Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hali. Annyit erősítsen meg valaki legyen kedves, hogy ha odajutok kifizetnek igaz? Nincsenek ezzel gondok ugye? Köszi.

Hozzászólás

• jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hali. Annyit erősítsen meg valaki legyen kedves, hogy ha odajutok kifizetnek igaz? Nincsenek ezzel gondok ugye? Köszi.
      Szia!

Bár ez szerintem a jövőre nézve semmit nem jelent nekem áprilisban 24 óra alatt kiutalták a kért összeget. Sok sikert!

Hozzászólás

• Eddig nekem is rendben utaltak.
        Üdv

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

• Indult egy Bitcoin verseny valós számlákért:
          https://hu.xtb.com/bitcoin-verseny

Nem tudja esetleg valaki, hogy melyik platformon megy a verseny?

Hozzászólás

• https://www.pb.pl/prokuratura-przeswietla-xtb-897999

Hozzászólás

• Tabrol vagyok, legyszi foglald ossze, mi a here van a lengyel rizsaban, koszi!

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tabrol vagyok, legyszi foglald ossze, mi a here van a lengyel rizsaban, koszi!
                Még várjunk az xtb válaszra szerintem de jb a KNF azért büntette meg a céget mert nem szabályosan hajtot végre ügyfél megbízást.

Ez egy üzenet is, hogy akik ott vannak vegyék komolyan a szabályokat. XTB ügyfelek sokan vannak, szerintem hamarosan egyikük lefordítja vagy megkapja majd Balázstól.

Hozzászólás

• Egy boven plusszos szamlan (tobb hazautalas utan) egy ismerosom egy kicsit overtrade-lt es ugy dontott h. megtartja a pozikat es tesz meg a szamlara a biztonsag kedveert. A tisztelt xtb tobb nap utan sem irta jova, azt talaltak ki h. igazolja h. honnan a penz, mert penzmosas gyanuba kerult (~400.000 ft-rol van szo). Most megy a levelezgetes (mult heti hir ez), de azota szerintem mar a megfelelo helyeken fel is jelentette oket.

Hozzászólás

• vitiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egy boven plusszos szamlan (tobb hazautalas utan) egy ismerosom egy kicsit overtrade-lt es ugy dontott h. megtartja a pozikat es tesz meg a szamlara a biztonsag kedveert. A tisztelt xtb tobb nap utan sem irta jova, azt talaltak ki h. igazolja h. honnan a penz, mert penzmosas gyanuba kerult (~400.000 ft-rol van szo). Most megy a levelezgetes (mult heti hir ez), de azota szerintem mar a megfelelo helyeken fel is jelentette oket.

Ha bankba teszel be cash-t, akkor 3,6 millió-s határ felett kérnek igazolást a pénz eredetéről. Ezt is csak akkor, ha gyanúsnak ítélik meg. Nem automatikus. Legalább is én így tudom.
                    Vagy a bróker szórakozik, vagy még ez az egész nem kiforrott és inkább biztosra mennek. Talán az utóbbi. ?
                    Ha jóhiszeműen nézem, akkor talán az utóbbi.

Hozzászólás

• Xtb nálam ott elvágta magát, hogy S.Robi és K. Zoli náluk nyomult

Bár lehet, jó a cég, nem tudom.

Hozzászólás

• A bróker nem hatóság(!), csak azt kell igazolnod, hogy a saját bankszámládról/számládra mennek az utalások. Ha váltasz számlát - sajátot! - akkor lehet némi zavar a gépezetben. Természetesen a pénzmosás gyanúja esetén jelentési kötelezettsége van a hatóságoknak.
                        Mikor vki számlát nyit a brókernél kitölti a kérdőívüket is.
                        Eltanácsolni, pénzt nem fogadni joguk van, ez esetben tegyék vissza az utalt pénzt a bankszámlára. Üldögélni rajta biztosan nincs joguk.

(A bank sem hatóság, jelentési kötelezettsége van pénzmosás gyanúja esetén. Ha a befőttes üvegből viszed be a milliókat megteheted. Külföldi számlanyitáskor viszont szokásuk igazolásokat kérni.)

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Még várjunk az xtb válaszra szerintem de jb a KNF azért büntette meg a céget mert nem szabályosan hajtot végre ügyfél megbízást.

Ez egy üzenet is, hogy akik ott vannak vegyék komolyan a szabályokat. XTB ügyfelek sokan vannak, szerintem hamarosan egyikük lefordítja vagy megkapja majd Balázstól.
                          Nem büntettek meg senkit! Viszont tetemes az összeg, amivel a spread tágításokkal, ''mellé zárásokkal, nyitásokkal'' és a megbízások nemteljesítésével megkárosították az ügyfeleket. Ráférne más brókerekre is az ilyen komolyabb elemző vizsgálat. Kevesebb volna a tüske-böki megnyújtása.

Hozzászólás

• vitiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egy boven plusszos szamlan (tobb hazautalas utan) egy ismerosom egy kicsit overtrade-lt es ugy dontott h. megtartja a pozikat es tesz meg a szamlara a biztonsag kedveert. A tisztelt xtb tobb nap utan sem irta jova, azt talaltak ki h. igazolja h. honnan a penz, mert penzmosas gyanuba kerult (~400.000 ft-rol van szo). Most megy a levelezgetes (mult heti hir ez), de azota szerintem mar a megfelelo helyeken fel is jelentette oket.
                            Ez csak abban az esetben történhet meg, ha nem a hitelesített ''személyi'' számláról vagy bankkártyáról valósult meg a befizetés. A számla hitelesítéséig depozoitba helyezi a ''bank'' a pénzt, ha nem történik meg a hitelesítés a felszólítás után, akkor bejelentési kötelezettsége van.

Hozzászólás

• Azért csak tágulnak azok a speadek rendesen, de haladunk a cél felé

... mert a crypto az ugyebár a Vadnyugat
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azért csak tágulnak azok a speadek rendesen, de haladunk a cél felé

... mert a crypto az ugyebár a Vadnyugat
                                Azért van egy kis eltérés az árban, árrésben
                                Pedig most az eladási ár a lényeg!!!
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X