Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• axl29 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Kérnék egy kis segitséget. Felhivtak az Alparitól de mivel szinte nulla az angol tudásom el makogtam,hogy emailba értesitsenek. Ezt küldték.It was a pleasure speaking with you. With regards to our conversation, once I have received the below documents from you I will ensure that your account is open as quickly as possible:

-Signed application form

-Clear copy of your ID verification (passport, driving license, national ID card)

-2 Clear copy of an address verification for you.

Please simply reply to this email with a scanned copy of the above then I will be able to inform you of funding instructions and your account will be activated.

If there is anything I can help you with in the mean time, please do not hesitate to contact me on the details below.

I look forward to hearing from you. Kérem aki tud angolul magyarázza meg mit kell tennem. Köszi előre is!!
    Arra kérnek, hogy írd alá a jelentkezési formot
    - scanneld le a személyi adatokat tartalmazó iratodat (pl: útlevél, vezetői engedély, nemzetközi személyidet)
    - két olyan másolatot is kérnek ahol az állandó lakcímed szerepel. Pl: nevedre szóló közüzemi számla.

Egyszerűen küldd el nekik erre a levélre válaszolva és utána tájékoztatni fognak hogyan tudod feltölteni a számládat és utána hogy lesz majd aktív a számlád.

Ha segítség kell, ne habozz, keresd fel őket.

Nagyjából ennyi.

Van egyébként magyar ügyfélszolgálat is. Keresd megs szerintem Rosta Zoltán-t, így nem lesz félreértés stb. Ja és neked is egyszerűbb lesz az élet.
    Ebben a topikban már szerepel az elérhetősége, keress vissza kicsit

Hozzászólás

• Köszi szépen a forditást!!! Üdv.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Valaki ismeri a http://alpari-forex.com céget? Ha jól veszem ki a leírásból, akkor ez az orosz leányvállalata az Alparinak?

A classic account-hoz 50-en felüli devizapár jár.
        forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• hirvivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szeretnék 1000 vagy 2000$ nyitni egy számlát és álltalában az eur/usdt használom és van amikor csak 5p.lezárom a műveletet.De ezt mind csak demóval csináltam meg mert még nem volt élő számlám sehol.
          Próbáld az MB tradert! MT4-es ECN bróker, 2000 dollárt is utalhatsz, skapolhatsz is! Jó az egész

Hozzászólás

• hirvivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Értem köszi.Bocsi a hülye kérdésért de a retail számla miben különbözik a ECN-től?Akkor ezekszerint neked van náluk számlájuk.Rendesen kiszoktak fizetni?
            retail benne van a nevében, kiskereskedelem. Ha híreket kereskedsz, retail sales = kiskereskedelmi forgalom

Hozzászólás

• mi lett azzal a Gold tüskével? reklamáltál?

Hozzászólás

• Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

Valaki ismeri a http://alpari-forex.com céget? Ha jól veszem ki a leírásból, akkor ez az orosz leányvállalata az Alparinak?

A classic account-hoz 50-en felüli devizapár jár.
                Igen, érdekes a dolog.
                Kíváncsiságból megnéztem a honlapot.
                Új Zélandon vannak regisztrálva, de a kontaktok között a megadott telefonszám az egyértelműen moszkvai szám.

"Az oroszok már a spájzban vannak!"
                "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Sziasztok!
                  Ez nem ujdonsag , hiszen Alpari orosz eredetileg mint Finexo is. Hogy hol jegyzik be , az nem jelenti , hogy a tulajok milyen szarmazasuak. A nem folytatom , mert megint jön a fikazas.
                  üdv

Hozzászólás

• Üdvözletem!

A Hunforexen keresztül szeretnék nyitni az Alpari-nál számlát(hiányos az angoltudásom), és az oldalon azt írják, hogy MT4-et használnak, a kérdésem pedig az lenne, hogy mivel MT5-ben demóztam, ezért szeretném azt használni éles számlával is, ez lehettséges?

Hozzászólás

• ztamas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Üdvözletem!

A Hunforexen keresztül szeretnék nyitni az Alpari-nál számlát(hiányos az angoltudásom), és az oldalon azt írják, hogy MT4-et használnak, a kérdésem pedig az lenne, hogy mivel MT5-ben demóztam, ezért szeretném azt használni éles számlával is, ez lehettséges?
                      Ha jól tudom MT5 csak demoban van, még az Alparinál és máshol is.
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha jól tudom MT5 csak demoban van, még az Alparinál és máshol is.
                        köszönöm szépen a választ, figyelmetlen voltam, mert ahogy jobban megnézem, az enyém is csak demo

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen, érdekes a dolog.
                          Kíváncsiságból megnéztem a honlapot.
                          Új Zélandon vannak regisztrálva, de a kontaktok között a megadott telefonszám az egyértelműen moszkvai szám.

"Az oroszok már a spájzban vannak!"
                          Az Alpari-Forex.com egy ugyanaz az Alpari.Ru-val, az a különbség hogy az egyik oroszországban van bejegyezve, orosz kereskedőket megcélozva, még az Alpari-Forex.com Új-Zélandon ahogy mondtad, de angolul van minden.

Én például szívesebben nyitnék számlát az Alpari RU-nál mint ahogy sokan ugyanezt az Alpari UK-nál teszik, mivel nem csak Windows Phone-ra elérhető a platformjuk és nem utolsósorban több a szolgáltatás (PAMM lehetőség pl., hónapról hónapra versenyek / mondjuk ez kevésbé fontos / stb)

Hozzászólás

• Üdv.!

Nem tudja véletlenül valaki annak az okát, hogy az alpari-nál nyitott demo számlámra miért írja azt a rendszer, hogy számla inaktív illetve, hogy nincs kapcsolat. Egy pár hónapja használt számláról van szó, amin aktívan kereskedtem, sőt jelenleg is benne vagyok két poziban. Valaki nem tapasztalt már hasonlót?

Köszi,
                            Gszab

Hozzászólás

• Gszab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Üdv.!

Nem tudja véletlenül valaki annak az okát, hogy az alpari-nál nyitott demo számlámra miért írja azt a rendszer, hogy számla inaktív illetve, hogy nincs kapcsolat. Egy pár hónapja használt számláról van szó, amin aktívan kereskedtem, sőt jelenleg is benne vagyok két poziban. Valaki nem tapasztalt már hasonlót?

Köszi,
                              Gszab
                              Azt írtad, aktívan kereskedtél. Mióta nem nyitottad meg? Mert X idő után törlődik a számla. Újat kell nyitni, ha rég nem léptél be. Bár az furcsa hogy van nyitott pozid.

Hozzászólás

• Minden nap ránéztem, utoljára pénteken. Nem értem.

Hozzászólás

Working...
                                X