Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

iFOREX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Üdvözlök mindenkit!
    Félreértések elkerülése végett nem szeretnék semmiféle provokációt elérni ezzel a kérdésemmel! Ha az lenne a célom azt úgy fogalmaznám meg!
    Kaptam egy e-mailt amivel önmagában nem lenne semmi érdekes csak, hogy én még életemben nem regisztráltam az iforexnél és soha sehol máshol csak az xm-nél regisztráltam mielőtt ezt az emailt megkaptam volna!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan jutottak hozzá a személyes adataimhoz mint pl az e-mail címem?!
    Valamint, hogy mi az az információ amit még onnan megtudhattak?
    (direkt nem a valós telefon számomat adtam meg ott sem! )

iFOREX - Hibás telefonszám
    Műveletek

cs-eu@iforex.com (cs-eu@iforex.com)
    Felvétel a Névjegyalbumba
    (Ez lenne a dátum helye )
    Címzett: NEM MONDOM MEG! :P
    cs-eu@iforex.com
    Click Here to iFOREX

iFOREX - Hibás telefonszám

Kedves Ügyfelünk,

Nemrégiben meghagyta elérhetőségét honlapunkon, így megpróbáltuk felvenni Önnel a kapcsolatot telefonon. Azonban úgy tűnik, hibásan adta meg a telefonszámot.

Ha szeretne többet megtudni az iFOREX-ről, a kereskedési tevékenységről és annak egyedülálló előnyeiről, kérem, hogy erre az e-mailre válaszolva adjon meg egy Önnek megfelelő napot és időpontot, illetve egy telefonszámot, melyen elérhetjük. Ekkor telefonon keresztül, a számítógépe előtt ülve teljeskörű betekintést nyerhet szolgáltatásainkba. Örömmel bevezetjük Önt online felületünk használatába, illetve válaszolunk esetlegesen felmerülő kérdéseire.

Köszönjük.

www.iforex.com

|

Bejelentkezés

Tisztelettel,
    Székely Ádám

Hozzászólás

továbbiak

Üdv!
      2016-hoz képest nem találom az American Express befizetési lehetőséget. Viszont az egyik magyarázó klikkben még szerepel mintapéldaként. Nem tudom pontosan mikor szűnt meg. De azért voltak jó dolgok is. Egy hibás jóváírás után a javítás és elnézéskérés mellett tekintélyes bónuszt aktiváltak. Ezen kívül is kaptam "csak úgy" biztatásképpen a meglévő potenciálisból aktivált bónuszjóváírást, de ez csak egy buzgóbb kapcsolattartói időszakban fordult elő. Újabban telefonon ritkábban keresnek, talán a minimumra szorítkozó befizetéseim (20$) miatt. Sajnos kifizetéssel kapcsolatos tapasztalataim nincsenek. Az eddigi pár év alatt néhány esetben a belépéssel voltak még gondok, ilyenkor emailben küldenek új aktiváló linket, amikor már nem segít az "elfelejtettem a jelszót" funkció.

Hozzászólás

Az iforex kapott egy 42 milliós büntetést, a cégnél dolgoznak a legnagyobb kóklerek, magasak a spreadek is, állandóan hívkálják az embereket, nyomulós banda!

Hozzászólás

sziasztok iForexesek!

Olyanokat keresek, akiknek az iForexnel a GabriellaZ vagy akarki mas azt mondta, hogy 2018.06.25. es 2018.07.10. kozott 20Ft-ot romlott az EUR-HUF, es emiatt kb 10%kal kevesebb penzt kaptak az iForex szamlajukrol a felvettnel. Vagy olyanokat, akiknek az iForex egyeb indokokkal (kartyatarsasag nem irja jova, lakossagi bankszamlat vezeto bank nem irja jova) probalja magyarazni, hogy miert helyeznek at az iForex szamladrol a lakossagidra kevesebb penzt, mint amennyit felvettel. Irjatok nekem, hogy ne legyunk egyedul: judit.veliczky@gmail.com

Hozzászólás

Ciprusra vezetnek a szálak😎😎

Hozzászólás

Working...
            X