Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek Alpari NZ-nél éles számlája? Kíváncsi lennék, mik a mások tapasztalatai.
    De itt láthatólag az Alparisok az UK-nál vannak.
    Hátha mégis ..... valaki......
    Nem volt problémám az ecn.mt4 számlájukkal (amikor csináltam még NDD-nek hívták). Likviditás jó, teljesülés gyors, csúszás minimális. Be-kiutalás is rendben, gyorsan megtörtént Moneybookers-el. Költség (spread+comission) nem a legolcsóbb.

Hozzászólás

• Köszönöm Archenius.
      Csak annyit kérdeznék, hogy ha összességében meg voltál elégedve velük, akkor végül miért váltottál mégis másik brókerre?

Igazából nekem sincs velük különösebb gondom, azon kívül, hogy jelentős híreknél, nagy mozgásoknál néha 5-10 másodpercekig nem változik a grafikon. Nem tudom, hogy ez ilyenkor az ő szerverük "lefagyása", vagy a Meta akadozik?
      Én hírekre (is) szoktam kereskedni, de pont ezért a legnagyobb csapkodásokat mégis kihagyom.
      "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

Köszönöm Archenius.
        Csak annyit kérdeznék, hogy ha összességében meg voltál elégedve velük, akkor végül miért váltottál mégis másik brókerre?

Igazából nekem sincs velük különösebb gondom, azon kívül, hogy jelentős híreknél, nagy mozgásoknál néha 5-10 másodpercekig nem változik a grafikon. Nem tudom, hogy ez ilyenkor az ő szerverük "lefagyása", vagy a Meta akadozik?
        Én hírekre (is) szoktam kereskedni, de pont ezért a legnagyobb csapkodásokat mégis kihagyom.
        Mert a régebbi brókerem (Roboforex) sokat fejlesztett, javult a likviditás, és kedvezőbbek lettek a kondíciók, így visszamentem.

Hozzászólás

• Sziasztok !

Futures chartjaikat néztem épp classic accounton , és vannak elég csúnya tüskék, akkorák, hogy azon gondolkodom vajon itt kiszedték azokat akik velük kereskednek vagy valami szerverhiba amire csesznek már egy ideje javítani ?
          Azért merült fel mert ezek ilyen lehetetlen méreteket öltenek fel , pl a tüske elnyeli az előző 18 napot ? ??
          egyébként úgy fair ha elmondom hogy Corn és heti .
          http://www.traderegyetem.hu/

Hozzászólás

• Alpari US kapott egy kis büntit, ha jól olvasom.

http://www.nfa.futures.org/news/news...ArticleID=4087

Hozzászólás

Köszönöm "papa".
              Engem szerintem jobban megnyugtattál, mint a vita partnerünket.
              Egyrészt, mert végre nem maradtam egyedül ezzel az "eszement stratégiával" itt a fórumon.
              Másrészt mert legalább még valakinél működik ez évek óta, amit én jó fél éve gyakorlok. Tehát akkor jó irányban vagyok

Neked is sikeres kereskedést!
              Szia! Bár még ugyancsak egy fél éve, de én is nagyon hasonló "eszement stratégiával" skalpolok, így már főleg nem vagy egyedül. :-) Működik. Csak kellenek hozzá idegek, koncentráció, önuralom.

Hozzászólás

• Skalpolóknak ajánlom a quik trailing expertet (nem elírás)

Hozzászólás

• Őskor :-)

Annak idején valamikor a múltban az Alpari-nál kezdtem az élőszámlás pályafutásom :-)
                  Nem sok gondom volt vele, kivéve hogy hírek vagy kommentek bejelentések ideje alatt rendszerint lefagyott a szerverük.
                  Egyszer aztán történt, hogy nyitva volt egy GBP/JPY long pozim 0.1 Lottal a SL 36 pip + ban.Jött egy hír... és minusz 150 $ ban kiütött :-) ennyi a történet....

Hozzászólás

• Nemértem az Alparit,simán kapom egy ideje az 1-1.3-as spreadeket classik,és micro számlán is 1.6 helyett!
                    Mi történt?A honlapon nem írják,tud valaki valamit erről?

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nemértem az Alparit,simán kapom egy ideje az 1-1.3-as spreadeket classik,és micro számlán is 1.6 helyett!
                      Ránéztem én is a Classic számlára. Tényleg nem a megszokott 1,6 a spread EURUSD-n. Lehet örülni neki, reméljük nem csak szerverhiba.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ránéztem én is a Classic számlára. Tényleg nem a megszokott 1,6 a spread EURUSD-n. Lehet örülni neki, reméljük nem csak szerverhiba.
                        Ez így tetszene!Főleg ha nem nőne mellé a csúszás(slippage)!

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nemértem az Alparit,simán kapom egy ideje az 1-1.3-as spreadeket classik,és micro számlán is 1.6 helyett!
                          Fokozatosan vitték egyre lejjebb, úgy egy hónapja kezdték. Minden páron csökkent.

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fokozatosan vitték egyre lejjebb, úgy egy hónapja kezdték. Minden páron csökkent.
                            Igen, szépen ment lefele. Az 1.4-1.5 jó ideje jellemző volt, de már egy hónapja láttam 1.2-t is. A vasárnap este még nem az igazi, de a normál időkben jó lesz ez.

Hozzászólás

• Üdv! Valahogy meg lehet oldani hogy Meta trader4 programba a saját felhasználómmal másik gépről is be tudjak jelentkezni?

Hozzászólás

• Ádi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Üdv! Valahogy meg lehet oldani hogy Meta trader4 programba a saját felhasználómmal másik gépről is be tudjak jelentkezni?
                                A bejelentkezési adataiddal akár egyszerre 20 helyről is beléphetsz.

Hozzászólás

Working...
                                X