Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Reménykedő
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Activetrades UK, FxPro UK.
    FxPro-nak két ága van(!), ciprusi és UK.
    Xtb-nél US500 és US30 fut nálam, tűrhetőek a teljesülések de én nem "centizem" az üzleteket.
    Hadd idézzek magamtól (mail 2015.05.08.):
    "mivel sokan dicsérték a fórumban, kipróbálom az Activetrades-t - egyelőre lesújtó eredménnyel.
    Ma a nagy sietségben úgy látszik buy-t adtam be a buy stop helyett és ekkor jött a meglepetés!
    A buy 9-kor 11535-ön teljesült, míg a gyertya maximuma is 11528,5-en volt, de a beadás/kötés pillanatában olyan 11522 körül lehetett.
    Hogy létezik akár 10-12 ponttal feljebbi teljesülés? Így nem is lehet kereskedni."

Szólj hozzá::

• Reménykedő
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Xtb-nél US500 és US30 fut nálam, tűrhetőek a teljesülések de én nem "centizem" az üzleteket.
    Ha buy 9p, sell 7p lenne a stopod (+spread), centiznéd te is.

• Reménykedő
    válaszolt
    shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ragaszkodsz az mt4-hez?
    muszáj, arra írták a robotomat. Van statisztikám is, eddig 44 tradeből a nyitáskor összesen 18.1 pont, stopnál 12 pont volt a slip, tehát tradenként 0,4 ill 0,3 pont.

• MyBusiness
    válaszolt
    Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemrég kezdtem az XTB-nél, nagy reményekkel, de sajnos a kötések telis-tele vannak csúszásokkal. Nem csak a belépésnél jön rá a DAX-ra a spreaden kívül 1-2!! pont, de a stop-loss-aknál is becsúszik ponton felüli csúszás (nem csak nagyobb mozgásoknál, lassan csorgó gyertyánál is). Irogattam asupportnak, néha adtak is egy kis kompenzációt (az esetek 10%-ában).
    Gondoltam, megviccelem őket és az első napon már be is jött az ötletem: 2 számlát indítottam azonos beállításokkal és az újra talán még elfelejtették beállítani a csúszáskezelőt, mert ott pontosan teljesültek a megbízások - eddig. De most, hogy talán olvassák, majd lerontják azt is. Nem jó állandó gyanakvással, rossz érzéssel követni a kötések teljesülését, nem tudna valaki egy tényleg rendes UK brókert?

• C@maro
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PL: ez miféle gyertya rajzolás?
    AZ XTB-hez képest a P500 on nyugi van.
    Csatolt fájlok

• C@maro
    válaszolt
    PL: ez miféle gyertya rajzolás?
    Csatolt fájlok

• C@maro
    válaszolt
    Nemrég kezdtem az XTB-nél, nagy reményekkel, de sajnos a kötések telis-tele vannak csúszásokkal. Nem csak a belépésnél jön rá a DAX-ra a spreaden kívül 1-2!! pont, de a stop-loss-aknál is becsúszik ponton felüli csúszás (nem csak nagyobb mozgásoknál, lassan csorgó gyertyánál is). Irogattam asupportnak, néha adtak is egy kis kompenzációt (az esetek 10%-ában).
    Gondoltam, megviccelem őket és az első napon már be is jött az ötletem: 2 számlát indítottam azonos beállításokkal és az újra talán még elfelejtették beállítani a csúszáskezelőt, mert ott pontosan teljesültek a megbízások - eddig. De most, hogy talán olvassák, majd lerontják azt is. Nem jó állandó gyanakvással, rossz érzéssel követni a kötések teljesülését, nem tudna valaki egy tényleg rendes UK brókert?
    Én xStationon nyomom náluk, de az is nagyon ideges, néha akkorákat terpeszt, nem is szólva a fura gyertyarajzolási módszeréről főleg EURUSD-n. Téged is korlátoznak a min. pip beállítással?

• shortosgyula
    válaszolt
    Ragaszkodsz az mt4-hez?

• Reménykedő
    válaszolt

• MyBusiness
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sebaj, vezesd le itt, szólj be valakinek
    Persze, persze résen vagyok

• A csodamacska
    válaszolt
    Sebaj, vezesd le itt, szólj be valakinek

• MyBusiness
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, hogy mivel kell mérgesíteni MyBusiness-t?
    Augusztusban odaírtatok egy acc-no.-höz 36milla demópénzt? Vagy mi? Jajj, jajj, jajj. Igen, és? Most erre miért lenne ideges? Nem értem. Elmondaná valamelyiktek?
    Ne bagatellizáld a dolgokat, már csapkodom a tányérokat a falhoz

• erla01
    válaszolt
    Nem értem, hogy mivel kell mérgesíteni MyBusiness-t?
    Augusztusban odaírtatok egy acc-no.-höz 36milla demópénzt? Vagy mi? Jajj, jajj, jajj. Igen, és? Most erre miért lenne ideges? Nem értem. Elmondaná valamelyiktek?

• Eszter
    válaszolt
    )))))))

• MyBusiness
    válaszolt
    Köszönöm a listát.

Working...
X