Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most én is kezdjek megint levelezésbe az FSCS-sel vagy mi a franc folyik ott?! Elvileg mi okésak vagyunk, nekem is már rég elfogadták a módosított adatokat és még itt tartunk mint forexfactoryn rengetegen, hogy nem tudni benne vagyunk-e a 2. hullámban....
    Nem akarok senkit elkeseríteni DE:
    - kaptam a KPMG-től egy mailt májusban melyben közölték, hogy a követelésemet az FSCS-hez irányították.
    - most pénteken az FSCS munkatársa közölte "error" volt a KPMG üzenete. Továbbá már fizetnie kellett volna a KPMG-nek.
    L..f....t sem fizetett persze!
    No itt tartunk b...m...!

Hozzászólás

• Az igazi sz.kavarás az volt, hogy választásokra kényszerítették - mert ez nem lehetőség hanem kényszer volt!! - az alparisokat.
      Mi a k..a.. ért nem játszották le ezt az egészet nélkülünk! Sz.kavarás az egész procedúra. Több lehetőség, a f... tudja hány körös kifizetés.
      A k... bagázst az FCA-nál kellene feljelenteni+beperelni.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az igazi sz.kavarás az volt, hogy választásokra kényszerítették - mert ez nem lehetőség hanem kényszer volt!! - az alparisokat.
        Mi a k..a.. ért nem játszották le ezt az egészet nélkülünk! Sz.kavarás az egész procedúra. Több lehetőség, a f... tudja hány körös kifizetés.
        A k... bagázst az FCA-nál kellene feljelenteni+beperelni.
        Hát nemtom én először élek át ilyen kifizetősdit. MIt lehet most tenni? Mindkét bandának emailezzek most akkor mi van? Mert gyakorlatilag legutóbb nyugtázták az adataimat így az ember azt hinné minden ok. De sokan az elllenkezőjét mondják.

Hozzászólás

Hát nemtom én először élek át ilyen kifizetősdit. MIt lehet most tenni? Mindkét bandának emailezzek most akkor mi van? Mert gyakorlatilag legutóbb nyugtázták az adataimat így az ember azt hinné minden ok. De sokan az elllenkezőjét mondják.
          Szerintem, most már várjuk meg a jövő hetet! Csak megtörténik a csoda.

Hozzászólás

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ja jó lenne, habár ha bízunk benne, hogy kifizetnek nem sokára, akkor csak megtörténik

Hozzászólás

Legalább több infónk lesz ha el is maradna a csoda.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Legalább több infónk lesz ha el is maradna a csoda.
                Elindul a hét, már a vége felé tart és forexfacotry bejegyzések: következő héten biztos mindenki megkapja... aha...

Hozzászólás

• "Phoned fcsc this morning. Two more tranches to come. The second one this week where all of us should be compensated. The third tranche is for complex cases and corporations. Will let you know if I find anything different."

Hozzászólás

"Phoned fcsc this morning. Two more tranches to come. The second one this week where all of us should be compensated. The third tranche is for complex cases and corporations. Will let you know if I find anything different."
                    Ez jó lenne! Ideje lesz ezt a kínlódást befejezni!
                    Csak hárman vagyunk már itt?
                    Többiek? Ki van még?

Hozzászólás

Ez jó lenne! Ideje lesz ezt a kínlódást befejezni!
                      Csak hárman vagyunk már itt?
                      Többiek? Ki van még?
                      Üdv!

Ha konkrétan a fórumozásra érted akkor valóban kevesen írnak ide, de ha a visszafizetésre váró emberekre gondoltál én is közéjük tartozom, csak nem szoktam belekotyogni a dolgokba. Arra gondoltam, mindenképpen jelezni fogom a visszautalást, igy a többiek is tudnak mihez tartani, és fordítva.
                      Régóta járok ide kizárólag olvasgatni.
                      Remélem a héten megkapjuk végre, és folytatódhat egy másik cégnél a dzsungelharc!

Hozzászólás

• Gakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Üdv!

Ha konkrétan a fórumozásra érted akkor valóban kevesen írnak ide, de ha a visszafizetésre váró emberekre gondoltál én is közéjük tartozom, csak nem szoktam belekotyogni a dolgokba. Arra gondoltam, mindenképpen jelezni fogom a visszautalást, igy a többiek is tudnak mihez tartani, és fordítva.
                        Régóta járok ide kizárólag olvasgatni.
                        Remélem a héten megkapjuk végre, és folytatódhat egy másik cégnél a dzsungelharc!
                        Köszi, üdv a csapatban!
                        Még más?

Hozzászólás

Köszi, üdv a csapatban!
                          Még más?
                          Én is figyelgetem naponta a fórumot, akkor akartam írni, ha kapok valamit, levelet vagy pénzt, akármit, de nálam síri csend. Nem írtam még nekik, hogy miajóbüdösvanmár, mert csak magamat hergelném.

Hozzászólás

• http://cdn.meme.am/instances/400x/56834330.jpg

Hozzászólás

• Rémséges

Hozzászólás

• Én is várok a pénzemre.

Hozzászólás

Working...
                                X