Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.
    Három lehetőség volt FSCS, KPMG, ill. ETX.
    Valójában az ETX-hez is az első kettőn keresztül kerül a pénz.
    Erre gondoltam.

Lehet, hogy vmit félreértettem a kommunikációt illetően.

Amúgy a vendég olvasók kérdés, hogy mennyire látják át ezt a rendszert.

Hozzászólás

• Délelőtti érdeklődő levelemre most válaszolt KPMG:

I can confirm that your details have been passed onto the FSCS for payment; the Joint Special Administrators understand from FSCS that FSCS will be making payments in the near future, or in any case within the next ten working days.

All payments will be made either to your nominated bank account using the bank information that you provided on the Claims Portal or, if you opted for your compensation to be paid to your ETX Capital account, then payment will be made to ETX Capital accordingly.

You will receive further communication from the Joint Special Administrators once payment has been made, or if there are any further bank details required from you in order to complete your payment.

If you receive no communication regarding payment within the next 10 working days, please contact us at this email address.

Hozzászólás

Délelőtti érdeklődő levelemre most válaszolt KPMG:

I can confirm that your details have been passed onto the FSCS for payment; the Joint Special Administrators understand from FSCS that FSCS will be making payments in the near future, or in any case within the next ten working days.

All payments will be made either to your nominated bank account using the bank information that you provided on the Claims Portal or, if you opted for your compensation to be paid to your ETX Capital account, then payment will be made to ETX Capital accordingly.

You will receive further communication from the Joint Special Administrators once payment has been made, or if there are any further bank details required from you in order to complete your payment.

If you receive no communication regarding payment within the next 10 working days, please contact us at this email address.
        Gyorsan jött az automatikus válasz.
        Mióta nyomják ezt a 10 napot, honnan számítsuk, mi a jelentősége?
        Nem kérdezek hülyeségeket tovább, ez már mocsok dolog.
        Követelésünk elismert, 50e GBP a limit, mi a büdös....jó...k....nak?

Hozzászólás

• Megkérdezem majd azt az ürgét akivel kapcsolatban vagyok az FSCS-nél, hogy valami szép nagy "as soon as" -t kapjak, most váltottak "near future"-re.
          Nálunk egy elismert! követelésre legalább azt a k... 20e EUR-t kifizetik.

Hozzászólás

• Én már félig feladtam, majd Karira kifizetnek... unom... k**vára

Hozzászólás

Délelőtti érdeklődő levelemre most válaszolt KPMG:

Hali, meg kérdezhetem melyik e-mailen kommunikáltok ,mert nekem semmire nem válaszolnak ?

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hali, meg kérdezhetem melyik e-mailen kommunikáltok ,mert nekem semmire nem válaszolnak ?
                Egyszerre küldtem mindkét címre, KPMG válaszolt néhány óra múlva.

enquiries@fscs.org.uk
                alpariukclaims@kpmg.co.uk

Hozzászólás

Egyszerre küldtem mindkét címre, KPMG válaszolt néhány óra múlva.

enquiries@fscs.org.uk
                  alpariukclaims@kpmg.co.uk
                  Nekem ,nem válaszol de még a gép sem erre a kpmg címre ,érdekes ez 06.hó ban észleltem e hozzá állásuk .

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem ,nem válaszol de még a gép sem erre a kpmg címre ,érdekes ez 06.hó ban észleltem e hozzá állásuk .
                    Az is elképzelhető, hogy csak véletlen egybeesés volt az én elküldött tegnapi levelem és a KPMG egyébként is kiküldésre kerülő levele.
                    Vagy már többen ugranak az email címemet látva?

Hozzászólás

• Korrekt törődés veled !!!

Hozzászólás

Az is elképzelhető, hogy csak véletlen egybeesés volt az én elküldött tegnapi levelem és a KPMG egyébként is kiküldésre kerülő levele.
                        Vagy már többen ugranak az email címemet látva?
                        Megremegnek ha meglátják az emailcímet

Hozzászólás

• Ezt küldte ma a levelező partnerem az FSCS-től.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Úgy érzem elkezdem az e-mail hadjáratot én is, mert nálam lefőtt a kávé. Tud valaki olyan programot, ami bizonyos időközönként elküld egy e-mailt? Ha Andy Dufrene megkapta a könyveket 6 év alatt heti egy levél után, talán nekem is fizetnek még a hónapban, ha 10 percenkét megy nekik az e-mail. Vagy beraknak spamba...

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Úgy érzem elkezdem az e-mail hadjáratot én is, mert nálam lefőtt a kávé. Tud valaki olyan programot, ami bizonyos időközönként elküld egy e-mailt? Ha Andy Dufrene megkapta a könyveket 6 év alatt heti egy levél után, talán nekem is fizetnek még a hónapban, ha 10 percenkét megy nekik az e-mail. Vagy beraknak spamba...
                              Ezért nem szeretnék túl sűrűn bombázni. Sablonválaszt is küldhetnek.
                              Nekem most annyiban kedvezőbb a helyzetem, hogy "élő személlyel" levelezem.
                              A kávé már elfőtt.

Hozzászólás

• Kedves sorstársak,
                                Nálatok infó, hír?

Hozzászólás

Working...
                                X