Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt írja az Alpari:

Can I deposit money using PayPal, E-gold, or other Internet payments?

No. In accordance with our anti-money laundering rules we are not allowed to accept such payments.

Gondolkoztam, hogy megvariálom, mert nekem most számláról megy. De akkor mégsem lehet MB?
    Tudtommal magánszemélynek nem!
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tudtommal magánszemélynek nem!
      Igen, valószínü. Köszönöm..

Hozzászólás

Itt ha CFD-kel akarok kereskedni, akkor másik számlát kell nyitni?

Hozzászólás

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Itt ha CFD-kel akarok kereskedni, akkor másik számlát kell nyitni?
          Elvileg a számlák átjárhatóak, de azt tudni kell, hogy természetesen, ha van egy micro-d és átállíttatod classicra, akkor annak a kondíciói lesznek.
          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Elvileg a számlák átjárhatóak, de azt tudni kell, hogy természetesen, ha van egy micro-d és átállíttatod classicra, akkor annak a kondíciói lesznek.
            Ja hogy ahhoz Classic kell. Akkor ez még kimarad.
            Köszi

Hozzászólás

Gyakorlatilag nem átjárhatóak, lezárják a micro-t (persze nem kötelező lezáratni) és nyitnak egy classic-ot. 2009 elején nyitottam az első számlámat náluk és mindent korrektül intéztek, csak pozitív tapasztalataim voltak egészen 2010. júniusig. Egy hónapig nyűglődtem velük (pedig a formanyomtatvány jól volt kitöltve), mire sikerült megnyitni a classic-ot. Melléktermékként nyitottak egy micro-t is... A vita odáig fajult, hogy az akkor még egyetlen számlám felfüggesztésével fenyegetőztek, a lakcímemet kellett bizonygatnom, meg küldjek olyan számlakivonatot ahol nincsenek kitakarva a tranzakciók és az összegek... persze az utóbbit nem kapták meg. Igyekszem nem összeesküvés elméleteket gyártani (a 15. levélváltásnál már kezdtem úgy érezni, nem igazán szeretnék hogy az ügyfelük maradjak) és azt a konzekvenciát vontam le, hogy a new acc. team komplett idiótákból áll!

Hozzászólás

Sziasztok!
                Letöltöttem az Alpari MT4 demóját, de a tőkeáttét csak 1:100-ig változtatható. Az oldalukon meg azt írták, hogy 1:500-ig lehet. Tudom ha küldök a supportnak levelet átteszik (legalábbis ezt írták), csak nem értem.. ..aki demózott náluk szintén tapasztalt ilyesmit?

Hozzászólás

csab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Letöltöttem az Alpari MT4 demóját, de a tőkeáttét csak 1:100-ig változtatható. Az oldalukon meg azt írták, hogy 1:500-ig lehet. Tudom ha küldök a supportnak levelet átteszik (legalábbis ezt írták), csak nem értem.. ..aki demózott náluk szintén tapasztalt ilyesmit?
                  Régebben úgy volt, hogy bármit állítottál, akkor is 1:500-as tőkeáttéttel ment a demo. Biztos hogy csak 1:100-as?

1 lot EURUSD 200 EUR Margin. Ez nekem 1:500-nak tűnik...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Freon; 2010-10-10, 22:34. Oka: Nyitottam egy demo-t

Hozzászólás

Igen, az első pozíció nyitásnál kiderült, hogy 1:500 -at állított be magától! Ez vajon éles számlán (micro) is így van?

Hozzászólás

csab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen, az első pozíció nyitásnál kiderült, hogy 1:500 -at állított be magától! Ez vajon éles számlán (micro) is így van?
                      Nem, ott neked kell bejelölnöd számlanyitásnál a formanyomtatványon. Ezt később a weblapon tudod változtatni.

Hozzászólás

Köszi a választ!

Hozzászólás

Én is próbálgatom az Alpari MT-ét. Demóban nem találtam CFD-t, létezik? Sima részvénypapírok, indexek vagy opciók egyáltalán nincs az Alparinál? Úgy látom csak az FX-et és CFD-t erőltetik.

Hozzászólás

dixo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én is próbálgatom az Alpari MT-ét. Demóban nem találtam CFD-t, létezik? Sima részvénypapírok, indexek vagy opciók egyáltalán nincs az Alparinál? Úgy látom csak az FX-et és CFD-t erőltetik.
                            Most akkor találtál CFD-t a demóban vagy nem? Az Alpari főként FX bróker (furcsa lenne ha nem erőltetnék a devizát ), csak pár hónapja vezették be a CFD-ket (a UK vonalon). A piacfigyelőn nyomsz egy jobb gombot és a Szimbólumok alatt találod az indexeket is.
                            Ha nem tévedek nagyot, akkor az indexeket csak CFD formájában tudod kereskedni az összes brókernél. Amennyiben a részvények, határidő, olaj, áru, stb. hiányzik, akkor erre ott van pl. a Saxo.
                            http://hu.saxobank.com/hu/pages/default.aspx
                            http://www.budacash.hu/internetes-ke...a-cash-trader/
                            http://www.quaestor.hu/index.phtml?ow_page_number=2473
                            Persze a bőség zavarának megkérik az árát...

Hozzászólás

Azért írtam, hogy csak az FX-et és CFD-t erőltetik, mert a honlapjukon ezt a kettőt reklámozzák. De a MT4-ben az új chart-ra kattintva elsősorban csak Forex termékeket ajánl fel, egy indexet találtam: _NQ100. Ezek szerint ennyi a választék?

Korábban próbáltam még a Saxo bankot, ott volt választék bőven. Hátránya, hogy nem használ MT4-et (ez a kisebbik), illetve a demó csak rövid ideig áll rendelkezésre a demós account, pedig én épp középtávú stratégiát próbálnék (hetek, hónapok).

Hozzászólás

dixo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azért írtam, hogy csak az FX-et és CFD-t erőltetik, mert a honlapjukon ezt a kettőt reklámozzák. De a MT4-ben az új chart-ra kattintva elsősorban csak Forex termékeket ajánl fel, egy indexet találtam: _NQ100. Ezek szerint ennyi a választék?

Korábban próbáltam még a Saxo bankot, ott volt választék bőven. Hátránya, hogy nem használ MT4-et (ez a kisebbik), illetve a demó csak rövid ideig áll rendelkezésre a demós account, pedig én épp középtávú stratégiát próbálnék (hetek, hónapok).
                                Mint ahogyan már korábban is leírtam, a Piacfigyelő (ha esetleg bezártad akkor a Nézet menüpont alatt tudod újra kirakni vagy Ctrl+M) ablakon nyomsz egy jobb gombot, a felugró menüben rányomsz bal gombbal a Szimbólumokra és ott találod a többi instrumentumot vagy a Minden megjelenítésére és akkor kirakja az összeset a Piacfigyelőbe.

Hozzászólás

Working...
                                X