Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alpari

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még csak most kezdem magam felkúrni az egész folyamat alatt. Se mail, se pénz, de már 3x vittem végig a claims portált. Úgy emlékszem erre a hétre ígérték, hogy mindenkinek fizetnek. Holnapig van rá még esélyük.
    Olvastad az előző hozzászólásomat?

Hozzászólás

• Zsolt62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Olvastad az előző hozzászólásomat?
      Oh, elsiklottam felette. Így legalább értem, miért nem történik semmi, viszont ez még jobban felkúrt. Zárnám már le ezt az egészet a picsába. Olyan panaszt fogalmazok utána... amit egész nyugodtan leszarhatnak :/.

Hozzászólás

• Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Oh, elsiklottam felette. Így legalább értem, miért nem történik semmi, viszont ez még jobban felkúrt. Zárnám már le ezt az egészet a picsába. Olyan panaszt fogalmazok utána... amit egész nyugodtan leszarhatnak :/.
        Keep smiling . Azt nem mondom, hogy never mind. Olyan k... nehezen intéztem el, hogy a KPMG-től az FSCS-hez kerüljek, hogy hihetetlen.
        A KPMG úgy láttam, hogy talán őszig végez a kifizetésekkel.
        Erre varrj gombot vaze

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Keep smiling . Azt nem mondom, hogy never mind. Olyan k... nehezen intéztem el, hogy a KPMG-től az FSCS-hez kerüljek, hogy hihetetlen.
          Erre varrj gombot vaze
          Eh a végén kiderül nekem is át kéne kérni magam mert már azt se tudom melyik intézi az én kifizetésemet...

Hozzászólás

• Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Eh a végén kiderül nekem is át kéne kérni magam mert már azt se tudom melyik intézi az én kifizetésemet...
            Sürgősen lépj be a Claim Portálra!
            ETX korrektségét mutatja az is, hogy előbbi kifizetést igértek ügyfeleiknek. Hát nem így lett. Kereskedni is ilyen biztonságos lehet náluk!

Hozzászólás

ETX korrektségét mutatja az is, hogy előbbi kifizetést igértek ügyfeleiknek. Hát nem így lett. Kereskedni is ilyen biztonságos lehet náluk!
              Hiába lépek be már minden okés meg elfogadva, csak várnom kell nekem is. A KMPG intézi a dolgokat, ahogy látom az utolsó emaileket.

Hozzászólás

Erre varrj gombot vaze
                Nem tudod én hogy tudnám átkérni magam? Kb azt fogták fel hogy az IBAN adatom rosszul adtam meg, azt javították.

Hozzászólás

A portálban már nem tudtam változtatni, ott aki választott mindkét alkalommal - KPMG/FSCS/ETX - annak már rögzítették az igényét ha a követelésben is megegxezés történt.

Hozzászólás

Nem tudod én hogy tudnám átkérni magam? Kb azt fogták fel hogy az IBAN adatom rosszul adtam meg, azt javították.
                    Kedves Dan,
                    Olybá véltem eddig, hogy az FSCS-t választottad eredetileg.

enquiries@fscs.org.uk
                    Itt válthatsz, ezt adja meg az FSCS a Q&As közleményben amiben sok hasznos kérdés/válasz van.
                    www.fscs.org.uk/search/?q=alpari+uk
                    Magam is erre a címre írtam. Sztem Te is írtál már nekik az IBAN ügyében.
                    Üdv

Hozzászólás

Kedves Dan,
                      Olybá véltem eddig, hogy az FSCS-t választottad eredetileg.

enquiries@fscs.org.uk
                      Itt válthatsz, ezt adja meg az FSCS a Q&As közleményben amiben sok hasznos kérdés/válasz van.
                      www.fscs.org.uk/search/?q=alpari+uk
                      Magam is erre a címre írtam. Sztem Te is írtál már nekik az IBAN ügyében.
                      Üdv
                      Igen írtam csak már ki tudja melyiket választottam a claims portalon. De a KMPG szokott emaileket küldeni. Én is a pénzt várom már.

Hozzászólás

Igen írtam csak már ki tudja melyiket választottam a claims portalon. De a KMPG szokott emaileket küldeni. Én is a pénzt várom már.
                        A KPMG és az FSCS közösen dolgoznak így a levél tőlük nem jelenti azt, hogy őket választottad.
                        Ha bizonytalan vagy nem árthat ha írsz az FSCS-nek.
                        Érdemes beleolvasni a Q&As-be sztem.

Hozzászólás

A KPMG és az FSCS közösen dolgoznak így a levél tőlük nem jelenti azt, hogy őket választottad.
                          Ha bizonytalan vagy nem árthat ha írsz az FSCS-nek.
                          Érdemes beleolvasni a Q&As-be sztem.
                          Ok na majd rájuk nézek akkor. De egyébként azokat az emaileket kaptam amit a 2. turnus is szóval nem hiszem hogy gond lesz. Remélem.

Hozzászólás

Ok na majd rájuk nézek akkor. De egyébként azokat az emaileket kaptam amit a 2. turnus is szóval nem hiszem hogy gond lesz. Remélem.
                            Én először ETX-t választottam, majd látva a hozzáállásukat, 17-én beléptem ismét a Claim Portálra és végig vittem a folyamatot FSCS kifizetésre.
                            Remélem ők is vették a lapot. Próbáld meg!
                            Stug, meg a többiek már csak jót nevetnek rajtunk?

Hozzászólás

No a lényeget elfeledtem, a 2. választást (ETX v nem ETX) követően küldtek egy visszaigazoló emailt és PDF mellékletben összefoglalták az adataimat és a választásaimat!

Hozzászólás

Én először ETX-t választottam, majd látva a hozzáállásukat, 17-én beléptem ismét a Claim Portálra és végig vittem a folyamatot FSCS kifizetésre.
                                Remélem ők is vették a lapot. Próbáld meg!
                                Stug, meg a többiek már csak jót nevetnek rajtunk?
                                Végig lehet még1x vinni az egészet? Egy ideje már minden lezajlott mindenkinél, mármint választási lehetőség megvolt, szimplán az egyenlegem látom amire várok meg minden elfogadva. Az értesítőket meg a KMPGtől kaptam.

Van valakinél valami sablon szöveg amit az FSCSnek tudok elküldeni még időben? Átkérni magam gyors.

Hozzászólás

Working...
                                X