Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

dixo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam, hogy csak az FX-et és CFD-t erőltetik, mert a honlapjukon ezt a kettőt reklámozzák. De a MT4-ben az új chart-ra kattintva elsősorban csak Forex termékeket ajánl fel, egy indexet találtam: _NQ100. Ezek szerint ennyi a választék?

Korábban próbáltam még a Saxo bankot, ott volt választék bőven. Hátránya, hogy nem használ MT4-et (ez a kisebbik), illetve a demó csak rövid ideig áll rendelkezésre a demós account, pedig én épp középtávú stratégiát próbálnék (hetek, hónapok).
    Az Alparinál rákattintasz a piacfigyelőre (kis ikon zöld nyíllal felfelé, pirossal lefelé), és akkor bal oldalt megjeleníti az instrumentumokat. Rámész és nyomsz egy jobb klikket, majd a megnyíló ablakban a "minden megjelenítése" kattintasz. Akkor a piacfigyelőben elvileg benne lesz az összes instrumentum. A cfd-k is.
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Köszönöm nektek, sikerült!

Hozzászólás

Sziasztok!
        Tudnátok egy kis infót mondani, hogy az Alpari (UK) MT4-es platform milyen megbízható élesben? Demóban most folyton azt írja ki "általános hiba" amikor kötni szeretnék. Volt már máskor is, hogy nem tudtam kötni, de akkor a szerverváltás helyrerakta. Volt már veletek is hasonló? Vagy ez ilyen általános? Köszi a választ!

Hozzászólás

csab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!
          Tudnátok egy kis infót mondani, hogy az Alpari (UK) MT4-es platform milyen megbízható élesben? Demóban most folyton azt írja ki "általános hiba" amikor kötni szeretnék. Volt már máskor is, hogy nem tudtam kötni, de akkor a szerverváltás helyrerakta. Volt már veletek is hasonló? Vagy ez ilyen általános? Köszi a választ!
          Megfelelően megbízható!

Hozzászólás

Sziasztok!
            Élesen nem jellemző, hogy nincs kapcsolat, nagyon ritkán fordul elő. Az Oanda többször halt le nekem a 3 hónap alatt, mint az Alpari 2 év alatt! Sokszor segít demón, ha rányomsz a Login-ra. Bár annak ellenére, hogy nekem volt egy kis problémám velük (amit korábban leírtam), csak ajánlani tudom őket!

Hozzászólás

Sziasztok!
              Teljesen megbízható élesben.

Hozzászólás

Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

Az alparinaál van egy akció, de csak kicsit tudok angolul valaki elmondaná nagyvonalakban a feltételeket? Előre is köszi
                  A lehetetlen nem létezik!

Hozzászólás

Nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy nem tudok belépni a demo számlámba, csak az élesbe?
                    Vagy azt írja, hogy nincs kapcsolat vagy azt, hogy érvénytelen számla.
                    Pedig jó a login és a jelszó...
                    Köszönöm

Hozzászólás

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy nem tudok belépni a demo számlámba, csak az élesbe?
                      Vagy azt írja, hogy nincs kapcsolat vagy azt, hogy érvénytelen számla.
                      Pedig jó a login és a jelszó...
                      Köszönöm
                      Talán időkorlátos volt a demó? Sokan csinálják,hogy 1-3 hónapig lehet csak kipróbálni
                      A lehetetlen nem létezik!

Hozzászólás

petyac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Talán időkorlátos volt a demó? Sokan csinálják,hogy 1-3 hónapig lehet csak kipróbálni
                        Ja igen. 30 napos. De azért az röhej, hogy van náluk éles számlám és a demom lejár.Köszi

Hozzászólás

Hello!

Valaki tudna nekem véleményt mondani az Admiral Markets As ről, mennyire megbízható, fizet e? egyebek. Vagy melyik bróker céget ajánlanátok forex kereskedésre? Alpari?
                          Köszi

Hozzászólás

Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hello!

Valaki tudna nekem véleményt mondani az Admiral Markets As ről, mennyire megbízható, fizet e? egyebek. Vagy melyik bróker céget ajánlanátok forex kereskedésre? Alpari?
                            Köszi
                            Akik náluk vannak teljesen megbízhatónak tartják. Szerintem is az. Még akkor is, ha ez Alpari topic, amelyről szintén született már itt pár ajánlat!

Hozzászólás

Köszönöm Szépen Sidius
                              És bocsi hogy ide írtam csak láttam hogy itt volt ma aktív nagyjából a társadalom ezért ide írtam

Hozzászólás

Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszönöm Szépen Sidius
                                És bocsi hogy ide írtam csak láttam hogy itt volt ma aktív nagyjából a társadalom ezért ide írtam
                                Szívesen! Egyébként ilyenkor szerintem nyugodtan nyiss a cégnek egy saját topicot, mert ha jók, akkor előbb utóbb születnek bele hozzászólások!

Hozzászólás

Working...
                                X