Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fortexfactory: "Have just spoken again to FSCS.

A girl by the name of Cathy again confirmed that the second tranche will be happening next week and that everybody who have got a valid claim and who confirmed his/her balance on the portal and who have not as yet received their money will definitely have it before the end of May.

Hope it helps."
    Szép a menyasszony! A mi utalásunk lehet, hogy kicsit csúszni fog sztem.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szép a menyasszony! A mi utalásunk lehet, hogy kicsit csúszni fog sztem.
      Hát elvileg jövő hét. Mondjuk az is valami, hogy "becsülettel" kifizetik a károsultakat a csúnyabácsik húzása után...

Hozzászólás

Hát elvileg jövő hét. Mondjuk az is valami, hogy "becsülettel" kifizetik a károsultakat a csúnyabácsik húzása után...
        Az Alpari tisztességesen bejelentette a csődöt, nem kezdett különböző szemétkedésbe.
        Ez óriási jelentőségű. Nem kell sorolnunk az elborzasztó ügyeket.

Hozzászólás

Ápukám be...k, most éppen biztosítottak arról, hogy elfogadták a dokumentumaimat.
          Csak bepanaszoltuk ezeket a k...t, én megírtam az FSCS-nek, hogy mennyire sz...k az emailekre.

Hozzászólás

Ápukám be...k, most éppen biztosítottak arról, hogy elfogadták a dokumentumaimat.
            Csak bepanaszoltuk ezeket a k...t, én megírtam az FSCS-nek, hogy mennyire sz...k az emailekre.
            Hát nekem is írtak ma csak nem lesz már gond...

Hozzászólás

Hát nekem is írtak ma csak nem lesz már gond...
              Közzé tesszük ha van infónk, vagy fejlemény. Gondolom.
              Üdv

Hozzászólás

Üdv
                Még mindig semmi, de igen.

Hozzászólás

Üdv
                  Tegnapi KPMG-s levél egy fórumból:

Dear Sir/Madam
                  Alpari (UK) Limited (in special administration) (the "Company")
                  I can confirm that you have agreed your claim with the Joint Special Administrators and that you have chosen to assign your claim to FSCS. Your details have been passed on to FSCS.

Due to the number of checks that need to be performed to ensure that a client can be paid, including confirmation of personal and bank account details, some clients who have agreed their claims in the Claims Portal will not have been paid in the first tranche of compensation payments. The JSAs and FSCS are working through these as quickly as possible and if any further information is required from individual clients, the JSAs or FSCS will be in contact. If no further information is required it is envisaged that those clients will be paid in the next tranche of compensation payments. FSCS expect to make the next compensation payments in June 2015.

Please continue to monitor your registered trading email address for communication from both the Joint Special Administrators and/or FSCS. Please also continue to monitor the Joint Special Administrators website- www.kpmg.com/uk/alpari

Kind regards

Hozzászólás

• Kedves Zsolt62,
                    Köszönjük!

Hozzászólás

• Előbb ez a szám próbált hívni: http://stopting.uk/en/number/02076500500

Mást is? Az előtagja +44 volt

Hozzászólás

Előbb ez a szám próbált hívni: http://stopting.uk/en/number/02076500500

Londoni vezetèkes szàm.

Hozzászólás

Előbb ez a szám próbált hívni: http://stopting.uk/en/number/02076500500

Több lehetőség van:
                          KPMG, FSCS esetleg ETX bár ők Lengyelországból szoktak jelentkezni.
                          Engem nem kerestek.
                          Illene írnia az illetőnek számodra ha nem tud elérni telefonon. Amennyiben fontos a dolog biztosan keres emailben.
                          Sztem.

Hozzászólás

Több lehetőség van:
                            KPMG, FSCS esetleg ETX bár ők Lengyelországból szoktak jelentkezni.
                            Engem nem kerestek.
                            Illene írnia az illetőnek számodra ha nem tud elérni telefonon. Amennyiben fontos a dolog biztosan keres emailben.
                            Sztem.
                            Ha olyan marha fontos neki/k vmi majd szólnak xD Lengyóból +48 hívna elvileg de az ETX-re f*stam és nem tudtak velem beszélni

Hozzászólás

• ETX nem bír magával, hívogatnak megint meg bónusz... nem értik hogy az emberek a pénzüket akarják... Tag hívott erről: +36703817501

Hozzászólás

• Én még csak most kezdem magam felkúrni az egész folyamat alatt. Se mail, se pénz, de már 3x vittem végig a claims portált. Úgy emlékszem erre a hétre ígérték, hogy mindenkinek fizetnek. Holnapig van rá még esélyük.

Hozzászólás

Working...
                                X