Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Luckyshadow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
    Jó alaposan átrágtam magam az alpari oldalán, így sok kérdésre találtam választ, de azért maradt még egy két fehér folt:

Jól értelmezem, hogy a pro számlánál csak forex van?
    A fenti devizapároknál nem volt HUF/x, ez gondolom nem is fog változni. Vagy szoktak néha bővíteni?

A metatrader 4 fut win 7 alatt fennakadások nélkül? (xp-m van most fenn, és azzal még nem volt hiba.)

A demóverzióban csak pár instrumentum van? Nekem kb egy tucat jelent meg...

Sidius: hogyan lehet metatrader-ben átkötni a határidős pozikat?
    1. Igen a Pro számlánál csak deviza van (mivel a forex devizapiac, a cfd meg nem forex termék).
    2. Valóban nincsenek forint párok, de természetesen ez változhat, habár nem tudom mennyire van rá kereslet az Alparit használó traderek körében. Nyilván ez elsősorban ettől függ.
    3. Szerintem minden további nélkül fut a 7-en.
    4. Meg kell jeleníteni a többi párt is nem csak egy tucat van. Piacfigyelő ikonra (kis zöld és piros nyíl van rajta) kattintással megjelennek a párok. Jobb klikk rájuk és mindent megjelenít-re kattints.
    5. Én ugyan nem kötök határidőt a metában, de legegyszerűbben nyilván úgy, hogy mondjuk van egy longod, akkor kifutáskor zárod a kifutó terméket és a másik ugyanolyan de más kifutásúban nyitsz egy ugyanolyan longot.
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Sidius: köszönöm a válaszokat!

Ezt az instrumentum megjelenítést már használtam fxpro-ban, nem értem most miért nem jutott eszembe.

Hozzászólás

• Alparinál lehet hedge-elni?

Hozzászólás

• Hello!
          Főleg Sidius-t kérdezném mivel visszaolvasva látom, hogy sok tapasztalata van az Alparinál:
          Van náluk biztosíték valamennyi pénz vissza térítésre ha esetleg gondba kerül a cég? de gondolom erre nem nagy az esély.
          Mivel én az Oandánál vagyok de úgy tudom h itt nincs így nem akarok nagyobb összegeket (5000 - 10000$)tartani itt. Amúgy jó cég én megvagyok velük elégedve itt tanultam-tanulok sok mindent.

Hozzászólás

• Sziasztok,

Egy jó darabig nem használtam a számlám az Alparinál. És a gépem is megállt, amin a Meta futott. Nem tudom elindítani. Viszont, ha a mostani, új gépemre teszem fel a Metát, akkor természetesen nem tudok bejelentkezni.
            Mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm

Hozzászólás

• Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

Egy jó darabig nem használtam a számlám az Alparinál. És a gépem is megállt, amin a Meta futott. Nem tudom elindítani. Viszont, ha a mostani, új gépemre teszem fel a Metát, akkor természetesen nem tudok bejelentkezni.
              Mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm
              Az első dolgok egyike a számlanyitás utáni "gyári" jelszó cseréje olyanra amit könnyen megjegyzel, és nem kerülsz ilyen helyzetbe. MT4 alatt ez könnyen megoldható. Alparit közelről nem ismerem, más brókereknél van lehetőség a weboldalukon keresztül jelszócserére. Esetleg ha megvan a régi gépen a Metatrader könyvtár írd felül vele az új telepítést. Pontosan nem tudom hol, melyik file tárolja az elmentett jelszavakat. Legrosszabb esetben írni kell a regisztrációkor megadott email címedről az ügyfélszolgálatnak, generáljanak neked egy újat.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az első dolgok egyike a számlanyitás utáni "gyári" jelszó cseréje olyanra amit könnyen megjegyzel, és nem kerülsz ilyen helyzetbe. MT4 alatt ez könnyen megoldható. Alparit közelről nem ismerem, más brókereknél van lehetőség a weboldalukon keresztül jelszócserére. Esetleg ha megvan a régi gépen a Metatrader könyvtár írd felül vele az új telepítést. Pontosan nem tudom hol, melyik file tárolja az elmentett jelszavakat. Legrosszabb esetben írni kell a regisztrációkor megadott email címedről az ügyfélszolgálatnak, generáljanak neked egy újat.
                Nem a jelszóval van gond. Az megvan. Azt írja, hogy érvénytelen számla. A régi gépem teljesen kuka, arról menteni semmit nem tudok.
                Arról régen olvastam, hogy másik gépen az IP cím miatt nem tudom használni a számlám. Lehet ez a gond?

