Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jó reggelt !

Az értesítés óta kommunikáltál velük, nem fogadtad el az árazásukat írtál nekik valami hasonlót ?
    Érdekes mert az általános tájékoztatásukban 2014 módosításukra hivatkoznak , van amit kiemel a 2012 ből ,és esetleg van általuk jogszabályra hivatkozás is feltüntetve a paragrafus szám szerűen ?

Nekem semmi részletezőt nem küldtek ,az éppen nem aktív számlám egyenlegéről sem ,de ugye korábban írták összevonják a számlákat így hát búcsú a pénztől .

A te összeged kicsi ahhoz, hogy hivatalosan el indítsák,egy ellentmondással azt meg ki tudod védeni ,állítólag ca 50,000 körül van a határ. Tehát ha nem követeled az egyenleged vissza állítását ,akkor tényleg csak a nyárra koncentrálj .

Hozzászólás

• Megírtam nekik, hogy töröljék a negatív mérlegemet, mert nem ismerem el az adósságot, valamint, hogy nem tudok, és nem is áll szándékomban fizetni.
      Nos, erre küldték ők a fentebb felsorolt PDF-eket.
      Azóta még nem kommunikáltunk.

Az emailjükben erre hivatkoztak:
      - Clause 16.3 of the Agreement.
      - Clause 1.8 of the Company's Risk Discloruse Notice.

Valamint írták, hogy a számla megnyitásakor elfogadtam egy kockázati figyelmeztetést, miszerint a számlák végződhetnek negatív mérleggel, ha nem elegendő a "margin követelmény".

Nagyjából itt tartok...

Hozzászólás

• Hali,
        hát sokat nem tesznek bele érvelésükkel, nem valami erős lábon áll ,a mostani esetnél a marginzárást mivel ők szabályozták le ,így nem tudom ki veszi figyelembe a margin követelményt . Elfogadni biztos nem kell írásukat ,választ azért érdemes küldeni egy jogász által ,mivel benne kell lenni a jogszabálynak a hivatkozásának és azt , mint egyszerű ember nem tudhatod ,később szükséges lehet ha nem adják fel . Korábban írtunk itt jogi emberkét aki már ismeri e történetet ,van anyaga róla , ha kell meg adom elérhetőségét .

Hozzászólás

• Köszönöm szépen, olvastam fentebb.
          Gondolom, Dr. Németh H. Gáborról van szó.

Most már megvárom a következő menetet, ( remélem, hogy már nem lesz... )
          mert közben ismét válaszoltam a CCI-nek, hogy továbbra sem tartom jogosnak a követelésüket.

Amennyiben folytatódik a huzavona, akkor mindenképp meg fogom keresni a szakjogászt.

Hozzászólás

• Megjött a léééé!!

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megjött a léééé!!
              Örülök neki!
              Többiek?

Hozzászólás

• Valamikor 245-ért vettem a dollárt befizetéshez, most 282-őn váltotta vissza az OTP.

Hozzászólás

• Egyébként kimondottan örülök,hogy végre meg született ,ami járt !

No , de még most is az OTP járt jól,

Bocsi tudjátok én ilyenkor már pálinkázok,most épp igazi szilva a menü,még a színe is adja az olajos mi voltát !

Egészségetekre !!!

Hozzászólás

• Alexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egyébként kimondottan örülök,hogy végre meg született ,ami járt !

No , de még most is az OTP járt jól,

Bocsi tudjátok én ilyenkor már pálinkázok,most épp igazi szilva a menü,még a színe is adja az olajos mi voltát !

Egészségetekre !!!
                    Igen, igen a szilvórium

Hozzászólás

• Kinél mi a pálya?
                      A szilva minőségén kívül, bár az sem mellékes!

Hozzászólás

• Én rákérdeztem (3 hete), hogy ugyan mi értelme volt GBP-ben nyitnom számlát, ha később szarrá váltogatják USD-be oda-vissza es a "pool"-ban úgyis mineden USD-ben lesz. Mert erről senki nem szólt. Magyarul nem értem mi közöm az USD-hez, ha mindent GBP-ben intézek. De még semmi válasz.

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én rákérdeztem (3 hete), hogy ugyan mi értelme volt GBP-ben nyitnom számlát, ha később szarrá váltogatják USD-be oda-vissza es a "pool"-ban úgyis mineden USD-ben lesz. Mert erről senki nem szólt. Magyarul nem értem mi közöm az USD-hez, ha mindent GBP-ben intézek. De még semmi válasz.
                          Értelmet ne keress ebben az ügyintézésben! Örülhetünk, hogy egyáltalán pénzünkhöz jutottunk.

Már az a néhány szerencsés.

Hozzászólás

• LeapRate friss:
                            KPMG: kb 10M £ kasza

Hozzászólás

• Hali, mást is zaklat az ETX? Konkrétan előbb hívtak hogy beszipkázzanak... nemtom lehet nem mondtam el elégszer telefonba, akárhányszor hívtak még mikor a kifizetésekre vártunk, hogy NEM ÉRDEKEL... Nem lehet vhogy megmondani nekik, hogy ne zaklassanak?

Hozzászólás

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hali, mást is zaklat az ETX? Konkrétan előbb hívtak hogy beszipkázzanak... nemtom lehet nem mondtam el elégszer telefonba, akárhányszor hívtak még mikor a kifizetésekre vártunk, hogy NEM ÉRDEKEL... Nem lehet vhogy megmondani nekik, hogy ne zaklassanak?
                                Tiltsd le a számot. Nálam még megpróbálkoztak mégegy számmal, miután azt is letiltottam, békénhagytak

Hozzászólás

Working...
                                X