Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Marivs
    válaszolt
    Nem személyesen és nem olyan behatóan ismerem a brókerüket, csak egy-kétszer még a forexszel való ismerkedésem elején beszélgettem vele és adott néhány tippet.Sajnos nem tudom hogy hogyan kéne hozzáállnom a brókertémához és a cég választáshoz, ezért vagyok itt hogy a tapasztaltabbak véleményét meghallgassam.

A spreades dolgot jól gondoltam ahogy fentebb leírtam?

Szólj hozzá::

• StLui
    válaszolt
    Marivs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ismerem az egyik brókerüket
    Ha ismered az egyik brókerüket, akkor mégiscsak neked kéne többet tudni róluk. Bocs hogy zargatlak, én nem keresek brókert, már van 3 éve, csak próbállak rávezetni, hogy hogyan kéne hozzáálni ehez a brókertémához.

Mindenhol a spread-ből élnek, nagyon kevés helyen kérnek jutalékot, de azoknál is van spread.

• Marivs
    válaszolt
    Nem, mert eddig nem foglalkoztam még ezzel.

Tehát pl EURUSD esetén(ezzel, meg XAUUSD-vel kereskedem) a spread 2.

Tegyük fel, hogy én most 1.3660-on adok vételi megbízást, akkor ha 1.3662-re ér az árfolyam, akkor vagyon úgymond nullán, és ha innen növekszik tovább akkor van nyerségem, az a 2 pip pedig a 'jutalék'. Jól gondolom? Ha igen, akkor hogy érdemes számlát nyitni, fix vagy változó spreadekkel?

Plusz olvastam itt a fórumon talán pont ebben a témában, hogy magyar brókercégnél nem érdemes forexezni.. Ez tényleg igaz, és ha igen miért?

• sidius
    válaszolt
    Nos erre nem nagyon tudok konkrét választ adni, megfogott a weboldaluk, ismerem az egyik brókerüket és az ő hozzállása is tetszik, valamint mint mondtam kb fél éve náluk demózok, igazából semmi konkrétum nincs.

EGyébként egy kérdésem lenne, hogy a jutalékok hogy működnek, mert itt azt írják, hogy nincsen jutalék..Vagy csak én értek félre valamit?
    A spread amit fizetsz. Fél év demo után ez nem derült ki?

• Marivs
    válaszolt
    Nos erre nem nagyon tudok konkrét választ adni, megfogott a weboldaluk, ismerem az egyik brókerüket és az ő hozzállása is tetszik, valamint mint mondtam kb fél éve náluk demózok, igazából semmi konkrétum nincs.

EGyébként egy kérdésem lenne, hogy a jutalékok hogy működnek, mert itt azt írják, hogy nincsen jutalék..Vagy csak én értek félre valamit?

• StLui
    válaszolt
    Az oldalukon fellelhető információkon kívül semmit nem tudok róluk, egyszerűen csak őket ismerem, mióta érdekel a forex trading náluk demózok, ők szimpatikusak
    Na, de akkor mi alapján szimpatikusak? pont erre lennék én is kiváncsi, hogy valakinek mi alapján tetszett meg valamelyik brókercég

• Marivs
    válaszolt
    Az oldalukon fellelhető információkon kívül semmit nem tudok róluk, egyszerűen csak őket ismerem, mióta érdekel a forex trading náluk demózok, ők szimpatikusak

• StLui
    válaszolt
    Sziasztok!

és őket néztem ki.
    Szia, akkor Te már tudsz róluk valamit, megosztanád esetleg?

• Máté
    válaszolt
    Engem is érdekelnének tapasztalatok!

• Marivs
    új témát indított: Xtb

Xtb

Sziasztok!

Valakinek van valamilyen tapasztalata, esetleg véleménye az XTB nevű cégről? Forex számlát szeretnék nyitni, és őket néztem ki.
Working...
X