Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jött email, ránéztem a számlámra és oda meg megjött a pénzecske.
    Levonás nélkül, precízen.

Hozzászólás

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Előbb jött egy FSCS email amiben közlik hogy jogosult vagyok blabla meg hogy ez az email azt erősíti meg kifizetés történt, holott se sms a bankomtól se semmi, meg ha nem kapom meg akkor 7 napon belül - reklamáljak... de örülök bakker... negatív értelemben. Mibe hogy elkavarták a jó IBAN kódomat, miután a szájukba rágtam ezer éve.
      Szerintem csak a bankod miatt nincs a számládon a pénz!

Hozzászólás

• Gakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem csak a bankod miatt nincs a számládon a pénz!
        Ja gondoltam... A türelmem már elfogyott

Nem tudom, most akkor visszatartják egy darabig vagy mi lehet?

Hozzászólás

• És igeen!
          Levonás nélkül utalták a pénzem!

Hozzászólás

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ja gondoltam... A türelmem már elfogyott

Nem tudom, most akkor visszatartják egy darabig vagy mi lehet?
            Lassúak szimplán, hétfőn biztosan felkönyvelik ha ma nem történt meg!

Hozzászólás

• Gakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Lassúak szimplán, hétfőn biztosan felkönyvelik ha ma nem történt meg!
              Úgy legyen zsibbadjanak el

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jött email, ránéztem a számlámra és oda meg megjött a pénzecske. Levonás nélkül, precízen.
                newl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                És igeen! Levonás nélkül utalták a pénzem!
                Milyen pénznemben kaptátok?
                Mert nekem levontak a GBP-ből. (A számlám dolláros volt.)

Hozzászólás

• Ez érdekes, nekem is dolláros volt a számlám, dollárban is utaltak centre pontosan!

Hozzászólás

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dollár accountról dolláros bankszámlára.

Hozzászólás

• Örülök, hogy jön a mani!!

FSCS szerint most kerültem át a KPMG-től hozzájuk, ezért kell várnom.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Örülök, hogy jön a mani!!

FSCS szerint most kerültem át a KPMG-től hozzájuk, ezért kell várnom.
                        Nekem is most küldték a mailt, egy nappal a pénz után. Profik!

Hozzászólás

• Ismét a Forexfactory-ról, figyeljetek oda, aki még nem kapta meg a pénzt!

Important !!!!!
                          I Called FSCS to get an updated and got shocking news.
                          I was told my money was sent 15-5-15. I asked them why every call i made after that date didn't inform me this and i hadn't received anything in my bank.
                          Asked why the agents i spoke to kept telling me im in the second batch.
                          Called my back to confirm my swift number etc and now the FSCS is going to have to trace my money and have added a week to my payment date.
                          Asked them why such a mistake could be made, their response was there is a system in place to guard against these errors etc and it didn't work this time.
                          Now by bank is tracing this money and the FSCS is doing the same.
                          I believe that swearing is a sign of an irrational mind but fuck it, THIS IS FUCKEN BULLSHIT man. I have been push beyond normal boundaries of incompetent tolerance now.

Hozzászólás

• Kösssz Zsolt!

Hozzászólás

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              GBP-ben kaptam, GBP-s számlám volt és angol bankszámlámra kaptam.
                              Levontak. Írtam is nekik, hogy nem erről volt szó és csengessék a különbözetet elképzelhetetlen sebességgel. Annyira felment a pumpa, hogy ha ez rendeződik, a bezárt mínuszos -nem CHF-es- pozimmal is bepróbálkozom valami bírósági fenyítéssel, hátha...

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                GBP-ben kaptam, GBP-s számlám volt és angol bankszámlámra kaptam.
                                Levontak. Írtam is nekik, hogy nem erről volt szó és csengessék a különbözetet elképzelhetetlen sebességgel. Annyira felment a pumpa, hogy ha ez rendeződik, a bezárt mínuszos -nem CHF-es- pozimmal is bepróbálkozom valami bírósági fenyítéssel, hátha...
                                Írták már korábban, hogy mindenkinek USD-re konvertálták az összeget. Logikus, hogy így akinek USD-ben volt a számlája és USD-s a banknál is, az pontosan megkapta.
                                Nálad valószínű 2x volt konverzió, egyszer a KPMG oldalon, aztán a banki oldalon, emiatt a kisebb összeg.

Hozzászólás

Working...
                                X