Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megint van verseny valós számlákért:
    https://hu.xtb.com/tozsde-verseny

Hozzászólás

• Mi a helyzet nálatok XTB ? Ezzel a szép nagy tüskével kapcsolatosan szeretnék többet tudni.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi a helyzet nálatok XTB ? Ezzel a szép nagy tüskével kapcsolatosan szeretnék többet tudni.
        Sima szoftverhiba. Meg kell reklamálni a veszteséget, és jóváirják.
        willow

Hozzászólás

• Szoftverhibára fogni egy ilyen esetet, az nem megfelelő magyarázat. A gépet ember üzemelteti és programozza, tehát ha hiba van akkor az nem a tudatlan technika torzszüleménye. Ez a jelenség nem egyedi a brókerek trükközése esetén. Amennyiben ez történt, már egy hetük volt a chart kozmetikázására. Egyébként elég látványos és hatalmas nagy kamu tüske.

Hozzászólás

Mi a helyzet nálatok XTB ? Ezzel a szép nagy tüskével kapcsolatosan szeretnék többet tudni.

Más brókerek mentett chart-jait csatolva reklamálnék. Persze ettől nem fognak könnyekre fakadni, de tudsz valamire hivatkozni. Ha kivette a stopot, a veszteséget jó eséllyel jóvá fogják írni (konkrétan az XTB-t nem tudom, de általában), az elmaradt nyereséget sajnos nem szokták (amennyiben nyereséges lett volna a pozi).

Hozzászólás

• Pepperstone UK éles (server: PepperstoneUK-Edge10):
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Szoftverhibára fogni egy ilyen esetet, az nem megfelelő magyarázat. A gépet ember üzemelteti és programozza, tehát ha hiba van akkor az nem a tudatlan technika torzszüleménye. Ez a jelenség nem egyedi a brókerek trükközése esetén. Amennyiben ez történt, már egy hetük volt a chart kozmetikázására. Egyébként elég látványos és hatalmas nagy kamu tüske.
                Azonnal screenshot. Ha a spread-et nyitják nagyra egy pillanatra, az aljasabb. Tüske sincs a chart-on, csak pislogás, hogy a nyerőben lévő pozi hogy záródott veszteséggel, miközben látszólag a stop közelében sem járt az árfolyam.

Hozzászólás

Szoftverhibára fogni egy ilyen esetet, az nem megfelelő magyarázat. A gépet ember üzemelteti és programozza, tehát ha hiba van akkor az nem a tudatlan technika torzszüleménye. Ez a jelenség nem egyedi a brókerek trükközése esetén. Amennyiben ez történt, már egy hetük volt a chart kozmetikázására. Egyébként elég látványos és hatalmas nagy kamu tüske.
                  Az xtb mai válasza a reklamáló emailre:

Köszönjük megkeresését. Az Ön által jelzett 'tüske' árjegyzői hibából jelent meg a charton. Árjegyzőinktől hibás árakat kaptunk, így a charton megjelenített árak is hibásak. Ezen hiba befolyásolta egyes pozíciók végrehajtását, az érintett ügyfelek pozícióit korrigáltuk értesítést követően. A chart javítása is folyamatban van.

Szíves elnézését kérjük az árjegyzői hiba miatti esetleges kellemetlenségért.

Ami elfogadhatatlan,az a "javítás" időtartama. A kamu tüske 7.15 23:00-kor jelent meg a h4 és nagyobb idősíkú chartokon (h1 és kisebbeken nem volt!).
                  Ma 7.23-án 15h-kor még mindig ott van...
                  sors bona, nihil aliud

Hozzászólás

• Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszönjük megkeresését. Az Ön által jelzett 'tüske' árjegyzői hibából jelent meg a charton. Árjegyzőinktől hibás árakat kaptunk, így a charton megjelenített árak is hibásak. Ezen hiba befolyásolta egyes pozíciók végrehajtását, az érintett ügyfelek pozícióit korrigáltuk értesítést követően. A chart javítása is folyamatban van.

Ami elfogadhatatlan,az a "javítás" időtartama. A kamu tüske 7.15 23:00-kor jelent meg a h4 és nagyobb idősíkú chartokon (h1 és kisebbeken nem volt!).
                    Ezt azért "ne légy rest" szóvá tenni. 15-e nem tegnap volt és alighanem mások is reklamáltak.
                    Mikor elégedetlen voltam velük a lengyel anyacégnek írtam és mit tesz isten rögvest léptek.
                    Ha lengyelre váltasz a site-on a contactnál rájuk lelsz.
                    Amúgy nem rosszindulatú társaság, sok prof kérelem miatt is be vannak havazva - mint mondják.

Hozzászólás

Nem tudom miről beszélsz Nálam még mindig ott van és ott is volt m5 és m1-en is. Amúgy 1 perc alatt történt a pultosfiú KV kiöntése
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nem pont ezt írja??

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem tudom miről beszélsz Nálam még mindig ott van és ott is volt m5 és m1-en is. Amúgy 1 perc alatt történt a pultosfiú KV kiöntése
                          Én mt4-et használok, nem xStation-t. Mt4-en, ahogyan írtam is, H4-től felfelé van csak tüske és most kiegészítem, csak real (nálam pro) számlán, demón nincs. Ezt add össze.
                          Amit én írok, az gyakorlatilag szentírás (tényközlés), kérem megjegyezni.
                          sors bona, nihil aliud

Hozzászólás

Én mt4-et használok, nem xStation-t. Mt4-en, ahogyan írtam is, H4-től felfelé van csak tüske és most kiegészítem, csak real (nálam pro) számlán, demón nincs. Ezt add össze.
                            Amit én írok, az gyakorlatilag szentírás (tényközlés), kérem megjegyezni.
                            Szó sincs a hszedben MT-4-ről! Amit feltettem az is Pro számla és nem DEMO, ha tudsz olvasni. Demon nem néztem, de nem is érdekel, mert nem volt ott EH kötésem, csak bemásoltam, hogy ott van kisebb idősíkon is. Arról nem is beszélve, hogy lehet valami nagyobb idősíkon ott, ha alacsonyabbon nincs nyoma??

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szó sincs a hszedben MT-4-ről! Amit feltettem az is Pro számla és nem DEMO, ha tudsz olvasni. Demon nem néztem, de nem is érdekel, mert nem volt ott EH kötésem, csak bemásoltam, hogy ott van kisebb idősíkon is. Arról nem is beszélve, hogy lehet valami nagyobb idősíkon ott, ha alacsonyabbon nincs nyoma??
                              Ember, hiába fröcsögsz, minden pontosan úgy van (az én real+demó számláimon), ahogyan leírtam. Hogy hogyan lehet, azt kérdezd az xtb-től. Qrvára zavar, hogy hülyeségeket írsz.
                              sors bona, nihil aliud

Hozzászólás

Ember, hiába fröcsögsz, minden pontosan úgy van (az én real+demó számláimon), ahogyan leírtam. Hogy hogyan lehet, azt kérdezd az xtb-től. Qrvára zavar, hogy hülyeségeket írsz.
                                Akkor legalább zavarodott vagy, ebben 1et értünk

Azért, már magyarázd el, mi váltotta ki benned ezt a megállapítást: ''hülyeségeket írsz''?

Hozzászólás

Working...
                                X