Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lemaradtam valamiről?
    Görögország, nincs megegyezés.

Hozzászólás

• Kíváncsi vagyok meg merik-e tenni az ELA-ról a leválasztást 06-30án mert az lesz a béklyó utolsó láncszeme,így uborka szezonban ,hát nem nagyon tűrik ezek a töketlen EU polit vezetők az ilyen új hullámos feltörekvőket mint a görög vicc csapat, meg gondolom a többi hasonló gondolkodásúnak is egy példát statuálnak ,magán befektetőket elvileg már nem érinti az elmondásaik alapján, a donorok meg valahol mindég tudták talán ,hogy a görög zsebre teszi bár mennyit is adnak nekik , ők egész lazán fogják fel .

No mekkora lesz a rés nyitáskor és hova térhet vissza ?

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kíváncsi vagyok meg merik-e tenni az ELA-ról a leválasztást 06-30án mert az lesz a béklyó utolsó láncszeme,így uborka szezonban ,hát nem nagyon tűrik ezek a töketlen EU polit vezetők az ilyen új hullámos feltörekvőket mint a görög vicc csapat, meg gondolom a többi hasonló gondolkodásúnak is egy példát statuálnak ,magán befektetőket elvileg már nem érinti az elmondásaik alapján, a donorok meg valahol mindég tudták talán ,hogy a görög zsebre teszi bár mennyit is adnak nekik , ők egész lazán fogják fel .

No mekkora lesz a rés nyitáskor és hova térhet vissza ?
        Sztem ez nem olyan meglepetés mint az SNB.
        Egyetértek, ez nagyon rossz példa a hasonlóan gondolkodóknak.
        KisPutyin nem mondhat le az óriási pénzekről.
        Déli államokban mi indulhat meg? Sztem nem lesz egyszerű dominó.
        Azt olvasom, hogy hétfőn még marad az ELA.

Hozzászólás

• Minimum 1 hétig nem nyitnak ki a bankok, tőzsde.
          Ez lesz az igazi gap, már akinek nyitva van görög pozija.

Hozzászólás

• eurusd 170 pip gap down

Hozzászólás

• Ha 06-30án lekapcsolják az ELA ról akkor paritás meg lesz biztosan, de szerintem ezt nem lépik meg valami áthidaló nélkül , no de ha eddig mondtak nemet akkor legyenek tökösek és menjenek végig a nem úton töketlen EU vezetőink , 1,100 le kóccolja azért

Hozzászólás

• Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Minimum 1 hétig nem nyitnak ki a bankok, tőzsde.
                Ez lesz az igazi gap, már akinek nyitva van görög pozija.
                Mit értesz görög pozin?
                Indexet, kötvényt, részvényt?

Hozzászólás

• No töketlen EU vezetőink már könyörögnek ,a kedves Görögöknek csak maradjanak no ilyen egy igazi politikus mint ha broki lenne.

Hozzászólás

• Kereskedő kollégák ,kérdezném 01-15. leállással amely a chf véget történt , esetleg tudtok-e más szolgáltatóknál mennyi ideig nem letehet kezelni a platformot van róla valami adat , kérem ha lehet dobjátok már be a közösbe.

Hozzászólás

• Friss bejegyzés külföldi fórumról:

Just made my sixth call to FSCS. Spoke to Gary.
                      According to him:

All verification processes have been done by KPMG for those on the second list of payments which are in their possession ( FSCS)

There is about 1400 clients which still have to be checked by FSCS before they can make the payments

It is no longer KPMG's business to pay the second tranche , and the authority lies with FSCS to make the payments. Once you are on the list it means that KPMG is done with the verification process

They are looking to make the payments ONLY NEXT week!

Hozzászólás

Friss bejegyzés külföldi fórumról:

Just made my sixth call to FSCS. Spoke to Gary.
                        According to him:

All verification processes have been done by KPMG for those on the second list of payments which are in their possession ( FSCS)

There is about 1400 clients which still have to be checked by FSCS before they can make the payments

It is no longer KPMG's business to pay the second tranche , and the authority lies with FSCS to make the payments. Once you are on the list it means that KPMG is done with the verification process

They are looking to make the payments ONLY NEXT week!
                        Kedves Zsolt, fűzd hozzá a kommentárodat légysz, nekem kissé keverednek benne a dolgok.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Zsolt, fűzd hozzá a kommentárodat légysz, nekem kissé keverednek benne a dolgok.
                          Olvasva a fórumot, arról panaszkodnak, hogy telefonos érdeklődésekre mindeki más-más választ kap. Pedig talán egy irodában fogadják a hívásokat!
                          Teljes a fejetlenség, még az időpontot illetően is eltérőek a válaszok. Fenti hsz. szerint még a héten sem lesz pénz.
                          Mi meg csak várunk, várunk, várunk ...
                          Unjuk, unjuk, unjuk ...
                          T..... tele, t.....tele, t.....tele!

Hozzászólás

Olvasva a fórumot, arról panaszkodnak, hogy telefonos érdeklődésekre mindeki más-más választ kap. Pedig talán egy irodában fogadják a hívásokat!
                            Teljes a fejetlenség, még az időpontot illetően is eltérőek a válaszok. Fenti hsz. szerint még a héten sem lesz pénz.
                            Mi meg csak várunk, várunk, várunk ...
                            Unjuk, unjuk, unjuk ...
                            T..... tele, t.....tele, t.....tele!
                            Jó, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy a telefon a leggyorsabb mód.
                            Jún 16-án feltöltöttem egy reklamációt az üzenőre, nincs válasz.
                            Most néztem meg a Q&As-t, most is csak a május szerepel kifizetésként. Lassan féléves ügy lesz ez.

Hozzászólás

• Kedves barátaim,
                              Most mi a jó k... a... a teendő szerintetek?

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves barátaim,
                                Most mi a jó k... a... a teendő szerintetek?
                                Menjünk a parlament elé?

Hozzászólás

Working...
                                X