Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugi,nálam ugyanez!-már ha ez egyáltalán megnyugtat..
    Na akkor "valamennyire" megnyugodtam De kicsit idegesítő... miattuk buktam több potenciális nyerőt, és nem tudok kereskedni.

Hozzászólás

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na akkor "valamennyire" megnyugodtam De kicsit idegesítő... miattuk buktam több potenciális nyerőt, és nem tudok kereskedni.
      Semmi gond,a live chat sem elérhető,gondolom minden "ok" náluk így a chf balhé után..!

Hozzászólás

Üdv mindenkinek. Érdekelne ki élt már meg olyat, hogy csak úgy bezárják az ember összes pozícióját? Egyáltalán nem voltam drawdown közeli állapotban, pici lebegő mínuszom volt több pozíción, erre szépen sorban elkezdik zárni a pozícióimat... egy időre meg nem tudtam két másikat én magam zárni... Ez mégis mi volt, tudja valaki? A számlám az Alpari UKnál sima Market típus.

Kicsit ideges lettem, több napja izzadtam a pozíciókkal erre ez van ma reggel... Remélem a tőkém nem piszkálják.

Nem tudok pozíciót nyitni.
        Megnézem már,hogy a többi bróker él-e még! -már mint a számláim..

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Semmi gond,a live chat sem elérhető,gondolom minden "ok" náluk így a chf balhé után..!
          Ja látom nem esett nekik jól, épp nézem Admiral is ugyanez

Hozzászólás

• XM,IRonFx még megy!...

Hozzászólás

• Alpari hivatalos kozzététel:

http://www.alpari.co.uk/client-updat...t-announcement

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Chf shortok voltak?...Őstehetség!

Hozzászólás

• nem lennék most fxcm ügyfél sem.http://finviz.com/quote.ashx?t=FXCM&ty=c&ta=0&p=d
                  érdekes, h már szerdán beszakadt az árfolyam, pedig a hivatalos bejelentés csak csütörtök délelőtt volt.
                  http://www.zerohedge.com/news/2015-0...atory-capital-
                  kíváncsi vagyok, tol-e vki 225 millióUSD-t-a cégbe(ami vissza is jön kb 51 év alatt)vagy mennek a levesbe?

Hozzászólás

Ja látom nem esett nekik jól, épp nézem Admiral is ugyanez
                    Mi a gond az Admiralnál?

Hozzászólás

• FXCM: http://www.marketwatch.com/investing/stock/fxcm

$2 alatt a share price (-86%), kb. 50 perc NYSE nyítás előtt. Ez csak rossz hírt jelenthet
                      P.B.Alex - prodromoua@supertradingonline.com

Hozzászólás

• Udv!

Nekem epp brutalis minusz realizaltak. :/
                        Szerintetek van itt valamilyen esely utolagos korrigalasra? (ugy ertem ennek mar vegleg lefott a kave vagy vissza tudnak allitani dolgokat) Vagy jogorvoslattal elni. Mert ez igy cseppet sem ólrájt.

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Udv!

Nekem epp brutalis minusz realizaltak. :/
                          Szerintetek van itt valamilyen esely utolagos korrigalasra? (ugy ertem ennek mar vegleg lefott a kave vagy vissza tudnak allitani dolgokat) Vagy jogorvoslattal elni. Mert ez igy cseppet sem ólrájt.
                          Sajnos esélyed sincs visszakapni a pénzt, ugyanis jelenleg azok is hálát adhatnak, akiknek konkrétan minuszba ment az egyenleg, és a bróker nem követeli rajtuk vissza az összeget.

(pl. MB Trading és Dukascopy tudomásom szerint követeli a minuszokat a traderektől)

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sajnos esélyed sincs visszakapni a pénzt, ugyanis jelenleg azok is hálát adhatnak, akiknek konkrétan minuszba ment az egyenleg, és a bróker nem követeli rajtuk vissza az összeget.

(pl. MB Trading és Dukascopy tudomásom szerint követeli a minuszokat a traderektől)
                            nekem is sikerült némi mínuszt összehozni, de simán jóváírták a számlámon az Armadások (azaz Tickmill mostmár). még szólnom se kellett

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nekem is sikerült némi mínuszt összehozni, de simán jóváírták a számlámon az Armadások (azaz Tickmill mostmár). még szólnom se kellett
                              Akkor majd kiderül kit és hogyan érintett a dolog, de az tuti, hogy elég sok bróker lett fizetésképtelen.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/finansziroza....3.208977.html

Hozzászólás

Working...
                                X