Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Marivs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata, esetleg véleménye az XTB nevű cégről? Forex számlát szeretnék nyitni, és őket néztem ki.

be vok regelve eddig dem oval csinálom nem rossz a platformjuk , élesz számla még nincs élesitve

Hozzászólás

• csacsa38 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      be vok regelve eddig dem oval csinálom nem rossz a platformjuk , élesz számla még nincs élesitve
      Troll vagy?

Hozzászólás

• tudnál érftelmesen válaszolnbi,

Hozzászólás

• csacsa38 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          tudnál érftelmesen válaszolnbi,
          értelmetlenbeírásokranemlehetválaszoni

Próbálj lefuttatni egy helyesírás ellenőrzőt, mielőtt beküldöd a kommentet. A mondatokat nagy betűvel kezdjük, tagoltan írunk, és ahol kell, használjuk az ékezeteket. Ja, és elolvassuk a kommentet, mielőtt beküldjük.
          Ha dislexiás vagy, akkor érthető a forma amit hozol, de ha nem, akkor kérlek olvasd már vissza amiket írtál. Szerinted értelmes, érthető?
          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            értelmetlenbeírásokranemlehetválaszoni

Próbálj lefuttatni egy helyesírás ellenőrzőt, mielőtt beküldöd a kommentet. A mondatokat nagy betűvel kezdjük, tagoltan írunk, és ahol kell, használjuk az ékezeteket. Ja, és elolvassuk a kommentet, mielőtt beküldjük.
            Ha dislexiás vagy, akkor érthető a forma amit hozol, de ha nem, akkor kérlek olvasd már vissza amiket írtál. Szerinted értelmes, érthető?
            Hálstennek nem nekem kellett "okoskodnom", kösssz

Hozzászólás

• Nem nagyon vagyok képbe a mostani oktatási dolgokkal, de van egy olyan érzésem, hogy a mai fiatalokat már nem tanitják meg normálisan sem irni, sem olvasni. Az én időmben nagy szégyen volt, ha valaki makogva olvasott, vagy nem tudott normálisan irni. Sokan azt hiszik, ha szlengesen irnak, akkor ők a menők. Pedig csak ........
              willow

Hozzászólás

• Ha én szlengesen írok annak az oka hogy rövidebb, kevesebb energia, idő leírni, olvasni.
                Ékezet nélkül pedig gyorsabb és kevesebb memóriát használ(?), legalább is sms ben hosszabb szöveget enged ha ékezet nélküli karaktereket írok.
                Ne csak a rosszat feltételezzük.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha én szlengesen írok annak az oka hogy rövidebb, kevesebb energia, idő leírni, olvasni.
                  Ékezet nélkül pedig gyorsabb és kevesebb memóriát használ(?), legalább is sms ben hosszabb szöveget enged ha ékezet nélküli karaktereket írok.
                  Ne csak a rosszat feltételezzük.
                  Aki újoncként kérdez valamit az ne szlengesen írjon hanem érthetően. Ha írni sem tud, hogy fog tudni kereskedni? De ez a versenyző csak trollkodott, legalábbis remélem

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem nagyon vagyok képbe a mostani oktatási dolgokkal, de van egy olyan érzésem, hogy a mai fiatalokat már nem tanitják meg normálisan sem irni, sem olvasni. Az én időmben nagy szégyen volt, ha valaki makogva olvasott, vagy nem tudott normálisan irni. Sokan azt hiszik, ha szlengesen irnak, akkor ők a menők. Pedig csak ........
                    Valamiért téged fiatalnak gondoltalak

Szerintem akit érdekel, az ír helyesen, akit nem, az nem. Ennyire egyszerű. Jobb is, hogy a többség nem tud helyesen írni, hamarabb lehet szűrni az információk között

Jegyzem meg, én most fogom megvenni az új helyesírási szabályzatot, de jövő szeptemberig még a régi is jó
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Valamiért téged fiatalnak gondoltalak

Megtisztelő, de sajnos nem.
                      willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Megtisztelő, de sajnos nem.
                        Szerintem a beírásaid számomra olyan benyomást keltenek, mintha "közénk" tartoznál

Elég jól ismerek pár igen fiatal trader kollégát. Szerencsére teljesen másképpen látják ezt a szakmát, mint idősebb kollégáink. Igaz, beleszületni valamibe mindig más aspektust idéz elő, de inkább abban látom a dolog nagyszerűségét, hogy szakítanak nagyon sok rossz hagyománnyal, valamint bizakodóak.

"rossz hagyomány" például: angolul nem tudás, számítógéphez nem értés, rossz beidegződések, félelem, álmok hiánya.

Most ezt persze nem mindenkire írom,de sajnos eléggé általános. Nem akartam ennyire messzire belemenni a helyesírástól, de jó látni, lesz itt még pár sikeres magyar trader nemzetközi szinten később szerintem

A helyesírás pedig egy jó szűrő, de szerintem az előbb trollkodásról volt szó az új tag részéről
                        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szerintem a beírásaid számomra olyan benyomást keltenek, mintha "közénk" tartoznál

Elég jól ismerek pár igen fiatal trader kollégát. Szerencsére teljesen másképpen látják ezt a szakmát, mint idősebb kollégáink. Igaz, beleszületni valamibe mindig más aspektust idéz elő, de inkább abban látom a dolog nagyszerűségét, hogy szakítanak nagyon sok rossz hagyománnyal, valamint bizakodóak.

"rossz hagyomány" például: angolul nem tudás, számítógéphez nem értés, rossz beidegződések, félelem, álmok hiánya.

Most ezt persze nem mindenkire írom,de sajnos eléggé általános. Nem akartam ennyire messzire belemenni a helyesírástól, de jó látni, lesz itt még pár sikeres magyar trader nemzetközi szinten később szerintem

A helyesírás pedig egy jó szűrő, de szerintem az előbb trollkodásról volt szó az új tag részéről
                          Helyesírással kapcsolatban nem is merek előhozakodni mert rögvest kötekedésnek minősül

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Helyesírással kapcsolatban nem is merek előhozakodni mert rögvest kötekedésnek minősül
                            No comment... Csak az utolsó pár hozzászólásodat olvasd vissza és elemezd kérlek... Ezt sose értettem egyik forumon(igem direkt rövid o, és az m is véletlen félrenyomott n..) se, hogy mekkora problémát okoz egyeseknek, ha valaki félreüt egy betűt, vagy ékezet nélkül ír... Ezzel kikezdeni valakit már tényleg az unatkozás magas foka. Legközelebb egy doktort b.sszál le, amiért olvashatatlan a diagnózis...

Hozzászólás

• imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              No comment... Csak az utolsó pár hozzászólásodat olvasd vissza és elemezd kérlek... Ezt sose értettem egyik forumon(igem direkt rövid o, és az m is véletlen félrenyomott n..) se, hogy mekkora problémát okoz egyeseknek, ha valaki félreüt egy betűt, vagy ékezet nélkül ír... Ezzel kikezdeni valakit már tényleg az unatkozás magas foka. Legközelebb egy doktort b.sszál le, amiért olvashatatlan a diagnózis...
                              Nem én hoztam szóba!

Hozzászólás

• A helyesírás pedig egy jó szűrő, de szerintem az előbb trollkodásról volt szó az új tag részéről[/QUOTE]

Szerintem nem csak a helyesírás a jó szűrő. Számomra az is, ha valakinek majd minden beírásában szerepel a sz@r, f@sz, pics@ba, stb szó. Pláne a magyar nyelvben, aminél kevés szebb és választékosabb van a világon.

Hozzászólás

Working...
                                X