Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Clokszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MyBusiness!

Köszönöm a válaszod.

Ezek szerint legyek türelemmel megfog érkezni az ETX-es számlára, előbb vagy utóbb

Szép napot!
    ÜDv

Gábor
    És, ha ki szeretnéd venni tőlük a pénzt (én nem kereskednék náluk) akkor még arra is várhatsz majd.
    Már a kezdés nagyon rosszul sikerült az ETX-nek.
    Én most dobtam ki a gépemből az "ETX" mappát. De mindenestől!

Hozzászólás

• Nekem is megjött a pénz

Hozzászólás

• Gszab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem is megjött a pénz
        Szép lassan véget ér ez az őrület.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy kapott-e

már vki vissza 20ezer Euro feletti összeget?

Előre is köszi

Hozzászólás

• Sziasztok!

Végre hozzám is visszaszivárgott a pénzem, pont mikor már végleg feladtam, hogy valaha viszontlátom. Első dolgom volt, hogy ide benézzek, és örülök, hogy szinte mindenki megkapta a lóvét. Lassan mindenkinek véget ér ez a rémálom...

Hozzászólás

• Clokszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Engem felhívtak az ETX től, hogy náluk megteszem a megfelelő lépéseket és számlát nyitok akkor hozzájuk utalják a pénzt és ott tudok tovább kereskedni vagy levenni a pénzt.

A pénz azóta sem szerepel a számlámon, mi ilyenkor a teendő?

Tud nekem valaki segíteni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
              Gábor
              Szia Gábor!

Az Alpari külföldi fórumán írta tegnap egy ETX-es (akinek szintén nem jött még meg a pénze), hogy felhívta az FSCS-t, és ők azt mondták neki, hogy az ETX-es számlákra ezen hét végéig utalják a pénzt.

Hozzászólás

• Írtam az ETX-nek, hogy töröljék az adataimat a rendszerűkből. Mindent. Az sem érdekel, hogy megvették az Alparitol vagy sem, ne tároljanak rólam semmit. 1 hete volt, azóta semmi.
                Lehet úgy kitöröltek, hogy már válaszolni sem tudnak.

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Írtam az ETX-nek, hogy töröljék az adataimat a rendszerűkből. Mindent. Az sem érdekel, hogy megvették az Alparitol vagy sem, ne tároljanak rólam semmit. 1 hete volt, azóta semmi.
                  Lehet úgy kitöröltek, hogy már válaszolni sem tudnak.
                  Sose aggódj, ha letesznek rólad, biztosan tovább értékesítik.
                  Olyanok.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Negatív számlaegyenlegesek közül élt már valaki a befizetés lehetőségével?
                    A napokban kaptam ismét egy e-mailt, miszerint kitolták a befizetés utolsó határidejét augusztus 05-ig.

Hozzászólás

• Mano66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

A napokban kaptam ismét egy e-mailt, miszerint kitolták a befizetés utolsó határidejét augusztus 05-ig.
                      Ha türelemmel vársz, 30 új és újabb határidőt fognak megjelölni.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Köszönöm a választ Anna Flóra!

Tegnap hívtak az ETX-től, hogy megjött a pénz. Minden rendben

Köszönöm az eddigi támogatást, segítséget.

Üdv

Gábor

Hozzászólás

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha türelemmel vársz, 30 új és újabb határidőt fognak megjelölni.
                          Óóóóó...
                          Hát türelemmel bírom akármeddig...

Hozzászólás

Óóóóó...
                            Hát türelemmel bírom akármeddig...
                            Nem tudom elképzelni, hogy bárki befizetne

Hozzászólás

Sziasztok!

Hali !

Nem hallottam olyan ügyfélről aki ,e szakaszban lépet volna ilyet,válójában az sem egyértelmű ,hogy ebben az esetben ez mennyire jog álló követelés lehet az ő kivitelezésükkel .

Jó lenne tudni ha valaki korábban így járhatott ,akkor ott végjáték, hogy is alakult .

Egyébként valami komolyabb ,részletezőt az árazásukról végre hajtásukról kaptál már akár levél vagy email formában ?

Hozzászólás

• Küldtek emailban minden számlámról részletes "Monthly Statement"-et, valamint az átutaláshoz szükséges banki adatokat egy külön PDF-ben.
                                A harmadik csatolmány egy 2012 decemberi "Risk Discloruse Notice" volt.
                                Mondjuk a számláimat 2009-ben nyitottam, így ez egy kicsit érdekesnek tűnik.
                                Egy 6.153 USD-s számlán sikerült minusz 18.363 USD-t összekereskedni...
                                Másik két számlámat, amelyen akkor éppen nem volt nyitott pozi, zárolták és ahogy számoltam, bedobták a mérleg serpenyőjébe.
                                Erről persze semmilyen kimutatást, értesítést nem küldtek.
                                Summa summarum, még követelnek 6.157 GBP-t, amit őszintén megvallva, vonakodom kiegyenlíteni...

Hozzászólás

Working...
                                X