkoztam az Iforex nevű céggel!Probáltam utánna olvasni forumokon, de találtam róla jót is meg rosszat is, így nem tudok dönteni!Kerestem ezen a forumon is de nem találtam semmit (ha van már róla valami konkrétum akkor bocsánat az új topicért)!Ha valakinek van velük valamilyen személyes tapasztalata és azt megosztaná velem akkor megköszönném!
            Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

Ilyenkor amikor erőlködik valaki egy olyan céggel amivel kapcsolatban nem tud dönteni, mert alig van info és az is ellentmondásos, mindig azt kérdezném, mi az a rendkívüli tulajdonsága a cégnek ami miatt mégis ezt kell erőltetni és nem egy ismert céget.

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ilyenkor amikor erőlködik valaki egy olyan céggel amivel kapcsolatban nem tud dönteni, mert alig van info és az is ellentmondásos, mindig azt kérdezném, mi az a rendkívüli tulajdonsága a cégnek ami miatt mégis ezt kell erőltetni és nem egy ismert céget.
                Ugyanezt érzem én is a pluss500-al kapcsolatban. Miért olyan jó az a bróker, hogy annyira ragaszkodni kellene hozzá? Lehet, hogy a bónusz?
                willow

Hozzászólás

Nem erősködöm csak érdeklődöm hátha van valakinek személyes tapasztalata!
                  Érdeklődöm mert van 1-2 dolguk ami tetszik náluk, és nem az ajálngatós bonusz!Pl. hogy lehet forintot is utalni( és a 100 eruronyi forint az ami nem teszi tacsra a családi jelenleg)!Sajnos a többinél mindig volvalami buktató!Sajnos nincs 2-5 ezernyi dollárom amit berakhatnék!

Hozzászólás

Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem erősködöm csak érdeklődöm hátha van valakinek személyes tapasztalata!
                    Érdeklődöm mert van 1-2 dolguk ami tetszik náluk, és nem az ajálngatós bonusz!Pl. hogy lehet forintot is utalni( és a 100 eruronyi forint az ami nem teszi tacsra a családi jelenleg)!Sajnos a többinél mindig volvalami buktató!Sajnos nincs 2-5 ezernyi dollárom amit berakhatnék!
                    Take it easy. Senki nem akar téged megbántani. Csak tudod a rossz brókerválasztás, és a kezdeti nehézségek hamar eltudják venni az ember kedvét az egésztől. És később lehet, hogy azt gondolja, hogy inkább abból a pénzből, amit kidobott az ablakon, inkább vett volna valamit a családnak. Ezért csak körültekintően. Lehet, hogy jó az iforex, én nem ismerem, ezért nem tudok véleményt mondani. Talán majd valaki más tud segiteni. Amúgy meg sok szerencsét.
                    willow

Hozzászólás

I'm easy!
                      Azért érdeklődöm mert nem szeretnék még kevés pénzt sem odadobni valami "nagymultú" cégnek!Addig is marad a demó + "éles számla" plus500-as 5000 ft-os bonusszal + marketiva 5 dolláral!

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Info van, csak ellentmondásos, pedig regisztráció után felhívtak és normális volt a tájékoztatás!

Hozzászólás

http://www.forexpeacearmy.com/public...www.iforex.com
                          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

A gyenge angolom miatt le googlefordítoztam, de csak érthetetlen zagyvaség jött ki (számomra) amit nehezen lehet értelmezni!Sok volt a panasz, de nem értettem mire!

Hozzászólás

iforex

ami jók:
                              Mindent megtesznek, hogy beküld nekik a pénzt! ..mindenben segítenek, ha kell többször is hívnak!
                              Sokszor amit igérnek telefonon, nem mindig úgy van, ahogy elmondják, mihelyt egy másik kolléga is beszél velünk (mert hát ott is sűrűn pörögnek az emberek...)

Ami rossz, hogy a kiutalás nagyon - nagyon nehezen megy!
                              Többször ígértek visszahívást, amit lazán szerettek elfelejteni, és nekem kell hívogatni őket..
                              nem szeretik, ha túl korán hívod őket (kb 9.30), mert akkor még nem dolgoznak... (fura egy cég)

a spreadek drágák! ..

Hozzászólás

Working...
                              X