Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Indulatszavak lehetnek indokoltak. Nem minden mondatban

Hozzászólás

• imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      No comment... Csak az utolsó pár hozzászólásodat olvasd vissza és elemezd kérlek... Ezt sose értettem egyik forumon(igem direkt rövid o, és az m is véletlen félrenyomott n..) se, hogy mekkora problémát okoz egyeseknek, ha valaki félreüt egy betűt, vagy ékezet nélkül ír... Ezzel kikezdeni valakit már tényleg az unatkozás magas foka. Legközelebb egy doktort b.sszál le, amiért olvashatatlan a diagnózis...
      Miért lenne olvashatatlan a diagnózis

Hozzászólás

• Sziasztok! Náluk van éles számlám néhány éve tehát rendelkezem tapasztalatokkal. Pénzmozgatás: Befizetni nem nagyon szoktam, de sokféle lehetőség van. Kiutalásnál olyan probléma volt, hogy lassabban érkezett meg a pénz, de általában 3-4 munkanap vagy kevesebb. Mindig megjött.
        Megbízások teljesülése: A csúszások ritkák, de előfordulnak, viszont vannak brókerek amelyek messze rosszabbak, de jobb is van. Híreknél érdemes odafigyelni, olyankor lehet csúszás. Én olyankor nem kötök.
        Ügyfélszolgálat: Hát eddig nem sokat használtam, de amikor igen, akkor nem tapasztaltam különösebbet. E-mailekre válaszolnak szerintem elég gyorsan, telefonálnom eddig talán nem is kellett, vagy csak nem emlékszem.
        Összességében én jó brókernek tartom, de nyilván van náluk jobb is.
        "A profit gondoskodik magáról, a veszteség viszont soha."

Hozzászólás

• spekulans71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok! Náluk van éles számlám néhány éve tehát rendelkezem tapasztalatokkal. Pénzmozgatás: Befizetni nem nagyon szoktam, de sokféle lehetőség van. Kiutalásnál olyan probléma volt, hogy lassabban érkezett meg a pénz, de általában 3-4 munkanap vagy kevesebb. Mindig megjött.
          Megbízások teljesülése: A csúszások ritkák, de előfordulnak, viszont vannak brókerek amelyek messze rosszabbak, de jobb is van. Híreknél érdemes odafigyelni, olyankor lehet csúszás. Én olyankor nem kötök.
          Ügyfélszolgálat: Hát eddig nem sokat használtam, de amikor igen, akkor nem tapasztaltam különösebbet. E-mailekre válaszolnak szerintem elég gyorsan, telefonálnom eddig talán nem is kellett, vagy csak nem emlékszem.
          Összességében én jó brókernek tartom, de nyilván van náluk jobb is.
          Féléve van számlám a UK ágon, kis összeggel és nagyon lelkiismeretes egyéni ügyintézővel, ő Cseresznye Péter.
          Az Xtb UK-nál van számlád vagy a lengyel ágon?
          Nincs egyéni ügyintéződ?

Hozzászólás

• spekulans71:
            Barátodnak sok erőt kívánok.
            Üdv

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Féléve van számlám a UK ágon, kis összeggel és nagyon lelkiismeretes egyéni ügyintézővel, ő Cseresznye Péter.
              Az Xtb UK-nál van számlád vagy a lengyel ágon?
              Nincs egyéni ügyintéződ?
              Az Xtb UK-nál. Papp Zsófival levelezek, ha gondom van a számlámmal, de mint írtam ez nem jellemző. Reméljük nem adja lejjebb a színvonalat a cég.
              "A profit gondoskodik magáról, a veszteség viszont soha."

Hozzászólás

• spekulans71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az Xtb UK-nál. Papp Zsófival levelezek, ha gondom van a számlámmal, de mint írtam ez nem jellemző. Reméljük nem adja lejjebb a színvonalat a cég.
                Vele is elégedett vagyok

Hozzászólás

• Sziasztok
                  Szeretnék érdeklődni hogy még mindig elégedettek vagytok az Xtb-vel ?
                  Még nem tudtam dönteni hogy Xtb vagy Admiral legyen az egyik forintos számlám.

Hozzászólás

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok
                    Magam sajnos egykét hónapja a másik brókeremnél kereskedem de nem azért mert elégedetlen lettem volna az Xtb-vel.

Hozzászólás

Sziasztok

Én 4 éve vagyok Xtb-nél eddig korrektek voltak .
                      Bár van náluk olcsóbb bróker is .
                      Az Admirállal nem tudnám összehasonlítani róluk nem sokat tudok ...

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Magam sajnos egykét hónapja a másik brókeremnél kereskedem de nem azért mert elégedetlen lettem volna az Xtb-vel.
                        Szar dolog amikor lebukja az ember a pízt és vissza kell menni másikhoz amin van még vmennyi ......
                        Tudom én, behedgelted vele a jó kis IRON bonust, de fordítva sült el

//nem kell mindig komolyan venni amit összehordok, csak most bevettem a gyogyibogyót, jó a cuccos, összeragasztotta a számat, ezért írkálok
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szar dolog amikor lebukja az ember a pízt és vissza kell menni másikhoz amin van még vmennyi ......
                          Tudom én, behedgelted vele a jó kis IRON bonust, de fordítva sült el

//nem kell mindig komolyan venni amit összehordok, csak most bevettem a gyogyibogyót, jó a cuccos, összeragasztotta a számat, ezért írkálok
                          Nem vettem komolyan
                          Jó lazulást kívánok bár ma Nagypéntek van, csak holnap ünneplünk

Hozzászólás

Sziasztok
                            Sziasztok!

5 éve elégedett ügyfelük vagyok először Basic számlát használtam, most Standard HUF.

Be-kifizetés gyors, megbízható cég, spread-ek versenyképesek.

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszokat

Hozzászólás

• Nem tudom mivel érdemeltem ki az XTB Csapattól a számomra nyitott 1 mill Ft-s számlát és a versenyfelkérést is elfogadom. Nagyon tetszik az xStation kereskedési felület. Remélem holnapra megduplázom a számlát aztán ugy járok mint Gyula

Hozzászólás

Working...
                                X