Hozzászólás

Nem a jelszóval van gond. Az megvan. Azt írja, hogy érvénytelen számla. A régi gépem teljesen kuka, arról menteni semmit nem tudok.
                  Arról régen olvastam, hogy másik gépen az IP cím miatt nem tudom használni a számlám. Lehet ez a gond?
                  Akkor marad az ügyfélszolgálat.

Hozzászólás

• Oké, azért köszi...

Hozzászólás

Ha beírod a számlaszámot majd a logint alatta ki lehet választani a szervert.
                      Én nagyon régen jártam úgy, hogy nem a micro 2, hanem 1 et választottam és valami hasonló indokkal nem fértem hozzá.
                      Az ip mindegy, én 3 helyről is használtam a számlám.

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha beírod a számlaszámot majd a logint alatta ki lehet választani a szervert.
                        Én nagyon régen jártam úgy, hogy nem a micro 2, hanem 1 et választottam és valami hasonló indokkal nem fértem hozzá.
                        Az ip mindegy, én 3 helyről is használtam a számlám.
                        Jót választok ki, de így sem jó

Hozzászólás

Jót választok ki, de így sem jó
                          Írtam nekik...

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Van egy kis megtakarításom és azt aranyba szeretném fektetni az Alparinál. Tehát nem spekulációs daytrade-re gondoltam. Szerintettek az Alpari jó választás-e erre? Ha hosszabb távra veszek aranyat az milyen költséggel jár? Van egy classic számlám náluk, de 1 éve nem használtam gondolom az még aktív, ezt hogy tudnám a legkönnyebben kideríteni?
                            Kezdő vagyok a tőzsdén, igazából én nem is a kimondott tőzsdés kereskedés miatt akarnám ezt, hanem egy befektetésnek szeretném, hiszen manapság olyan kevés kamatot adnak a bankok, az arany hosszú távon nyereségesebbnek tűnik.

Hozzászólás

• csabesz07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre! Van egy kis megtakarításom és azt aranyba szeretném fektetni az Alparinál. Tehát nem spekulációs daytrade-re gondoltam. Szerintettek az Alpari jó választás-e erre? Ha hosszabb távra veszek aranyat az milyen költséggel jár? Van egy classic számlám náluk, de 1 éve nem használtam gondolom az még aktív, ezt hogy tudnám a legkönnyebben kideríteni?
                              Kezdő vagyok a tőzsdén, igazából én nem is a kimondott tőzsdés kereskedés miatt akarnám ezt, hanem egy befektetésnek szeretném, hiszen manapság olyan kevés kamatot adnak a bankok, az arany hosszú távon nyereségesebbnek tűnik.
                              Szia
                              Ha aranyba akarsz fektetni, akkor vegyél fizikai aranyat. Ne brókernél tőkeáttéttel kereskedj. Minden pénzed elvesztheted. Ez az én véleményem.
                              willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia
                                Ha aranyba akarsz fektetni, akkor vegyél fizikai aranyat. Ne brókernél tőkeáttéttel kereskedj. Minden pénzed elvesztheted. Ez az én véleményem.
                                Tőkeáttétel nélkül gondoltam a vásárlást, de néztem, hogy az Alparinal is lehet 1:1 arányt, szóval nem kötelező a tőkeáttétel
                                Nézegettem az Alpari oldalát, de konkrét értéket nem találtam, hogy mennyibe kerülne, ha aranyat vennék. Olyan a deviza pároknál lehet, hogy ha veszek akkor azzal nem költségem keletkezik, hanem bevétel?

Hozzászólás

Working...
                                X