Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Arra lennék kíváncsi, hogy Metatrader 4-ben 1 lot az mennyi? Keresgéltem az Alpari oldalán, de igazából nem találtam a választ. Illetve, ha aranyat vennék hosszú távra, annak mennyi a díja?

Hozzászólás

• csabesz07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Arra lennék kíváncsi, hogy Metatrader 4-ben 1 lot az mennyi? Keresgéltem az Alpari oldalán, de igazából nem találtam a választ. Illetve, ha aranyat vennék hosszú távra, annak mennyi a díja?
      Ott van az, csak keresni kell.
      1lot 100 uncia aranyban
      http://www.alpari.co.uk/en/products/...tatrader4.html

Hozzászólás

• Az Alparinál nyitottam számlát. Ezt a bekezdést nem értem.

"I consent to transfer or otherwise pass full title to, and ownership of, Nonsegregated
        Funds (as defined in clause 6.2 of the Customer Agreement) to the
        Company for the purpose of securing or otherwise covering my present or
        future, actual or contingent or prospective obligations. I agree that I will
        no longer have a proprietary claim over this money until an equivalent
        transfer is made back to me if the provision of collateral by me is no longer
        necessary.
        I consent that Non-segregated funds do not constitute and shall not at any
        time be deemed to constitute client money for purposes of the FSA Rules and
        agree that the Company can deal with this money in its own right and in the
        event of the Company��s insolvency I will rank as a general creditor of the Co
        mpany.

Miről van itt szó?

Hozzászólás

• Magyar kapcsolat

Lehet, hogy már tudjátok - engem újdonságként ért - van magyar nyelvű ügyintéző az Alparinál. Tegnap meg is lepődtem, mikor magyarul szólalt meg a telefonvonal másik végén angol helyett. Ez jó hír azoknak, akik kevésbé járatosak az idegen nyelvtudásban és jó pedigré a brókercégnek.
          "Ha a halál árnyéka völgyében járok is, nem félek semmi bajtól..."

Hozzászólás

• PGJenki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lehet, hogy már tudjátok - engem újdonságként ért - van magyar nyelvű ügyintéző az Alparinál. Tegnap meg is lepődtem, mikor magyarul szólalt meg a telefonvonal másik végén angol helyett. Ez jó hír azoknak, akik kevésbé járatosak az idegen nyelvtudásban és jó pedigré a brókercégnek.
            Na ezt nem tudtam, köszi

Hozzászólás

• [QUOTE=PGJenki;14075]Lehet, hogy már tudjátok - engem újdonságként ért - van magyar nyelvű ügyintéző az Alp
              Szia PGJenki ! En nezegettem a honlapjukat, de nem talaltam sehol utalast a magyar ügyintezöre, pedig ez igazan jo hir, mert lenne hozzajuk kerdesem, de az angol nem megy.
              Melyik szamjukon hivtad öket? Megadnad hatha en is sikerrel jarok? köszi

Hozzászólás

• [QUOTE=papa;14111]
                PGJenki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Lehet, hogy már tudjátok - engem újdonságként ért - van magyar nyelvű ügyintéző az Alp
                Szia PGJenki ! En nezegettem a honlapjukat, de nem talaltam sehol utalast a magyar ügyintezöre, pedig ez igazan jo hir, mert lenne hozzajuk kerdesem, de az angol nem megy.
                Melyik szamjukon hivtad öket? Megadnad hatha en is sikerrel jarok? köszi
                Rosta Zoltánnak hívják. Megígérte, hogy átnézi a szerződést. Hogyan tudnám az Alpari múltbeli adatait letölteni? Nekem valahogy nem sikerült.

Email: zrosta@alpari.co.uk

Tel: +44 (0)20 7426 2898

Hozzászólás

• Szia xerof!
                  Köszönöm az Alpari infot. Mult. ad.--fent click eszközök--megjelentekböl alul beallitasokra click --megjelenik opciok ablak, chartokra click es legalol a ,,max oszlop a multban ill. charton`` tudod valtoztatni a gyertyak mennyisegevel a multbeli adatok mennyiseget. Minel messzebbre mesz a multban ugy lassul a szervered. Nalam lassul.

Hozzászólás

• Köszi! Nekem az alapbeállítás 512000/65000 van. Régebben nekem is volt lassulási problémám és 1500/1500-ra kellett állítanom. Mostanában nincs ilyen gond, biztos kijavították ezt a hibát, akár 4 Meta is futhat egyszerre lassulás nélkül. Valószínűleg az Alparinak egyszerűen nincs fent régebbi adata, mert pl. az arany 01.01.1992-ig van, de az olaj 04.04.2011, S&P 13.03.2011, DAX 01.03.2011,BMW 04.04.2011-ig van csak meg.

Hozzászólás

• nekem is ez az alapbeallitasom es az arany ugyanaz, de a többi instrum. 2010.02.02.-ig mutatja

Hozzászólás

• Érdekes módon a másik gépemen nekem is mutatja a régebbi adatokat.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                          Volna egy kérdésem az Alparival kapcsolatban.
                          Ha jól vettem észre akkor a indexeknél az US100=S&P500, US30=DowJones, DE30=DAX NQ100=NASDAQ
                          Ha ez így helyes kérlek jelezzetek vissza, köszi!

Hozzászólás

• Sziasztok!
                            Használja valaki az Alparinál a Systematic szolgáltatást? Tudja valaki hogy működik?

Hozzászólás

• Aki Alparis annak ajánlom a Systematic szolgáltatást!

Hozzászólás

• baistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Aki Alparis annak ajánlom a Systematic szolgáltatást!
                                Már tudod, hogy működik?
                                willow

Hozzászólás

Working...
                                X