Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Admiral Market As. Bróker cég

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Admiral Market As. Bróker cég

Itt szívesen várom mindenki véleményét az Admiral Market As. Bróker cégről!
    Tapasztalatok észrevételek!

Én náluk vagyok és megvagyok elégedve velük.Bár kifizetésem még nem volt,de korrekt cégnek nézem.Demóban és élő számlán nem vettem észre lényegi lülönbséget.Spreadek változók,de jók.Külön tetszett mikor őket választottam hogy forint alapú számlát is lehet nyitni náluk.A kötések ott teljesülnek ahol kell.Kezdőknek is tökéletes választás.

Hozzászólás

Én most nyitottam náluk standard számlacsomagot 600 usd kezdőtőkével 200 * tőkeáttétellel! Demóban minden oké volt eddig ügyfélszolgálatuk rendben van mind telefon mind online csevegés esetén is! Kifizetésem még nekem sem volt! de az teccik hogy alacsonyak a spread-ek! Plussz nincs náluk minimum kivét annyit vesz ki az ember amennyit akar! 600 usd vel kezdtem és én napi 10-15 pip nyereséget realizálok 15*12.3 usd! Megvagyok velük elégedve eddig! De ez akor teljesedik be ha az első kifizetésem is minden gond nélkül fog menni!

Hozzászólás

A forex spread: 1 százalékponttól kezdődően. Az 1 pip-et akar jelenteni?

Hozzászólás

Dawid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A forex spread: 1 százalékponttól kezdődően. Az 1 pip-et akar jelenteni?
          Helo!

Igen az azt jelenti! 1 a minimum de maximum 2 pip!

Hozzászólás

Egyetértek az elöttem szóló pozitív véleményekkel, de azért én sokallom a befizetés jóváírásának átfutási idejét. Ha az OTP-s számlájukra befizetsz egy összeget akkor azt 24 órán belül ( pontosabban 15-30 óra ) teszik csak elérhetővé számodra.

Hozzászólás

DoXXoD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egyetértek az elöttem szóló pozitív véleményekkel, de azért én sokallom a befizetés jóváírásának átfutási idejét. Ha az OTP-s számlájukra befizetsz egy összeget akkor azt 24 órán belül ( pontosabban 15-30 óra ) teszik csak elérhetővé számodra.
              Az Equitas a K&H bank cége, hiába van K&H számlám, napokba tellik mire oda vagy vissza jóváírják.

Hozzászólás

Szisztok!

Ma reggel ledöbbentem! Az Admiralnál van demo számlám, és ma reggel EURUSD-n a 7:28 as M1 es gyertya amelyik 1,3441 en zárt és a high 1,3442 volt leverte a 1,3443 on levö stoppomat!!!!!!!!!!!!!!

Sok helyen olvastam már, hogy a market makerek manipulálják az árakat, de nem hittem el, ezt viszont a saját szememmel láttam!
                Én biztos, hogy ezek után nem nyitok éles számlát náluk!

Hozzászólás

Hát ezt nem hiszem el!
                  Mire megirtam az elözö üzenetemet, addigra a 7:47 -es M1 es gyertya, amelyik 1,3443-on zárt és a high 1,3449 volt, leverte a 1,3450-re állitott stoppomat!!!!!

Ez már azért nem véletlen!!!!!!!
                  Eddig is gyanús volt néhány mozgás, de most már biztos, hogy valami nem stimmel az Admiralnál!

Hozzászólás

Én is az Admirálnál vagyok,de a hiba az ön készülékében van!
                    Az Eurusd ilyenkor reggelente a spread 2,tehát ha 1,3451 lett volna a stopod,akkor is kivett volna!
                    Szerintem nézz utána mi is az a spread,és a stopodhoz mindig add hozzá a spread-et!!
                    Hozzá téve,nekem élő számlám van az emlitett brókercégnél!

Hozzászólás

Szilaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én is az Admirálnál vagyok,de a hiba az ön készülékében van!
                      Az Eurusd ilyenkor reggelente a spread 2,tehát ha 1,3451 lett volna a stopod,akkor is kivett volna!
                      Szerintem nézz utána mi is az a spread,és a stopodhoz mindig add hozzá a spread-et!!
                      Hozzá téve,nekem élő számlám van az emlitett brókercégnél!
                      Így igaz! Több esetben olvastam már, hogy úgy kerül lehúzásra egy bróker, hogy a trader nincs tisztában az alapokkal.
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Csak tudjátok mi a gondunk, nekünk kezdőknek...?!
                        Olvasgatom a "tankönyveket" és ilyenekkel nem találkoztam egyikben sem!

Hozzászólás

Valahol a neten olvastam olyat, hogy "spread indikátor".
                          Erről tudtok vmit.?

Hozzászólás

Google a barátod!
                            Kb 1 percembe került mire megtaláltam: http://codebase.mql4.com/6437
                            De van több is,ha veszed a fáradtságot,hogy keresgélj!

Hozzászólás

Kiírja a spread aktuális értékét valahová.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                              X