Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Random Capital

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Random Capital

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    A Random Capital brókercég elsősorban a BÉT papírjaival kereskedni kívánókat célozza, méghozzá kedvező tranzakciós díjakkal és ingyenes számlavezetéssel. A brókercég nagyban támaszkodik az Equitas-t anno alapító szakembergárdára. Weboldaluk: http://www.randomcapital.hu/

A téma első néhány hozzászólása kicsit kusza lehet, mert úgy lettek átmozgatva más helyről.

Random Capital

Gregor73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az online kereskedés érdekel... kinek milyen tapasztalata van a különböző netes brókercégekkel? hol nyissak számlát, mire figyeljek oda? hol lehet tanulni, infókat, ötleteket szerezni (neten)??? Előre is köszönöm a segítséget!
    nem tudom, meddig jutottál, de érdemes lehet megnézned a random capital honlapját (http://www.randomcapital.hu). én is most ismerkedem vele. engem első sorban a díjaik fogtak meg; gondoltam, kipróbálom. a demójukat próbálgatom, majd mondom a tapasztalatokat.

Hozzászólás

mikki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm a tanácsokat!
      Melyik netes cégnél érdemes kezdeni?
      A KBC-ről hallottam jó dolgokat,ami a tőzsdézést illeti!
      Vagy mindenképpen Forexxel kezdjek?
      A tőzsde az könnyebbnek tűnik,így elsőre.
      Szia, csak azért merek "okoskodni" neked, mert hozzád hasonló cipőben járok. futurestrader egyik tanácsát fogadtam meg én is. (Innen is köszi ) Mégpedig abban, hogy a költségeket számolgattam végig, merthogy alacsonyabb összegű tőkével indulnék el. Ezért én a Randomot választottam (pontosabban őket fogom választani, mert még nem nyitottam meg a számlám), bár még csak a demójukat tesztelem...

Hozzászólás

sziasztok, pár topikban már kértem a segítségeteket, és kaptam is tanácsokat. Pl. StLui ide, ebbe a topikba irányított. Végig is olvastam a bejegyzéseiteket. (whew) Megnézegettem az általatok feldobott cégeket (meg másokat is).
        Találtam egy céget (Random Capital), amiről itt nem találtam véleményt, de érdekelne. Megtennétek, hogy szóltok pár szót?

http://www.randomcapital.hu

köszönömköszönömköszönöm

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Olvasgattad pl ezt itt házon belül:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...alasztani.html
          Szia,

Köszi a válaszodat. Elolvastam a fórumot. Végig!!! Megnéztem az ott feldobott cégeket, van néhány versenyző, amelyik felkerült a listámra. Viszont találtam egy céget (Random Capital), amit belistáznék, de a topikban nem találtam véleményt róla. Te ismered? Tudsz róluk vmit?

Hozzászólás

fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Fxpro-nál is. Ott csak demo.
            Fxpro, Interactivebrokers, Oanda, WhSelfinvest.
            Ezeket használom. Úgy tudom, mindegyiknél van Iphone platform.
            Részvényekkel csak napon túl kereskedem, devizáknál H1,H4-en is, ezért Iphonra elég lenne az Oanda és az Fxpro. Oandán nincs H4 chart, ezért az Fxpro grafikonmegjelenítése a fontos.
            Nézd meg ezt a linket: http://www.randomcapital.hu/mobil_broker.html

Magyaron tudsz kereskedni vele, és nem csak iphone-on működik a platform. Igaz, azon a legszebb.

Hozzászólás

Deckster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              sziasztok, pár topikban már kértem a segítségeteket, és kaptam is tanácsokat. Pl. StLui ide, ebbe a topikba irányított. Végig is olvastam a bejegyzéseiteket. (whew) Megnézegettem az általatok feldobott cégeket (meg másokat is).
              Találtam egy céget (Random Capital), amiről itt nem találtam véleményt, de érdekelne. Megtennétek, hogy szóltok pár szót?

http://www.randomcapital.hu

köszönömköszönömköszönöm
              Az Equitast akik csinálták azok alapítottak új céget nemrég, biztos jó lesz most talán még olcsóbb is mint az eddigi legolcsóbb és legjobb magyar, Bét-es online cég az Equitas, ez az első igazi konkurencia. (remélem jól tudom, hogy Ők azok, voltak a RadioCafe műsorában is)

Hozzászólás

Mint láthatjátok kicsit rendet vágtam a Random Capitallal kapcsolatos hozzászólások közt.
                Egyrészt kellett egy ilyen téma, ami kifejezetten ezzel a céggel foglalkozik, másrészt szeretném elkerülni a reklám jellegű hozzászólások özönét.

Hozzászólás

Random Capital

Sziasztok,

Én kipróbáltam a random capitál szolgáltatásit, kifejezetten a mobilos megoldása miatt. Egyelőre pozitív a tapasztalatom, gyorsan fut az alkalmazás, de azért ha pörgős DT nap van és nem állítasz be stopokat, jobb egy asztali számítógép még... a díjai verhetetlenek, ügyfélkezelése is elég jó.

Üdv,

Hozzászólás

Benedek,a legfőbb Meta Traderes brókerek mind nyújtják a mobilos szolgáltatást is.A Meta trader mobilos verziójánál meg stabilabb nincs a világon!

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Benedek,a legfőbb Meta Traderes brókerek mind nyújtják a mobilos szolgáltatást is.A Meta trader mobilos verziójánál meg stabilabb nincs a világon!
                      A Random Capital a BÉT-en kereskedik. Erre nem hinném, hogy van mt4 felület

Hozzászólás

Akkor bocsi!

Hozzászólás

A Random Capital a BÉT-en kereskedik. Erre nem hinném, hogy van mt4 felület
                          Neked mi a véleményed, van jobb jelenleg ennél?

Hozzászólás

Benedek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Neked mi a véleményed, van jobb jelenleg ennél?
                            Nem próbáltam a rendszerüket, így nincs véleményem.
                            Egyébként sem vagyok aktív a BÉT-en.
                            Így látatlanban azt javasolnám, hogy magyar részvényekkel (és általában részvényekkel) ne daytradelj. Erre sokkal megfelelőbbek a főbb piacok indexei és a devizák. Kiváló magyar nyelvű platformok és magyar ügyfélszolgálatok állnak rendelkezésre a külföldi brókereknél is (ha ezért vonz a magyar piac). A költség pedig töredéke a BÉT díjainak.
                            Ja, és szerintem az is nonszensz, hogy ha szeretnék real-time adatokat, akkor ez US piacokról ingyen elérhető, amíg a magyarért fizetni kell!!!

Hozzászólás

Nem próbáltam a rendszerüket, így nincs véleményem.
                              Egyébként sem vagyok aktív a BÉT-en.
                              Így látatlanban azt javasolnám, hogy magyar részvényekkel (és általában részvényekkel) ne daytradelj. Erre sokkal megfelelőbbek a főbb piacok indexei és a devizák. Kiváló magyar nyelvű platformok és magyar ügyfélszolgálatok állnak rendelkezésre a külföldi brókereknél is (ha ezért vonz a magyar piac). A költség pedig töredéke a BÉT díjainak.
                              Ja, és szerintem az is nonszensz, hogy ha szeretnék real-time adatokat, akkor ez US piacokról ingyen elérhető, amíg a magyarért fizetni kell!!!
                              Én mindíg elfelejtem,hogy van még aki itthol kereskedik.Nemigazán értem hogy miért valójában.

Hozzászólás

Working...
                              X